Średnia ocen z facebook
4.9 / 5
Aktualna liczba opinii 176
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Twitter
CarpTV.pl
Zobacz więcej filmów

feedery

Producenci

Delphin River Trophy Feeder X-Tra 360cm/200g

130382310

Nowy produkt

Mocne i solidne wędzisko feederowe o parabolicznej akcji. Wyposażone w 12 przelotek SiC (7 na blankach i 5 na części szczytowej). Powiększona przelotka startowa +40. Wygodny, pełny uchwyt wykonany z korka z elementami korkowo-kauczukowymi. W komplecie cztery szczytówki - 2 z włókna węglowego i 2 z carbonglassu.

Więcej szczegółów

332,00 zł brutto

Najtańsze opcje dostawy:

Odbiór w Carpmix: Darmowy

Kurier GLS do 10 kg: 15,30 zł


Kupując ten produkt otrzymasz 33 pkt. karty klienta.


Opis

Waga305 g
Długość12'/360 cm
Długość transportowa125,5 cm
Długość dolnika48 cm
Przelotki7+5
Ciężar wyrzutu200 g

Więcej informacji


Delphin RIVER TROPHY X-TRA - kategorii Carpmix Feedery - został stworzony na życzenie klientów, którzy potrzebują krótkiego i sztywnego feedera, przeznaczonego do połowu karpia rzecznego lub brzany pospolitej. Jest w stanie zatrzymać i utrzymać nawet te największe osobniki przed przeszkodą, nie tracąc przewagi wędki feederowej. Wędka została wykonana z cienkiego karbonowego blanku z paraboliczną akcją i dużym ciężarem wyrzutu. Jest wyposażona w solidne przelotki z wypełnieniami SIC (7 na blankach i 5 na części szczytowej). Wygodny, pełny uchwyt wykonany z korka z elementami korkowo-kauczukowymi, pozwala na wielogodzinne łowienie bez zmęczenia. Wzór tworzy piękną całość uzupełnioną ciemną, krzyżową obwódką blanku nad rękojeścią. Ze względu na charakter blanku wędka jest dostarczana ze szczytówkami (2x węglowa i 2x carbonglass), z przedłużonymi przelotkami.

© Wszelkie prawa do opisu oraz zdjęć pozakatalogowych zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.


Aby dowiedzieć się więcej o wędkarstwie → czytaj więcej

Poznajmy się

Od wielu lat pasjonujemy się wędkarstwem, sportowe połowy karpi i amurów to nasz sposób na życie, cieszymy się że możemy integrować naszą działania z zamiłowaniem i w ten sposób czerpać satysfakcję z przebywania na łonie przyrody i przyjęć z serdecznymi klientami naszego sklepu. Sporo satysfakcji dają nam połowy karpi, obserwujemy że ta branża wędkarstwa bardzo dynamicznie się rozwija i nieustannie wprowadza nowe metody, z rozwoju tej branży mogą skorzystać wszyscy ci, którzy chcą się osiągać coraz większe sukcesy nad wodą. Istotnymi elementami sukcesu nad wodą jest doświadczenie, wiedza, jak także dobrze dobrany sprzęt, trzeba także skierować uwagę na to czym wabimy, jak i na co łowimy. Jesteśmy przekonani, że wędkarstwo karpiowe to ogromne wyzwanie, które wymaga przemyślanych działań i włożenia w nie całego serducha, wtedym możemy zostać nagrodzeni triumfem w postaci pięknych złowionych okazów. Jesteś fanem wędkarstwa karpiowego i chcesz rozkręcać się w tej sferze zapraszamy do kontaktu z nami i skorzystania z oferty naszego sklepu. Carpmix.pl, to jeden z najdłużej funkcjonujących w kraju, specjalistycznych sklepów dla karpiarzy.

Informacje O Produkcie Carpmix Feedery

Przygotowaliśmy propozycję dla każdego wędkarza

Oczywiście nie zapominamy o innych wędkarzach i mamy w ofercie wysokiej jakości ekwipunek dla sumiarzy, spinningistów, spławikowców i tych, którzy łowią metodami gruntowymi.

Carpmix.pl to stacjonarny i internetowy sklep wędkarski mający swoją siedzibę w Bielsku Białej a niedługo świętować będzie swoje 20 urodziny. Pasja i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu sklepu dla wędkarzy jest dla nas zobowiązaniem do przygotowanie dla naszych klientów najlepszej oferty w cenach odpowiednich dla jakości sprzętu, mamy także bardzo atrakcyjny system lojalnościowy i promocyjny.

Warto u nas zaopatrywać się w ekwipunek karpiowy, przede wszystkim dlatego, że sklep jest prowadzony przez autentycznego pasjonata karpiarstwa, który może się pochwalić mnogimi udokumentowanymi zdjęciami i filmami pięknych okazów karpi, jak również licznymi pucharami z międzynarodowych maratonów karpiowych.

