Średnia ocen z facebook
4.9 / 5
Aktualna liczba opinii 176
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Twitter
CarpTV.pl
Zobacz więcej filmów

feedery

Producenci

Szczytówki do Delphin Opium Black Feeder GlassCarbon

Nowy produkt

Szczytówki do wędek Delphin Opium Black Feeder, wykonane w technologii GlassCarbon. Dostępne w trzech odmianach.

Więcej szczegółów

25,00 zł brutto

Najtańsze opcje dostawy:

Odbiór w Carpmix: Darmowy

Kurier GLS do 10 kg: 15,30 zł

Kupując ten produkt otrzymasz 2 pkt. karty klienta.


Opis

Materiałglass/carbon
PrzelotkiSIC

Więcej informacji

Szczytówki do wędek Delphin Opium Black Feeder - sklep karpiowy Carpmix.pl
Szczytówki do wędek feederowych Delphin Opium Black Feeder. Szczytówki wykonane zostały w technologii GlassCarbon, czyli łączenia włókna szklanego z włóknem węglowym. Szczytówki dzięki tej technologii są lżejsze i bardziej wytrzymałe.


Aby dowiedzieć się więcej o wędkarstwie → czytaj więcej

Poznajmy się

Wędkarstwo, dla obsługi Carpmix to coś więcej jak wieloletnia pasja sportowego połowu amurów i karpi, to również sposób na życie, dający wiele radości z wykonywanej pracy ale i opcja intymnego obcowania z piękną naturą oraz sympatycznymi klientami sklepu. Specjalizacja tej branży wędkarskiej, rozwija się bardzo dynamicznie a skierowana jest do wszystkich, chcących mieć bezpośredni wpływ w osiąganiu coraz lepszych wyników. Rozważając nasze swoje zasadzki możemy stwierdzić, że bardzo ważna jest wiedza, doświadczenie, ekwipunek, znaczącą rolę odgrywa też to czym nęcimy, jak i na co łowimy. Wszyscy karpiarze potwierdzą, że specjalistyczne wędkarstwo karpiowe to wspaniałe i niedające się z niczym porównać przeżycie, w którym sukces w formie pięknych okazów łowionych ryb zależy od przemyślanego planu działania oraz włażenia w połów pasji i serca. Gdy ta forma wędkarstwa sprawia ci zadowolenie a chcesz być bardziej efektywny w połowach, to zapraszamy do kontaktu z tym sklepem. Carpmix.pl, to jeden z najdłużej funkcjonujących w kraju, specjalistycznych sklepików dla karpiarzy.

Przeczytaj też o Dodatki Do Wędek Carpmix

Nasza oferta dla każdego wędkarza

Posiada także w swojej ofercie ekwipunek dla sumiarzy, spinningistów, spławikowców i całości łowiących procedurami gruntowymi.

W branży wędkarskiej działamy już od 20 lat nasz sklep stacjonarny mieści się w Bielsku-Białej, mamy też sklep internetowy i oczywiście czekamy na wasze telefony. Pasja i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu sklepu dla wędkarzy jest dla nas zobowiązaniem do przygotowywanie dla naszych klientów najlepszej oferty w cenach właściwych dla jakości sprzętu, mamy także bardzo atrakcyjny program lojalnościowy i promocyjny.

Sklep kierowany jest przez znanego i fachowego karpiarza, mającego na swym koncie cały pakiet licznych, udokumentowanych zdjęciami i filmami, pięknych okazów ryb oraz pucharami z międzynarodowych maratonów karpiowych.

Warto wspomnieć o tym, że cały nasz personel zakręcony jest na punkcie karpiowania i wędkarstwa i chętnie się podzieli doświadczeniem, tak aby pomóc każdemu klientami w doborze odpowiedniego sprzętu zgodnie z jego koniecznościami nad wodą oraz możliwościami finansowymi.

Bardzo cieszymy się z coraz bogatszej oferty sprzętu wędkarskiego w ogóle oraz również w szczególności specjalistycznego sprzętu karpiowego, bardzo szeroko zrozumianego od kompletów końcowych po ekwipunek biwakowy poprawiający komfort pobytu nad wodą.

Jak to zawsze bywa na rynku pojawiają się też produkty niskiej jakości i nie przydatne podczas zasadzek nad wodą, z tego przyczyny bardzo dużą wagę przykładamy do przygotowania oferty naszego sklepu, staramy się żeby był to najlepszy sprawdzony markowy ekwipunek i możliwie jak najkorzystniejszych cenach.

Właśnie stąd nasza oferta wędek, kołowrotków, galanterii, czy sprzętu upraszczającego pobyt nad wodą dla wszystkich zainteresowanych połowem ryb karpiowych i drapieżników. Jesteśmy tutaj i bardzo chętnie podzielimy się doświadczeniem, zebraną wiedzą i pomagamy przy zakupie asortymentu z kuchni karpiowej oraz najlepszego sprzętu specjalnie wybranego dla naszych klientów i dostosowane indywidualnie do sposobu w jaki łowią nasi klienci.

O karpiowaniu można by zapisywać w bezgraniczność, tylko po co, ładujcie sprzęt i nad wodę. Pięknych okazów oraz niezapomnianych chwil z zasiadek życzymy i zapraszamy. www.carpmix.pl

Zapoznaj Się Z Produktami Wędziska Carpmix

Wędkarstwo feederowe to Twój sposób na połów zapraszamy do nas.

Bardzo wydajną strategią sportowego połowu ryb, jest szeroko zrozumiane wędkarstwo feederowe. W tej delikatniejszej odmianie wędkarstwa karpiowego, branie sygnalizowane jest za pomocą tzw. wibrującej szczytówki, właściwie dobranej z obszernego wachlarza możliwości.

Długość w jakiej z zasady napotyka się wędziska feederowe to 270 do 390 cm, a ciężar wyrzutu to 50 do 200 g. Nikt nie polemizuje z tym że wędkarstwo feederowe jest efektywne jednak tak jak w innych metodach połowu ryb istotna jes wiedza, doświadczenie oraz ekwipunek. Trudno rozpisywać się na temat użyć olbrzymiej palety sprzętu, procedur, przynęt i zanęt, bo to temat rzeka, lecz w ostatecznym rozrachunku, zawsze liczy się nasz wędkarski rozwój i satysfakcja z osiągniętych nad wodą sukcesów. Jeżeli łowisz metodą wędkarstwa feederowego to możesz swobodnie stosować tą strategię zarówno do połowów w wodach stojących jak i płynących.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów indywidualnie dobieramy wędziska, akcesoria, kołowrotki, przynęty i zanęty z rozległej oferty naszego sklepu. Dokładamy wszystkich starań, żeby każdy potrafił znaleźć u nas coś dla siebie niezależnie od zasobności portfela kierujemy się regułą dla każdego coś łownego. Zapraszamy do naszego sklepu w Bielsku- Białej i na w internecie, zobacz naszą ofertę.

Czytaj Ofertę Wędziska Karpiowe Carpmix

Łowisz sumy mamy coś dla Ciebie.

Wędkarstwo sumowe doświadcza w ostatnich latach ogromny rozwój. Efektem tego rozwoju jest coraz większa ilość łowionych i zgłaszanych rekordowej wielkości sumów, co z całą pewnością przyczynia się do rosnącej popularności tego typu wędkarstwa. Wędkarze specjalizujący się połowach tych potężnych i bardzo silnych ryb, korzystają ze zdobyczy techniki w formie np. drobnych a za razem bardzo silnych wędzisk, kołowrotków, plecionek, haków, kotwiczek oraz wielu dodatków którym osobno należy poświęcić więcej uwagi i czasu. Połów tych pięknych i niezwykle walecznych ryb wymaga właściwej jakości sprzętu, w naszym sklepie Carpmix z ogromna uwagą i starannością dobraliśmy ofertę dla sumiarzy, by sprzęt przyczynił się do sukcesów nad wodą.

Oferta Sklepu Spody/Markery Carpmix

Zapoznają się z naszą ofertą wędzisk spinnigowych.

Ryba musi zaatakować przynętę to zasadnicza zasada w wędkarstwie spinningowym.

Takie założenie sprawia, że wędki spinnigowe muszą być innego typu. Wędka spinningowa ma długość od 1,8 m do 3,2 m. Monitorujemy rozwój jeśli chodzi o zastosowanie plecionki, coraz częściej zastępuje ona żyłkę i jest nakręcana na kołowrotek. Przypony umieszczone są na końcowym fragmencie żyłki, a wabikami są przynęty sztuczne taki jak twistery, rippery, blach czy woblery.

Warto też przeczytać o Pokrowce Na Wędki Carpmix

W naszej ofercie odnajdziesz też bardzo duży wybór wędek spławikowych.

Z całą odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że wędkarstwo spławikowe jest najpopularniejszą strategią wędkowania.

Znaczna długość i względnie mała masa rzutowa to dwie charakterystyczne właściwości wędek spławikowych. Kluczową rolę w sprzęcie wędkarskim tego typu odgrywa spławik, który jest sygnalizatorem brań. Na rynku jak również w ofercie naszego sklepu można znaleźć bardzo dużo rodzaji wędek spławikowych, najprostszą z nich jest bat, ten rodzaj wędziska nie posiada kołowrotka ani przelotek. Rozróżniamy też uklejówki – wędki teleskopowe, terminowe i elastyczne, oraz bolonki – wędki długie, z przelotkami i kołowrotkiem, stosowane do dalekich połowów.

