Średnia ocen z facebook
4.9 / 5
Aktualna liczba opinii 176
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Twitter
CarpTV.pl
Zobacz więcej filmów

feedery

Producenci

Delphin Magma M3 Medium Feeder 360 cm/120 g

101000292

Nowy produkt

Delphin MAGMA M3 dostępna w kolorze bordowym jest trzecim następcą najbardziej udanej serii wędek Delphin. Staraliśmy się zachować wszystkie cechy, które sprawiają, że te wędki są bestsellerem, ale dodaliśmy również coś zupełnie nowego, aby jeszcze bardziej podnieść poziom jakości, niezawodności i radości z łowienia.

Więcej szczegółów

290,00 zł brutto

Najtańsze opcje dostawy:

Odbiór w Carpmix: Darmowy

Kurier GLS do 10 kg: 15,30 zł


Kupując ten produkt otrzymasz 29 pkt. karty klienta.


Więcej informacji

Delphin Magma M3 Medium Feeder - sklep wędkarski Carpmix.pl

Delphin MAGMA M3 - z kategorii Carpmix Feedery , dostępna w kolorze bordowym jest trzecim następcą najbardziej udanej serii wędek Delphin. Staraliśmy się zachować wszystkie cechy, które sprawiają, że te wędki są bestsellerem, ale dodaliśmy również coś zupełnie nowego, aby jeszcze bardziej podnieść poziom jakości, niezawodności i radości z łowienia. Jest to główna idea rozwoju technologii Delphin 2Power. Ta technologia składa się z dwóch pod segmentów, PowerWrap i PowerJoin. Oba segmenty zostały zastosowane do każdego modelu serii MAGMA M3.Od razu zauważysz technologię PowerWrap już po pierwszym kontakcie z wędką. Jest to dodatkowe uzwojenie włókien węglowych na całej długości blanku, co przyczyniło się do znacznego wzrostu wytrzymałości i oporu, gdy wędka jest pod obciążeniem. W praktyce oznacza to znaczny wzrost żywotności wędki i pomaga zmniejszyć uszkodzenia blanku spowodowane przez użytkowników. Drugim ważnym elementem tego owijania z włókna węglowego jest atrakcyjny wygląd strukturalny blanku. PowerJoin nie jest już tak zauważalnym szczegółem jak Wrap, ale jest nie mniej ważnym elementem dla całej udanej spójności wędki. Obejmuje on mały metalowy pierścień na końcu każdego łączenia, co znacznie zmniejsza możliwość uszkodzenia blanku. Pomimo tego elementu, pracowaliśmy nad smukłością blanku, więc ponownie możemy śmiało potwierdzić, że są wyraźnie jednymi z najcieńszych w klasie. Blanki zachowują ponadprzeciętne doskonałe umiejętności rzutowe i holu w połączeniu z działaniem parabolicznym. Blanki są wyposażone w wysokiej jakości i lekkie przelotki SiC, aby zapewnić płynne prowadzenie żyłki. Poniżej rękojeści wykonanej z korka, która jest przyjemna w dotyku, znajduje się profilowana brązowa pianka EVA, zastępująca korek w najbardziej narażonych miejscach. Dolnik zakończony jest elegancką aluminiową nasadką na końcu. Ten uchwyt idealnie wpasowuje się w dłoń i sprawia, że ​​korzystanie z wędki jest wygodniejsze. Wędki są wyposażone w pięć rodzajów zapasowych szczytówek o różnej sztywności.


Typ: Medium feeder 360 cm/120 g
Ilość składów: 3
Średnica blanku nad uchwytem: 13,20 mm
Ilość przelotek: 12
Długość transportowa: 126 cm
Waga: 238 g
Uchwyt:  Cork i EVA
Długość dolnika (od końca wędki do uchwytu kołowrotka):  47,5 cm


