YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Twitter
CarpTV.pl
Zobacz więcej filmów

Przynęty pływające pozostałe

Newsletter

Producenci

Przynęty pływające pozostałe Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • 19,90 zł

  Nowa seria łownych przynęt pływających od firmy Delphin. Połączenie najwyższej jakości aromatów oraz niezwykle dobrze widocznych barwników. Przynęta miękka o konsystencji żelków, wyjątkowo skuteczna na karpie i leszcze.

  19,90 zł

  Więcej

 • 8,40 zł

  Pływające pellety SUPER PIPS wykonane w głównej mierze z białek pochodzenia roślinnego i zwierzęcego, z niewielkimi dodatkami substancji aromatycznych i betainy. Znakomicie nadają się do stosowania zarówno w metodzie włosowej, jak i bezpośrednio na hak.

  8,40 zł

  Więcej

 • 6,80 zł

  Kukurydza pływająca firmy Lastia, poddana specjalnej obróbce cieplnej. Sprawdza się we wszystkich metodach połowu ryb spokojnego żeru. Dla zwiększenia efektu można ją dodatkowo zadipować.

  6,80 zł

  Więcej

 • 12,50 zł

  Kukurydza pływająca, idealna do połowu wszystkich gatunków ryb spokojnego żeru. Wzbogacenie kukurydzy dipem, wzmacnia aromat przynęty i sprawia, że przynęta jest dużo trwalsza.

  12,50 zł

  Więcej

 • 12,50 zł

  Kukurydza pływająca firmy Lastia, poddana specjalnej obróbce cieplnej. W celu uzyskania lepszego i bardziej długotrwałego efektu kukurydza została dodatkowo zadipowana i zabarwiona barwnikiem fluo.

  12,50 zł

  Więcej

 • 17,40 zł

  Pływające przynęty karpiowe o nietypowym kształcie "poduszeczek" tzw. nuggetsy. Nadają się do stosowania samodzielnie oraz z innymi przynętami do tworzenia np. bałwanków. Wielokolorowe w barwach fluo szybko wabią ryby.

  17,40 zł

  Więcej

 • 6,50 zł

  Zestaw imitacji kulek proteinowych wykonanych z miękkiego, pływającego tworzywa w mocnych, wabiących kolorach (biały, czerwony, żółty i brązowy). Znakomicie nadają się do stosowania bezpośrednio na hak lub na włos, zarówno same jak i jako dodatek do kul tonących tzw."bałwanek"

  6,50 zł

  Więcej

 • 20,50 zł

  Sztuczna przynęta pływająca o kształcie naturalnej kukurydzy. Wykonana ze specjalnego tworzywa, unosi zestaw do góry. Nadaje się do szeregu zastosowań, sama lub w połączeniu z innymi przynętami. Aromatyzowana - sweet corn.

  20,50 zł

  Więcej

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów