YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Twitter
CarpTV.pl
Zobacz więcej filmów

Tripody

Newsletter

Producenci

Tripody
Tripod

Tripod to inaczej stojak wędkarski oparty na trzech, najczęściej regulowanych nogach, które łączą się z resztą konstrukcji w jednym, centralnym punkcie. Rolą stojaka karpiowego jest umożliwić komfortowe i bezpieczne ustawienie wędzisk na stanowisku z którego łowimy, i tripod spełnia to zadanie w pełni. Konstrukcja tripoda najczęściej w...
Tripod

Tripod to inaczej stojak wędkarski oparty na trzech, najczęściej regulowanych nogach, które łączą się z resztą konstrukcji w jednym, centralnym punkcie. Rolą stojaka karpiowego jest umożliwić komfortowe i bezpieczne ustawienie wędzisk na stanowisku z którego łowimy, i tripod spełnia to zadanie w pełni. Konstrukcja tripoda najczęściej wykonywane jest z aluminium, rzadziej ze stali nierdzewnej (ze względu na wyższy koszt oraz większy ciężar). Daje to więc tripodowi trwałość oraz odpowiednią stabilność bez konieczności zwiększania jego ciężaru, co z kolei ułatwia jego transport. Tripody posiadają szereg regulowanych ustawień, które powodują iż można je dostosować do niemal każdego ukształtowania terenu. Standardem jest osobna regulacja długości i kąta nachylenia każdej z nóg stojaka, jak również możliwość regulowania wysokości buzz-barów. Rozwiązanie połączenia nóg w centralnym punkcie konstrukcji daje dodatkową możliwość regulowania nachylenia wędzisk względem płaszczyzny wody lub brzegu. Rzecz jasna wyregulować możemy również długość samego poda, aby dopasować go do rozmiaru wędek na które łowimy. Wszystkie tripody zaopatrzone są w ustandaryzowane gwinty na buzz-barach, pozwalające na instalację uchwytów lub sygnalizatorów elektronicznych. Tripod to bardzo wszechstronna konstrukcja, która zadowoli nawet bardzo wymagającego wędkarza i pozwoli na komfortowe łowienie nawet w trudnych warunkach. W ofercie naszego sklepu wędkarskiego znajduje się kilka modeli tripodów, w szerokim wachlarzu cenowym.

Więcej

Tripody Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 299,00 zł

  Wysokiej jakości tripod na 3 wędki, wykonany z okrągłych profili aluminiowych o średnicy 22 mm. Cała konstrukcja lakierowana proszkowo na brązowy kolor. Szeroki spektru regulacji poszczególnych elementów, sprawiają iż Static można ustawić w bardzo trudnych warunkach terenowych. Stojak wyposażony w poziomice.

  299,00 zł

  Więcej

 • 476,00 zł
  590,00 zł
  Obniżki !

  Podejmując niełatwe zadanie stworzenia wytrzymałego i niezawodnego tripoda specjaliści Ultimate stanęli na wysokości zadania. Hardcore Pod zawiera wszystkie cechy potrzebne do zajęcia miejsca w czołówce stojaków sumowych.

  476,00 zł

  Więcej

 • 347,00 zł

  Wysokiej klasy trwały i lekki, aluminiowy tripod na trzy wędki, przeznaczony do łowienia metodami gruntowymi. Konstrukcja wykonana z regulowanych profili, dzięki którym całość jest dużo bardziej stabilna.Duże możliwości ustawień. W komplecie torba transportowa.

  347,00 zł

  Więcej

 • 429,00 zł
  650,00 zł

  Aluminiowy tripod karpiowy, oparty na regulowanych nogach. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest trwały i wytrzymały. stojak na trzy wędki. Zaopatrzony w hak do dociążania lub kotwiczenia stojaka.

  429,00 zł
  Obniżka!

  Więcej

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów