Carpmix na facebook
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Twitter
CarpTV.pl
Zobacz więcej filmów

Kule hakowe tonące

Producenci

Kulki proteinowe Lastia L38 Boilies

Nowy produkt

seria kulek proteinowych które nie zawierają żadnych olejków eterycznych ani aromatów. Na ich skład składają się głównie specjalnie wyselekcjonowane mączki mięsne, dzięki czemu  nęcony karp jest kuszony niemal wyłącznie przez składniki występujące natural.

Więcej szczegółów

39,00 zł brutto

Najtańsze opcje dostawy:

Odbiór w Carpmix: Darmowy

Kurier GLS do 10 kg: 13,50 zł

Kupując ten produkt otrzymasz 3 pkt. karty klienta.


Opis

Waga700 g
Średnica20 mm

Więcej informacji

Komponowanie składu nowej serii kulek Lastia - L38, zajęło firmie 2 lata. W efekcie powstała seria kulek proteinowych które nie zawierają żadnych olejków eterycznych ani aromatów. Na ich skład składają się głównie specjalnie wyselekcjonowane mączki mięsne, dzięki czemu  nęcony karp jest kuszony niemal wyłącznie przez składniki występujące naturalnie w jego pożywieniu, na które jest najbardziej wyczulony. Na serię L38 składają się dwa podstawowe smaki: classic i winter. Nie różnią się one zasadniczo użytymi komponentami, różne jest natomiast ich złożenie oraz technika połączenia składników.

Classic - najlepiej sprawdzają się na zbiornikach z twardym, piaskowym lub żwirowym dnem.
Winter - ten smak idealnie pasuje do chłodniejszej wody oraz mulistego, błotnistego dna.

Wszystkie kolekcje kul proteinowych i innych produktów firmy Lastia składają się całkowicie z NATURALNYCH komponentów i pozbawione są jakichkolwiek sztucznych konserwantów i dodatków.

Wielu producentów chcąc przedłużyć okres przydatności, stosuje syntetyczne składniki do konserwowania kul proteinowych, gdyż jest to najtańsza i najprostsza, a zarazem najczęściej stosowana praktyka. Konserwowanie kulek ma zapobiegać efektowi działalności bakterii, rozkładających proteiny na proste aminokwasy, zapobiegając tworzeniu się szkodliwych i niebezpiecznych mikotoksyn oraz pleśni. Za sprawą użytych w konserwantach i aromatach związków chemicznych przynęta jest mniej chętnie pobierana przez karpie a powtarzalność brań mizerna. Produkty Lastia zawierają naturalne konserwanty własnej receptury.Ref.TypCenaAvail.IlośćKup
LSTL38BClassic 39,00 zł

« Wstecz