Średnia ocen z facebook
4.9 / 5
Aktualna liczba opinii 176
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Twitter
CarpTV.pl
Zobacz więcej filmów

feedery

Producenci

Delphin Magma M3 Light Feeder 330 cm/90 g

101000290

Nowy produkt

Delphin MAGMA M3 dostępna w kolorze bordowym jest trzecim następcą najbardziej udanej serii wędek Delphin. Staraliśmy się zachować wszystkie cechy, które sprawiają, że te wędki są bestsellerem, ale dodaliśmy również coś zupełnie nowego, aby jeszcze bardziej podnieść poziom jakości, niezawodności i radości z łowienia.

Więcej szczegółów

270,00 zł brutto

Najtańsze opcje dostawy:

Odbiór w Carpmix: Darmowy

Kurier GLS do 10 kg: 15,30 zł


Kupując ten produkt otrzymasz 27 pkt. karty klienta.


Więcej informacji

Dlphin - Carpmix.pl

Delphin MAGMA M3 - z kategorii Carpmix Feedery - dostępna w kolorze bordowym jest trzecim następcą najbardziej udanej serii wędek Delphin. Staraliśmy się zachować wszystkie cechy, które sprawiają, że te wędki są bestsellerem, ale dodaliśmy również coś zupełnie nowego, aby jeszcze bardziej podnieść poziom jakości, niezawodności i radości z łowienia. Jest to główna idea rozwoju technologii Delphin 2Power. Ta technologia składa się z dwóch pod segmentów, PowerWrap i PowerJoin. Oba segmenty zostały zastosowane do każdego modelu serii MAGMA M3.Od razu zauważysz technologię PowerWrap już po pierwszym kontakcie z wędką. Jest to dodatkowe uzwojenie włókien węglowych na całej długości blanku, co przyczyniło się do znacznego wzrostu wytrzymałości i oporu, gdy wędka jest pod obciążeniem. W praktyce oznacza to znaczny wzrost żywotności wędki i pomaga zmniejszyć uszkodzenia blanku spowodowane przez użytkowników. Drugim ważnym elementem tego owijania z włókna węglowego jest atrakcyjny wygląd strukturalny blanku. PowerJoin nie jest już tak zauważalnym szczegółem jak Wrap, ale jest nie mniej ważnym elementem dla całej udanej spójności wędki. Obejmuje on mały metalowy pierścień na końcu każdego łączenia, co znacznie zmniejsza możliwość uszkodzenia blanku. Pomimo tego elementu, pracowaliśmy nad smukłością blanku, więc ponownie możemy śmiało potwierdzić, że są wyraźnie jednymi z najcieńszych w klasie. Blanki zachowują ponadprzeciętne doskonałe umiejętności rzutowe i holu w połączeniu z działaniem parabolicznym. Blanki są wyposażone w wysokiej jakości i lekkie przelotki SiC, aby zapewnić płynne prowadzenie żyłki. Poniżej rękojeści wykonanej z korka, która jest przyjemna w dotyku, znajduje się profilowana brązowa pianka EVA, zastępująca korek w najbardziej narażonych miejscach. Dolnik zakończony jest elegancką aluminiową nasadką na końcu. Ten uchwyt idealnie wpasowuje się w dłoń i sprawia, że ​​korzystanie z wędki jest wygodniejsze. Wędki są wyposażone w pięć rodzajów zapasowych szczytówek o różnej sztywności.


Typ: Light Feeder 330 cm/90 g
Ilość składów: 3
Średnica blanku nad uchwytem: 11,78 mm
Ilość przelotek: 11
Długość transportowa: 115 cm
Waga: 206 g
Uchwyt:  Cork i EVA
Długość uchwytu (od końca wędki do uchwytu kołowrotka):  45,5 cm

© Wszelkie prawa do opisu oraz zdjęć pozakatalogowych zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.


Aby dowiedzieć się więcej o wędkarstwie → czytaj więcej

Sprawdź kim jesteśmy

Jesteśmy w gronie tych szczęśliwców, którzy mogą połączyć pasję swojego życia z pracą, gdyż dla nas załogi Carpmix sportowy połów karpi i amurów to sposób na życie, dający satysfakcję i mnóstwo radości wynikających z sukcesów nad wodą, obcowania z przyrodą i przyjęć z niesamowitymi ludźmi jakim są klienci naszego sklepu. W ciągu ostatnich lat monitorujemy bardzo szybki rozwój wędkarstwa karpiowego, dzięki czemu coraz więcej osób może zyskiwać coraz lepsze wyniki w trakcie zasadzek. Niezwykle istotna jest wiedza, doświadczenie, odpowiedni ekwipunek i to co równie istotne, czym wabimy, jak i na co łowimy. Jeżeli chcesz osiągać sukcesy w postaci pięknych okazów łowionych ryb musisz przede wszystkim mocno się zaangażować, przemyśleć metody w każdym składniku i przede wszystkim pamiętać że wędkarstwo karpiowe to przygoda, która nie jeden raz Cię zaskoczy. Zasadzasz się na karpie i chcesz mieć coraz lepsze efekty zapraszamy do kontaktu z nami ochoczo podzielimy się naszym doświadczeniem. Wynika ono z ogromnej pasji do karpiowania oraz z faktu że jesteśmy jednym z najdłużej działających sklepów dla karpiarzy w Polsce.

Czytaj Carpmix Feedery

Lubisz zasadzki nad wodą u nas znajdziesz sprzęt

Naturalnie nie ograniczamy się do jednej metody połowów w naszym sklepie znajdą dla siebie bardzo pozytywny sprzęt spinningiści, spławikowcy, osoby łowiące metodą gruntową.

Nasz sklep działa stacjonarnie w Bielsku-Białej jesteśmy też obecni w internecie, a działamy już od dwudziestu lat. Te dwadzieścia lat firmy i nasza pasja do wędkarstwa karpiowego jest dla nas zobowiązaniem do sporządzenia oferty w formie najlepszej jakości, sprawdzonego sprzętu, niekoniecznie kosztownego dla naszych klientów, a jednocześnie przygotowujemy też interesujące rabaty i system lojalnościowy.

Warto skorzystać z naszej oferty, bo sklepy kierowany jest przez znanego i fachowego karpiarza, który może zaprezentować różnorodne zdjęcie i filmy pięknych okazów ryb, ma również sukcesy potwierdzone pucharami w internacjonalnych maratonów karpiowych.

Ochoczo dzielimy się z naszymi klientami, doświadczeniem z zasadzek i chętnie radzimy przy wyborze najlepszego sprzętu i sposobów połowu.

Bardzo cieszy nas olbrzymi postęp jaki w ostatnich latach dokonał się jeśli chodzi o produkcję sprzętu karpiowego, sprzętu pojmowanego w bardzo obszernym zakresie bo od wyrafinowanych zestawów końcowych, po ekwipunek gwarantujący duży komfort pobytu nad wodą, czyli ekwipunek biwakowy.

Niestety tak jak to zawsze w życiu bywa tak i tutaj na rynku sprzętu karpiowego można spotkać przedsiębiorstwa chcące wykorzystać koniunkturę i proponujące sprzęt niskiej jakości, nie nadający się podczas pobytu nad wodą, dlatego bardzo wiele czasu spędzamy przygotowując ofertę dla naszych klientów, tak aby dostali oni sprawdzony markowy sprzęt w jak najlepszych cenach.

W naszej ofercie można znaleźć specjalistyczny ekwipunek do połowu karpi oraz innych ryb zwłaszcza drapieżników, to przede wszystkim wędziska, kołowrotki, galanteria, sprzęt biwakowy. Jesteśmy tutaj i bardzo chętnie podzielimy się doświadczeniem, zebraną wiedzą i pomagamy przy zakupie asortymentu z kuchni karpiowej oraz najlepszego sprzętu specjalnie wybranego dla naszych klientów i dostosowane indywidualnie do sposobu w jaki łowią nasi klienci.