Informacje O Produktach Feedery Carpmix

Znaj kuchnię wędkarstwa karpiowego.

Zanęta jest niezwykle istotna w połowie karpi.

Karpie są rybami żarłocznymi i jednocześnie bardzo wybrednymi. Zanęta musi mieć odpowiedni zapach i smak, żeby połów zakończył się sukcesem. Kulki proteinowe są wyrobem często wybieranym przez karpiarzy. Kulki proteinowe mają bardzo bogaty zestaw czyli białka, tłuszcze, węglowodany, minerały i witaminy. Ponadto charakteryzuje je odpowiednia konsystencja, co jest bardzo istotne przy połowie karpi, należy też zwrócić uwagę na fakt, że nie rozpadają się podczas rzutu. W chwili obecnej na rynku znajduje się szeroki wybór kulek proteinowych, różnią się one objętością oraz rodzajem - smakiem, rozróżniamy słodkie, śmierdzące, mieszane. Dzięki doświadczeniu zdobytemu nad wodą można ustali jaki typ kulek proteinowych sprawdzi się w danej porze roku i na danym akwenie.

Pop up ważne w kuchni karpiowej.

Karpiarze często używają też przynęty z rodzaju pop up.

Ten typ przynęty to pływak, więc najprościej opisać ją jako pływającą kulkę proteinową. Solidny aromat to cech, która charakteryzuje te przynęty z pośród innych. Bardzo dużą rolę odgrywa przy tym też kolor, producenci używają bardzo agresywne kolory. Aromat i jaskrawy kolor wyróżniają pop up na dnie akwenu. Z naszego doświadczenia wynika, że bardzo skutecznym sposobem jest używanie pop up wraz z innymi przynętami.

Oferta Produkt Wędki Sumowe Carpmix

Zobacz jakie pellety przygotowaliśmy na Twoje połowy

Sukces czyli złowienie karpia wymaga odpowiedniej zanęty dlatego doświadczeni karpiarze chętnie używają pellet.

Bonusem tej metody jest szybkość pracy i selektywny rozmiar. Przede wszystkim pellet tworzy dywan zanętowy, bo rozpada się wodzie bardzo szybko, co jest istotne w trakcie zasadzki na karpia. Kolejną właściwością charakterystyczną pallet jest ich odmienny skład. Na rynku spotykać można pellety z dużą ilością mączki rybnej, czy też pellety mleczne lub zbożowe, a więc takie w których składzie przeważają składniki roślinne. Pelety mogą być też stosowane jako przynęty, w ten sposób postępują niektórzy karpiarze.

Szczegóły Wędki Spinningowe Carpmix

Dumbelsy stosowaliśmy nad wodą wielokrotnie i to z dużym triumfem.

Dumbelsy użyte jako przynęta wielokrotnie przyczyniły się do odniesienia przez nas sukcesu w połowie karpi. Jego podstawowym atutem jest miękkość dzięki czemu karpie idealnie jej podbierają. Kolejna niezwykle istotną właściwością jest lekkość dumbelsów, co zapewnia im prawdziwe zachowanie się w wodzie. W chwili obecnej producenci prześcigają się w ofercie dumbelsów można spotkać się z wiele rodzajów pod aspektem posmaku i zapachu.

Z pewnością znacie że jednym z elementów sukcesu nad wodą jest zapach przynęty, zapach bowiem rozchodzi się w niektórych przypadkach bardzo szybko i jest istotny w trakcie połowów

Producenci wychodząc na przeciw życzeniom klientów dają rozległy wybór przynęt pochodzenia roślinnego.

Karpiarze również używają przynęty roślinne, bo w wielu wypadkach gwarantują one pozorny połów. Pora roku i rodzaj akwenu to są elementy które głównie decydują o wyborze rodzaju przynęty.

Przynęty roślinne wytwarzane są na bazie kukurydzy, grochu, pszenicy, konopii, kaszy pęczak, ziemniaków, płatków owsianych, ryżu preparowanego oraz fasoli.

Nasz sklep oferuje nie tylko bardzo duży wybór przynęt karpiowych ale też ochoczo poradzimy jak dobrać atrakcyjną czyli dobrać ją właściwie do pory roku i warunków panujacych nad wodą.

Czytaj Ofertę Wędki Spławikowe Carpmix

Ref.TypCenaAvail.IlośćKup
1303837100,5 oz 25,00 zł
1303837201,0 oz 25,00 zł
1303837302,0 oz 25,00 zł

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

« Wstecz