Naturalnie cały personel sklepu pasjonuje się połowem karpi i bardzo chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z klientami, w ten sposób jesteśmy w stanie dobrać sprzęt, który najlepiej sprawdzi się nad wodą.

W ostatnich latach możemy zaobserwować niesamowity postęp w produkcji sprzętu karpiowego, i to bardzo szeroko rozumianego sprzętu, bo od wspaniałych zestawów,a kończąc na sprzęcie biwakowym zapewniającym coraz więcej komfortu nad wodą.

Niestety, na rynku oferowane są również produkty niskiej jakości i spornej przydatności, stąd przemyślana oferta tego sklepu, który proponuje swoim klientom, jedynie sprawdzony markowy sprzęt a do tego w możliwie jak najlepszych cenach.

Tak postawa powoduje bogatą i różnorodną propozycją wędzisk, kołowrotków, galanterii, sprzętu biwakowego, który cudownie się sprawdza przy połowie ryb karpiowatych i drapieżników. Kochamy naszą działania i ochoczo dzielimy się informacjami, tak by każdy z naszych klientów dostał jak najlepsze rarytasy kuchni karpiowej oraz ekwipunek dobrany do jego indywidualnych potrzeb i sposobów połowów.

Karpiowanie to temat o którym możemy informować wiele i namiętnie jednak nic nie zamieni zasadzki nad woda dlatego ładujcie się i ruszajcie ! Chcemy życzyć wam pięknych okazów i fantastycznych chwil w czasie pobytu nad wodą, nie zapomnijcie też o nas zapraszamy na Carpmix.pl

Pasjonujesz się wędkarstwem feederowym zobacz co dla Ciebie mamy.

Bardzo skuteczną metodą sportowego połowu ryb, jest szeroko pojęte wędkarstwo feederowe. Tutaj branie jest zgłaszane przez tzw. drżącą szczytówkę, którą trzeba odpowiednio dobrać z bardzo wielu znajdujących się na rynku możliwości.

Od 270 do 390 cm to długość wędzisk feederowych, a ciężar ich wyrzutu to rozpiętość pomiędzy 50-200 g. Wędkarstwo feederowe jest bardzo owocodajne, jednak i w tym wypadku liczy się przede wszystkim wiedza, doświadczenie oraz sprzęt. Dla tej metody można znaleźć bardzo szeroką gamę sprzętu, niezwykle bogaty wybór przynęt i zanęt, temat który raz rozpoczęty nie ma końca, jednak to co się naprawdę liczy to rozwój i radość z łowionych ryb. Jeśli łowisz metodą wędkarstwa feederowego to możesz swobodnie używać tą metodę zarówno do połowów w wodach stojących jak i płynących.

Polecamy duży wybór wędzisk, kołowrotków, akcesoriów oraz przynęt i zanęt feederowych, które na życzenie dobieramy do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Wybór sprzętu feederowego w naszym sklepie jest bardzo bogaty, chcemy bowiem, aby każdy znajdował coś dla siebie, co zapewni mu satysfakcje nad wodą, a jednocześnie będzie w jego zakresie finansowym. Zapraszamy do naszego sklepu w Bielsku- Białej i na w internecie, zobacz naszą ofertę.

Oferta Carpmix Wędziska

Chcesz złowić suma mamy coś dla Ciebie.

Wędkarstwo sumowe przeżywa w ostatnich latach ogromny rozwój. MOżna zaobserwować wzrastającą liczbę łowionych i zgłaszanych wyjątkowo sporych okazów sumów, co przyciąga to tej metody wędkarstwa wiele osób. Wędkarze specjalizujący się połowach tych potężnych i bardzo silnych ryb, korzystają ze zdobyczy techniki w postaci np. lekkich a za razem bardzo mocnych wędzisk, kołowrotków, plecionek, haczyków, kotwiczek oraz wielu dodatków którym osobno należy poświęcić więcej uwagi i czasu. Sumy to ryby piękne, ale też niezwykle waleczne, dlatego kompletując ofertę dla sumiarzy zwracamy uwagę przede wszystkim na to by sprzęt był solidny i trwały.

Nie zapominamy też o łowiących wędkami spinningowymi zobaczcie ofertę.

Ryba musi zaatakować przynętę to zasadnicza zasada w wędkarstwie spinningowym.

Takie założenie sprawia, że wędki spinnigowe muszą być innego typu. Wędka spinningowa ma długość od 1,8 m do 3,2 m. Monitorujemy rozwój jeśli chodzi o zastosowanie plecionki, coraz częściej zastępuje ona żyłkę i jest nakręcana na kołowrotek. Na ostatnim fragmencie żyłki umieszcza się przypony, a do najczęściej używanych wabików zalicza się przynęty sztuczne takie jak twistery, rippery, blachy czy woblery.