Karpiowanie to temat o którym możemy mówić wiele i namiętnie jednak nic nie zamieni zasadzki nad woda dlatego ładujcie się i ruszajcie ! Pragniemy życzyć wam pięknych okazów i świetnych chwil w czasie pobytu nad wodą, nie zapomnijcie też o nas zapraszamy na Carpmix.pl

Wędkarstwo feederowe

W ostatnich latach monitorujemy coraz większą popularność wędkarstwa feederowego, które jest bardzo wydajną metodą połowu ryb. W tej delikatniejszej formie wędkarstwa karpiowego, branie sygnalizowane jest za pomocą tzw. wibrującej szczytówki, właściwie dobranej z szerokiego wachlarza możliwości.

Od 270 do 390 cm to długość wędzisk feederowych, a ciężar ich wyrzutu to rozpiętość pomiędzy 50-200 g. Wędkarstwo feederowe jest bardzo owocodajne, jednak i w tym wypadku liczy się przede wszystkim wiedza, doświadczenie oraz ekwipunek. To co liczy się najbardziej to sukces nad wodą opcja rozwoju w tym celu trzeba dobrać odpowiedni sprzęt , metody przynęty i zanęty ale to temat rzeka i zapraszamy do kontaktu telefonicznego, aby móc omówić konkretny przypadek. Ogromna bonusem wędkarstwa feederowego jest to że można łowić zarówno w wodach płynących jak i stojących.

Polecamy duży wybór wędzisk, kołowrotków, akcesoriów oraz przynęt i zanęt feederowych, które na życzenie dobieramy do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dokładamy wszystkich starań, żeby każdy mógł znaleźć u nas coś dla siebie niezależnie od zasobności portfela kierujemy się regułą dla każdego coś łownego. Zapraszamy do naszego sklepu w Bielsku- Białej i na w internecie, zobacz naszą ofertę.

Informacje Carpmix Wędziska

Mamy też coś dla sumiarzy.

Ten typ wędkarstwa także w ciągu ostatnich lat usilnie się rozwija. Wędkarze coraz częściej mogą się pochwalić złowionymi niezwykle dużymi sumami, co znacząco przyczynia się do popularyzowania tego rodzaju wędkarstwa. Bardzo rozległym ułatwieniem dla sumiarzy jest rozwój techniki, który sprawia, że w chwili bieżącej mogą oni korzystać z lekkich i równocześnie bardzo mocnych wędzisk kołowrotków i plecionek, haczyków i kotwiczek, oraz wielu innych dodatków, którym należy poświecić dużo uwagi. Sumy to ryby piękne, ale też niezwykle waleczne, dlatego kompletując ofertę dla sumiarzy zwracamy uwagę przede wszystkim na to by sprzęt był mocny i trwały.

Wędki spinningowe

Wędkarstwo spinningowe różni się od pospolicie znakomitego rodzaju połowu ryb – w ułatwieniu polega na sprowokowaniu ryby do zaatakowania przynęty.

Spinning wymaga używania innego typu wędki. Przede wszystkim należy skierować uwagę na długość wędki spinningowej czyli od 1,8 do 3,2 m. Na kołowrotek często nawija się żyłkę, lecz coraz popularniejsza staje się plecionka. Na końcowym fragmencie żyłki umieszcza się przypony, a do najczęściej wykorzystywanych wabików zalicza się przynęty sztuczne takie jak twistery, rippery, blachy czy woblery.

Interesujesz się wędkarstwem spławikowym?

Wędkarstwo spławikowe jest najpopularniejszą strategią wędkowania.

Wędziska spławikowe charakteryzuje spora długość i stosunkowa mała masa rzutowa. Najważniejszym elementem kompletu wędkarskiego jest spławik, jego rola polega na sygnalizowaniu brań. Na rynku jak także w ofercie naszego sklepu można znaleźć bardzo wiele rodzaji wędek spławikowych, najprostszą z nich jest bat, ten rodzaj wędziska nie posiada kołowrotka ani przelotek. Rozróżniamy też uklejówki – wędki teleskopowe, terminowe i giętkie, oraz bolonki – wędki długie, z przelotkami i kołowrotkiem, stosowane do odległych połowów.

Sprawdź naszą ofertę dla karpiarzy.

Karpie to ryby wybredne, dlatego w trakcie połowów bardzo istotna jest zanęta.

