Carpmix na facebook
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Twitter
CarpTV.pl
Zobacz więcej filmów

Kule hakowe tonące

Producenci

Kulki proteinowe Lastia L38 Gammarus Boilies

LSTL38G

Nowy produkt

Nowością w serii L38 jest nowa odsłona tych kulek - Gammarus. W odróżnieniu od pozostałych produktów tej serii, kulki te składają się z dwóch niezależnych części - jądra i otoczki.

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

25,00 zł brutto

Najtańsze opcje dostawy:

Odbiór w Carpmix: Darmowy

Kurier GLS do 10 kg: 13,50 zł

Towar na zamówienie, prosimy o kontakt

Kupując ten produkt otrzymasz 2 pkt. karty klienta.


Opis

Waga170 g
Średnica20 mm

Więcej informacji


Komponowanie składu nowej serii kulek Lastia - L38, zajęło firmie 2 lata. W efekcie powstała seria kulek proteinowych które nie zawierają żadnych olejków eterycznych ani aromatów. Na ich skład składają się głównie specjalnie wyselekcjonowane mączki mięsne, dzięki czemu nęcony karp jest kuszony niemal wyłącznie przez składniki występujące naturalnie w jego pożywieniu, na które jest najbardziej wyczulony. Nowością w serii L38 jest nowa odsłona tych kulek - Gammarus. W odróżnieniu od pozostałych produktów tej serii, kulki te składają się z dwóch niezależnych części - jądra i otoczki. Skład jądra jest identyczny jak w pozostałych produktach serii L38, natomiast otoczka składa się z mielonych kiełży - małych skorupiaków które są przysmakiem m.in. karpi.

Wszystkie kolekcje kul proteinowych i innych produktów firmy Lastia składają się całkowicie z NATURALNYCH komponentów i pozbawione są jakichkolwiek sztucznych konserwantów i dodatków.
« Wstecz