Aby dowiedzieć się więcej o wędkarstwie → czytaj więcej

Poznaj naszą ekipę

Jesteśmy w gronie tych szczęśliwców, którzy mogą połączyć pasję swojego życia z pracą, ponieważ dla nas załogi Carpmix sportowy połów karpi i amurów to sposób na życie, dający satysfakcję i mnóstwo radości powstających z sukcesów nad wodą, obcowania z przyrodą i przyjęć z fantastycznymi ludźmi jakim są klienci naszego sklepu. W ciągu ostatnich lat obserwujemy bardzo szybki rozwój wędkarstwa karpiowego, dzięki czemu coraz więcej osób może zyskiwać coraz lepsze wyniki w trakcie zasadzek. Jesteśmy przekonani, że w trakcie połowów liczy się przede wszystkim wiedza, wnioski jakie wyciągnęliśmy z wcześniejszych pobytów nad wodą, ekwipunek jakim dysponujemy oraz to czym wabimy i jak i na co łowimy. Jeśli chcesz uzyskiwać triumfy w formie pięknych okazów łowionych ryb musisz przede wszystkim mocno się zaangażować, przemyśleć metody w każdym składniku i przede wszystkim pamiętać że wędkarstwo karpiowe to przygoda, która nie jeden raz Cię zaskoczy. Kochasz łowić karpie i chcesz uzyskiwać coraz to większe triumfy, zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem. Możemy zapewnić, że Carpmix to jeden z najdłużej działających specjalistycznych sklepów karpiowych w Polsce.

Informacje Szczegółowe Carpmix

Lubisz zasadzki nad wodą u nas znajdziesz sprzęt

Oczywiście nie zapominamy o innych wędkarzach i mamy w ofercie dużej jakości sprzęt dla sumiarzy, spinningistów, spławikowców i tych, którzy łowią procedurami gruntowymi.

W branży wędkarskiej działamy już od 20 lat nasz sklep stacjonarny mieści się w Bielsku-Białej, mamy też sklep internetowy i naturalnie czekamy na wasze telefony. Jesteście z nami już od tylu lat, dziękujemy za zaufanie, równocześnie zapewniamy, że czynimy wszystko co się da, aby zapewnić naszym klientom pierwszorzędny ekwipunek, niekoniecznie drogi, rozmaite atrakcje w formie rozwoju czy też systemów lojalnościowych.

Warto skorzystać z naszej oferty, bo sklepy kierowany jest przez znanego i fachowego karpiarza, który może zaprezentować liczne zdjęcie i filmy pięknych okazów ryb, ma także sukcesy potwierdzone pucharami w międzynarodowych maratonów karpiowych.

Kompetentny personel sklepu, ochoczo dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem, radząc w najlepszym wyborze, właściwie dobranego do potrzeb i możliwości klienta sprzętu.

Bardzo cieszymy się z coraz bogatszej oferty sprzętu wędkarskiego w ogóle oraz również w szczególności specjalistycznego sprzętu karpiowego, bardzo szeroko pojętego od kompletów końcowych po sprzęt biwakowy poprawiający komfort pobytu nad wodą.

Niestety, na rynku proponowane są również produkty niskiej jakości i wątpliwej przydatności, odtąd rozważana oferta tego sklepu, który proponuje swoim klientom, jedynie sprawdzony markowy ekwipunek a do tego w możliwie jak najkorzystniejszych cenach.

Właśnie stąd nasza oferta wędek, kołowrotków, galanterii, czy sprzętu ułatwiającego pobyt nad wodą dla wszystkich zainteresowanych połowem ryb karpiowych i drapieżników. Kochamy naszą pracę i chętnie dzielimy się informacjami, tak aby każdy z naszych klientów otrzymał jak najlepsze unikaty kuchni karpiowej oraz sprzęt dobrany do jego indywidualnych potrzeb i sposobów połowów.

Dla nas karpiowanie to temat rzeka i chętnie o nim mówimy, jednak najważniejsza jest wprawą więc nie czekajcie i ładujcie się nad wodę Czekamy na wasze zdjęcia dokumentujące złowione okazy, ochoczo też porozmawiamy o waszych doświadczeniach znad wody, zapraszamy na Carpmix.pl

Więcej Informacji Carpmix Wędziska

Pasjonujesz się wędkarstwem feederowym zobacz co dla Ciebie mamy.