Wędki spławikowe

Wędkarstwo spławikowe jest najpopularniejszą strategią wędkowania.

Znaczna długość i względnie niewielka masa rzutowa to dwie reprezentatywne właściwości wędek spławikowych. Ponieważ spławik sygnalizuje brania jest on niezwykle ważnym elementem zestawu w wędkarstwie spławikowym. Mamy bardzo dużo typów wędek spławikowych, najprościej skonstruowana jest wędka typu bat, która nie posiada kołowrotka ani przrlotek. Interesującym wyjściem stosowanym do dalekich połowów są uklejówki, to szybkie i elastyczne wędki teleskopowe, można też posłużyć się bolonką czyli długą rózgą z przelotką oraz kołowrotkiem.

Wędkarstwo karpiowe

Pamiętaj, że musisz mieć odpowiednia zanętę jeżeli chcesz z sukcesem złowić karpia.

Z naszych doświadczeń wynika, że karpie są rybami bardzo wybrednymi, mimo, że charakteryzuje je żarłoczność. Odpowiedni zapach i smak, istotnie przyczynia się do sukcesu nad wodą. Karpiarze często wybierają kulki proteinowe. Składają się one z białka, tłuszczy, węglowodanów oraz minerałów i witamin. Tak jak już zamieniliśmy karpie są wybredne dlatego liczy się nie tylko smak kulek proteinowych lecz także ich odpowiednia konsystencja oraz to że nie rozpadają się w trakcie rzutu. Wybór kulek gwarantuje, że każdy znajdzie odpowiednie do swoich potrzeb połowu, ponieważ w sprzedaży są się kulki różnej wielkości i typu śmierdzące słodkie i mieszane. Karpie są wybredne dlatego nie można używać jednego typu kulek trzeba je właściwie dobierać w zależności od akwenu i pory roku.

Pop up istotne w kuchni karpiowej.

Karpiarze często stosują też przynęty z rodzaju pop up.

Ten typ przynęty zalicza się do pływaków i są to pływające kulki proteinowe. Aby pop up sprawdził się nad wodą musi być mocno aromatyzowany. Napastliwe barwy stosowane przez producentów, odgrywają bardzo istotną funkcję i przyczyniają się do udanych łowów. Wyżej wymienione właściwości powodują, że pop up zdecydowanie wyróżniają się na dnie. Bardzo dobre efekty daje też łączenie pop up z innymi przynętami ale to wymaga znacznego doświadczenia od karpiarza.

Dobra zanęta - pellet.

Z naszego obeznania oraz obserwacji wynika, że karpiarze z pewnym stażem nad wodą chętnie stosują pellet jako zanętę w czasie połowu karpi.

Wędkarze chwalą pellet za szybkość pracy i wybiórczy rozmiar. Przede wszystkim pellet tworzy dywan zanętowy, bo rozpada się wodzie bardzo szybko, co jest ważne w trakcie zasadzki na karpia. Zestaw pellety jest bardzo rozmaity. Na rynku spotkać można pellety z dużą liczbą mączki rybnej, czy też pellety mleczne lub zbożowe, a więc takie w których składzie dominują składniki roślinne. Spotkamy się z karpiarzami którzy stosują umiarkowane pellety jak przynęty.

W trakcie naszych zasadzek nad wodą przekonaliśmy się wielokrotnie, że warto stosować dumbelsy.

Przynęty tego typu, jak wskazuje nasze doświadczenie wielokrotnie przyczyniły się do naszych triumfów nad wodą. Z naszych obserwacji wynika, że karpie lubią miękkie przynęty, to właśnie z tego powodu dumbelsy sa tak skuteczne. Należy także wspomnieć o ich lekkości, dzięki czemu przynęty te zachowują się w wodzie bardzo oczywiście. Smak i zapach w tych dwóch walorach propozycja dumbelsów jest bardzo szeroka.

Należy tutaj zaakcentować że zapach jest bardzo znaczący gdyż rozchodzi się on wodzie, w niektórych wypadkach bardzo szybko, co jest jednym z elementów sukcesu nad wodą

Przynęty pochodzenia roślinnego są również bardzo pożądane w chwili obecnej na rynku.

Przynęty te są chętnie wybierane przez niektórych karpiarzy i wielokrotnie gwarantują im sukces nad wodą. Jednak żeby skutecznie łowić ryby przy pomocy przynęt roślinnych trzeba mieć spore doświadczenie i dobrać je właściwie do pory roku i warunków panujących w akwenie.

Kluczowymi komponentami przynęt roślinnych są kukurydza, groszek, pszenica, konopie, kasza pęczak, kartofle, płatki owsiane oraz ryż preparowany czy fasola.

Nasz sklep karpiowy oferuje rozległy wybór przynęt roślinnych chętnie podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem i podpowiem jak w zależności od warunków panujących na zasadzce dobrać przynętę.

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

« Wstecz