Średnia ocen z facebook
4.9 / 5
Aktualna liczba opinii 176
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Zobacz więcej filmów

Kule hakowe tonące

Producenci

Kulki proteinowe Lastia Freestyle Boilies 20 mm

Nowy produkt

Kulki proteinowe Lastia wytwarzane są z wysokiej jakości białka zwierzęcego, wyselekcjonowanych mielonych ziaren, najlepszych mączek rybnych, stymulatorów trawienia i wielu innych składników własnej receptury firmy. Skład ten gwarantuje wysoką wartość odżywczą.

Więcej szczegółów

39,00 zł brutto

Najtańsze opcje dostawy:

Odbiór osobisty w sklepie: Darmowy

Kurier GLS do 10 kg: 15,30 zł

Kupując ten produkt otrzymasz 3 pkt. karty klienta.


Opis

Waga750 g
Średnica20 mm

Więcej informacji

Sklep wędkarski Carpmix - kule proteinowe Lastia Boilies Silver Edition

Nieocenioną zaletą kul proteinowych Lastia jest ich naturalny aromat oraz to jak pracują w wodzie, tworząc miękką zewnętrzną otoczkę, uwalniającą bardzo szybko jej naturalne walory smakowo-zapachowe, przy czym środek pozostaje twardy, po to by nasza przynęta była odporna na atak drobnicy. Aby kule proteinowe długo zachowywały naturalną świeżość, pakowane są w bardzo praktyczne wiaderka o pojemności 750 g.

Wielu producentów chcąc przedłużyć okres przydatności, stosuje syntetyczne składniki do konserwowania kul proteinowych, gdyż jest to najtańsza i najprostsza, a zarazem najczęściej stosowana praktyka. Konserwowanie kulek ma zapobiegać efektowi działalności bakterii, rozkładających proteiny na proste aminokwasy, zapobiegając tworzeniu się szkodliwych i niebezpiecznych mikotoksyn oraz pleśni. Za sprawą użytych w konserwantach i aromatach związków chemicznych przynęta jest mniej chętnie pobierana przez karpie a powtarzalność brań mizerna. Produkty Lastia zawierają naturalne konserwanty własnej receptury.

Składają się one się z wysokiej jakości białka zwierzęcego, najwyższej jakości mączek rybnych, mielonych ziaren, stymulatorów trawienia, odżywek i specjalnie zmodyfikowanych włókien pektyny. Skład ten gwarantuje wysoką wartość odżywczą kulek. Korzystanie z najlepszych olejków eterycznych powoduje docieranie aromatu do każdego zakątka obławianego obszaru. Nowe kulki są również przyjazne dla środowiska, całkowicie rozkładają się nie pozostawiając śladów w wodzie.

Kulki proteinowe Lastia Silver Boilies

Wszystkie kolekcje kul proteinowych i innych produktów firmy Lastia składają się całkowicie z NATURALNYCH komponentów i pozbawione są jakichkolwiek sztucznych konserwantów i dodatków.

Ref.Wybierz smakiCenaAvail.IlośćKup
LFB20Skopex 39,00 zł
LFB20Black Sherry 39,00 zł
LFB20Frankfuterka 39,00 zł
LFB20Truskawka-Ryba 39,00 zł
LFB20Truskawka 39,00 zł
LFB20Kałamarnica-Krab 39,00 zł
LFB20Pomarańcza-Czekolada 39,00 zł
LFB20Krill-Tunak 39,00 zł
LFB20Brzoskwinia - Ośmiornica 39,00 zł
LFB20Indian Spice 39,00 zł
LFB20Butyric-Skopex 39,00 zł

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

« Wstecz