Bardzo wydajną metodą sportowego połowu ryb, jest szeroko zrozumiane wędkarstwo feederowe. Tym co cechuje wędkarstwo feederowe to drżenie szczytówki, które sygnalizuje branie .

Wędziska feederowe najczęściej występują w długościach od 270 do 390 cm i ciężarze wyrzutu od 50 do 200 g. Efektywność metody feederowej nie podlega dyspucie, lecz jak zawsze zależna jest od wiedzy, sprzętu i doświadczenia. Zastosowane metody przynęt i zanęt, czy możliwości sprzętowe są olbrzymie jednak to co się naprawdę liczy to ulepszanie umiejętności wędkarskich, które przyczyniają się do osiągania sukcesów nad wodą Olbrzymia bonusem wędkarstwa feederowego jest to że można łowić zarówno w wodach płynących jak i stojących.

Bardzo chętnie dobierzemy i dobierzemy do Twoich potrzeb sprzęt feederowy taki jak wędziska, kołowrotki, przynęty i zanęty oraz inne. Staramy się o jak atrakcyjną ofertę sprzętu feederowego dla mniej i bardziej zasobnych klientów - dla każdego coś łownego. Ochoczo zapraszamy do naszego sklepu w Bielsku-Białej a jeżeli nie możesz do nas przyjść jesteśmy w internecie i czekamy na Twój telefon.

Czytaj Carpmix Feedery

Mamy też coś dla sumiarzy.

Z ogromny zainteresowaniem monitorujemy także w ostatnich latach intensywny rozwój wędkarstwa sumowego. Wędkarze coraz częściej mogą się pochwalić złowionymi niezwykle sporymi sumami, co istotnie przyczynia się do popularyzowania tego rodzaju wędkarstwa. Bardzo rozległym ułatwieniem dla sumiarzy jest rozwój techniki, który sprawia, że w chwili bieżącej mogą oni korzystać z drobnych i równocześnie bardzo silnych wędzisk kołowrotków i plecionek, haczyków i kotwiczek, oraz wielu innych detali, którym należy poświecić dużo uwagi. Połów tych pięknych i niezwykle walecznych ryb wymaga odpowiedniej jakości sprzętu, w naszym sklepie Carpmix z wielka troską i starannością dobraliśmy ofertę dla sumiarzy, aby ekwipunek przyczynił się do triumfów nad wodą.

Oczywiście mamy też ofertę wędek spinningowych.

W ten typ wędkarstwa jest zupełnie odmienny opiera się na tym, że ryba zaatakuje przynętę.

To założenie sprawia ze spinning wymaga swojego rodzaju wędki. Przede wszystkim należy skierować uwagę na długość wędki spinningowej czyli od 1,8 do 3,2 m. Na kołowrotek często nawija się żyłkę, ale coraz popularniejsza staje się plecionka. Twistery, rippery, blachy czy woblery czyli przynęty sztuczne to najczęściej stosowane wabiki oprócz tego na ostatnim odcinku żyłki umieszcza się przypony.

Interesujesz się wędkarstwem spławikowym?

Jesteśmy przekonani, że wędkarstwo spławikowe jest obecnie najpopularniejszą metodą wędkowania.

Wędziska spławikowe cechuje spora długość i stosunkowa mała masa rzutowa. Ponieważ spławik sygnalizuje brania jest on niezwykle istotnym elementem kompletu w wędkarstwie spławikowym. Na rynku jak także w ofercie naszego sklepu można znaleźć bardzo wiele rodzaji wędek spławikowych, najprostszą z nich jest bat, ten typ wędziska nie posiada kołowrotka ani przelotek. Interesującym rozwiązaniem wykorzystywanym do odległych połowów są uklejówki, to szybkie i elastyczne wędki teleskopowe, można też posłużyć się bolonką czyli długą wędką z przelotką oraz kołowrotkiem.

Poznaj kuchnię wędkarstwa karpiowego.

Karpie to ryby wybredne, dlatego w trakcie połowów bardzo ważna jest zanęta.

Z naszych doświadczeń wynika, że karpie są rybami bardzo wybrednymi, mimo, że cechuje je żarłoczność. Sukces nad wodą osiąga się przez odpowiedni smak i zapach używanych przynęt i zanęt. Jednym z produktów, którym często posługują sie karpiarze są kulki proteinowe. W skład kulki proteinowej wchodzą białka, tłuszcze,b węglowodany, minerały i witaminy. Ponadto cechuje je odpowiednia konsystencja, co jest bardzo istotne przy połowie karpi, należy też skierować uwagę na fakt, że nie rozpadają się podczas rzutu. Wybór kulek gwarantuje, że każdy pojawi właściwe do swoich potrzeb połowu, gdyż w sprzedaży znajdują się kulki różnorodnej wielkości i typu śmierdzące słodkie i mieszane. Wybierając z tak obszernego asortymentu trzeba kierować się doświadczeniem, które pozwoli dobrać odpowiednie kulki do pory roku oraz akwenu.

pop up

Jeżeli jesteś karpiarzem na pewno zdarzyło Ci się, że używałeś pop up.

Ten rodzaj przynęty to pływak, mówiąc zwięźle pływająca kulka proteinowa. Aby pop up sprawdził się nad wodą musi być mocno aromatyzowany. Bardzo dużą funkcję odgrywa przy tym też kolor, producenci używają bardzo napastliwe barwy. Aromat i płomienny kolor wyróżniają pop up na dnie akwenu. Bardzo dobre efekty daje też łączenie pop up z innymi przynętami lecz to wymaga znacznego obeznania od karpiarza.

Zobacz jakie pellety przygotowaliśmy na Twoje połowy

Sukces czyli złowienie karpia wymaga odpowiedniej zanęty dlatego doświadczeni karpiarze ochoczo używają pellet.

Wędkarze gloryfikują pellet za szybkość pracy i wybiórczy rozmiar. Bardzo ważną właściwością pellet jest to, że w wodzie rozpadają się bardzo szybko tworząc dywan zanętowy. Producenci wychodzą naprzeciw zapotrzebowaniom klientów i oferują pellet w bardzo różnym składzie. Na rynku spotkać można pellety z dużą liczbą mączki rybnej, czy też pellety mleczne lub zbożowe, a więc takie w których składzie przeważają składniki roślinne. Spotkamy się z karpiarzami którzy stosują umiarkowane pellety jak przynęty.

Doświadczenie naszej ekipy przywiezione z zakończonych sukcesem pobytów nad wodą, skłaniają nas do twierdzenia, że warto wyposażyć się w dumbelsy.

Ten rodzaj przynęty dobrze sprawdza się nad wodą. Cechą dumbelsów która naszym zadaniem głównie przyczynia się do ich efektywności jest miękkość , która sprawia, że karpie idealnie ją podbierają. Następną bonusem dumbelsów jest ich lekkość, która sprawia, że w wodzie są bardzo naturalne. Propozycja w asortymencie dumbelsów jest bardzo bogata zwłaszcza gdy chodzi o zalety smakowe i zapachowe.

Choć nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę zapach ma bardzo duże znaczenie jeśli chodzi o realizowanie triumfów nad wodą, ponieważ to właśnie on rozchodzi się w wodzie bardzo szybko.

Przynęty pochodzenia roślinnego są także bardzo pożądane w chwili obecnej na rynku.

Jak przekonaliśmy się wielokrotnie ten typ przynęt istotnie przyczynia się do sukcesu nad wodą i jest bardzo chętnie wybierany przez karpiarzy. Należy jednak wiedzieć, że o wyborze konkretnej przynęty powinna decydować pora roku oraz warunki panujące na konkretnym akwenie.

Do produkcji przynęt roślinnych stosuje się głównie kukurydzę, groszek, pszenicę, konopie, kasze pęczak, kartofle, platki owisiane, ryż preparowany czy fasolę.

Wiemy, że dobranie przynęty nie jest proste bardzo wiele zależy od warunków panujących na zasadzce, chętnie podpowiemy Ci jak dobrać przynęte do konkretnej sytuacji nad wodą tak aby Twój połów zakończył się triumfem.

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

« Wstecz