Z naszych doświadczeń wynika, że karpie są rybami bardzo wybrednymi, mimo, że cechuje je żarłoczność. Zanęta musi mieć odpowiedni zapach i smak, żeby połów zakończył się triumfem. Kulki proteinowe są produktem często wybieranym przez karpiarzy. W zestaw kulki proteinowej wchodzą białka, tłuszcze,b węglowodany, minerały i witaminy. Mają więc odpowiedni zestaw, ale też co bardzo ważna właściwą konsystencję i nie rozpadają się w trakcie rzutu. Wybór kulek gwarantuje, że każdy pojawi odpowiednie do swoich potrzeb połowu, gdyż w sprzedaży znajdują się kulki różnej wielkości i typu śmierdzące słodkie i mieszane. Żeby dobrze dobrać kulki proteinowe potrzebne jest doświadczenie, ponieważ ich typ dobieramy do akwenu oraz pory roku.

Pop up istotne w kuchni karpiowej.

Karpiarze często używają też przynęty z rodzaju pop up.

Ten rodzaj przynęty to pływak, mówiąc krótko pływająca kulka proteinowa. Ten typ przynęty jest z zasady mocno aromatyzowany. Bardzo dużą funkcję odgrywa przy tym też kolor, producenci stosują bardzo agresywne kolory. Aromat i jaskrawy kolor wyróżniają pop up na dnie akwenu. Z naszego doświadczenia wynika, że bardzo skutecznym sposobem jest stosowanie pop up wraz z innymi przynętami.

Dobra zanęta - pellet.

Z naszego obeznania oraz obserwacji wynika, że karpiarze z pewnym stażem nad wodą ochoczo używają pellet jako zanętę w czasie połowu karpi.

To co podoba się karpiarzom przy użyciu tej zanęty to szybkość pracy i selektywny rozmiar. Po wrzuceniu do wody pellety rozpadają się względnie szybko i tworzą pożądany przy połowie dywan zanętowy. Producenci wychodzą naprzeciw żądaniom klientów i dają pellet w bardzo różnym składzie. W ostatnim czasie producenci oferują pellety z jednej strony z dużą ilością mączki rybnej, a z drugiej tak określane pellety mleczne lub zbożowe, czyli takie w których składzie dominują elementy roślinne. W swoich zasadzkach nad wodą spotkaliśmy się również z tym, że niektórzy karpiarze stosują pellet umiarkowanej wielkości jako przynętę.

Doświadczenie naszej załogi przywiezione z zakończonych triumfem pobytów nad wodą, skłaniają nas do twierdzenia, że warto zaopatrzyć się w dumbelsy.

Przynęty tego typu, jak wskazuje nasze doświadczenie wielokrotnie przyczyniły się do naszych sukcesów nad wodą. Z naszych obserwacji wynika, że karpie lubią miękkie przynęty, to właśnie z tego powodu dumbelsy sa tak skuteczne. Należy także wspomnieć o ich lekkości, dzięki czemu przynęty te zachowują się w wodzie bardzo naturalnie. Smak i zapach w tych dwóch przymiotach oferta dumbelsów jest bardzo szeroka.

Należy tutaj zaakcentować że zapach jest bardzo znaczący ponieważ rozchodzi się on wodzie, w niektórych wypadkach bardzo szybko, co jest jednym z elementów sukcesu nad wodą

Producenci wychodząc na przeciw życzeniom klientów dają rozległy wybór przynęt pochodzenia roślinnego.

Jak przekonaliśmy się wielokrotnie ten typ przynęt znacząco przyczynia się do sukcesu nad wodą i jest bardzo ochoczo wybierany przez karpiarzy. Pora roku i typ akwenu to są elementy które głównie decydują o wyborze rodzaju przynęty.

Głównymi komponentami przynęt roślinnych są kukurydza, groch, pszenica, konopie, kasza pęczak, kartofle, płatki owsiane oraz ryż preparowany czy fasola.

Nasz sklep oferuje nie tylko bardzo duży wybór przynęt karpiowych lecz też chętnie doradzimy jak dobrać najlepszą czyli dobrać ją właściwie do pory roku i warunków panujacych nad wodą.

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

« Wstecz