YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Twitter
CarpTV.pl
Zobacz więcej filmów

Przypony / Komponenty

Newsletter

Producenci

Przypony / KomponentyPrzypony karpiowe - włosowe

Przypon karpiowy to jeden z najważniejszych, jeśli nie najważniejszy element zestawu końcowego do łowienia karpi. Rzecz jasna wielu karpiarzy dochodzi do momentu w którym sami konstruują przypony, ale często z wielu przyczyn nie ma na to czasu, bądź potrzebujemy takiego którego jeszcze nie umiemy zrobić i wtedy moż...Przypony karpiowe - włosowe

Przypon karpiowy to jeden z najważniejszych, jeśli nie najważniejszy element zestawu końcowego do łowienia karpi. Rzecz jasna wielu karpiarzy dochodzi do momentu w którym sami konstruują przypony, ale często z wielu przyczyn nie ma na to czasu, bądź potrzebujemy takiego którego jeszcze nie umiemy zrobić i wtedy można kupić gotowy i to nierzadko bardzo dobrej jakości w sklepie wędkarskim.
Przypony zasadniczo możemy podzielić na trzy grupy: przypony miękkie - wykonane ze zwykłych plecionek, lub takich z miękką otuliną, przypony sztywne - wykonane z fluorokarbonu, sztywnych plecionek lub leadcore'u oraz przypony combi, gdzie łączy się materiały o różnych właściwościach (sztywności, grubości itp.). Dobór odpowiedniego przyponu to sztuka wymagająca posiadania sporej wiedzy nie tylko na temat samej ryby i jej zwyczajów, ale co ważniejsze na temat łowiska na którym będziemy łowić. Wbrew opinii niektórych początkujących karpiarzy, nie wystarczy założyć najdroższej kulki na włos by karpie od razu się na nią rzuciły. Prezentacja przynęty, a więc właśnie dobranie odpowiedniego przyponu, to jeden z kluczowych elementów prowadzących do sukcesów, zwłaszcza jeżeli nastawiamy się na największe i często najsprytniejsze okazy.

Więcej

Przypony / Komponenty Jest 18 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów
 • 13,00 zł

  Gotowe przypony karpiowe wykonane z plecionki przyponowej Fox Edges Coretex Matt oraz haków Fox Arma Point SSBP. Wytrzymałość plecionki dobrana została do rozmiaru haka. W komplecie znajdują się również: krętlik rozm.7 oraz krętlik Kwik Change.

  13,00 zł

  Więcej

 • 13,00 zł

  Gotowe przypony karpiowe wykonane z plecionki przyponowej Fox Edges Coretex Matt oraz haków Fox S4XS. Wytrzymałość plecionki dobrana została do rozmiaru haka. W komplecie znajdują się również: krętlik rozm.7 oraz krętlik Kwik Change.

  13,00 zł

  Więcej

 • 18,00 zł

  Gotowe przypony karpiowe wykonane z miękkiej plecionki przyponowej Fox Edges Reflex oraz wytrzymałych haków Fox Arma Point Wide Gap, najlepiej sprawdzające się z materiałami PVA (worki, siatki). Dwa przypony w opakowaniu, oparte na plecionce Reflex Camo w wersji Light.

  18,00 zł

  Więcej

 • 21,00 zł

  Gotowe przypony karpiowe wykonane z plecionki przyponowej Fox Edges Coretex Matt oraz haków Fox Arma Point Curve. Wytrzymałość plecionki dobrana została do rozmiaru haka. W komplecie znajdują się również: 2 x krętlik rozm. 7, 2 x krętlik Kwik Change i 2 x stopery do kulek Hair Extending Boilie Props.

  21,00 zł

  Więcej

 • 21,00 zł

  Gotowe przypony karpiowe wykonane z plecionki przyponowej Fox Edges Coretex Matt oraz haków Fox Arma Point Wide Gape. Wytrzymałość plecionki dobrana została do rozmiaru haka. W komplecie znajdują się również: 2 x krętlik rozm. 7, 2 x krętlik Kwik Change i stopery do kulek Hair Extending Boilie Props.

  21,00 zł

  Więcej

 • 31,00 zł

  Gotowe przypony karpiowe typu Stiff Chod Rig wykonane z żyłki Fox Edges Rigidity Trans Khaki oraz haków Fox Arma Point Edges Stiff Rig Beaked. Przypon zawiera również krętlik Edges Micro Hook Ring na pętli D do mocowania przynęt oraz krętlik Flexi Ring w rozmiarze 11. Wytrzymałość żyłki dobrana została do rozmiaru haka. Wersja krótsza.

  31,00 zł

  Więcej

 • 31,00 zł

  Gotowe przypony karpiowe typu Stiff Chod Rig wykonane z żyłki Fox Edges Rigidity Trans Khaki oraz haków Fox Arma Point Edges Stiff Rig Beaked. Przypon zawiera również krętlik Edges Micro Hook Ring na pętli D do mocowania przynęt oraz krętlik Flexi Ring w rozmiarze 11. Wytrzymałość żyłki dobrana została do rozmiaru haka.

  31,00 zł

  Więcej

 • 18,00 zł

  Przypony karpiowe do metody o długości 10 cm, posiadają gumkę dopasowującą się do wielkości przynęty na włosie. Wykonane z żyłki mono, na haku zadziorowym.

  18,00 zł

  Więcej

 • 7,80 zł

  Przypon włosowy z zastosowanym rewolucyjnym pozycjonerem firmy Carp'R'Us - Mouthsnaggerem oraz hakiem typu Longshank Nailer.

  7,80 zł

  Więcej

 • 11,00 zł

  Zestaw uniwersalnych przyponów włosowych niemieckiej firmy DAM, do łowienia z gruntu. W komplecie 2 przypony na plecionce, z hakiem Gripper.

  11,00 zł

  Więcej

 • 12,80 zł

  Klasyczny przypon karpiowy typu "combi" oparty na plecionce przyponowej IncogniX. Dwie sztuki w opakowaniu. Bardzo dobrze sprawdza się na przełowionych zbiornikach. Firmie DAM MAD udało się stworzyć przypon sztywny a jednocześnie subtelny.

  12,80 zł

  Więcej

 • 6,70 zł

  Gotowy przypon Chub, na japońskim haku bezzadziorowym oraz żyłce mono z zastosowaniem pozycjonera.

  6,70 zł

  Więcej

Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów