Średnia ocen z facebook
4.9 / 5
Aktualna liczba opinii 176
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Zobacz więcej filmów

Kule zbalansowane

Producenci

Lastia Jin-Jang Ballanced Boilies 20 mm Zobacz większe

Lastia Jin-Jang Ballanced Boilies 24 mm

Nowy produkt

Specjalna seria, zbalansowanych kul hakowych na ostrożne karpie. Odpowiednie złożenie, podkreślona nuta smakowa i przede wszystkim mniejsza waga, która pozwala naszej przynęcie zachowywać się bardziej naturalnie na dnie, mimo obciążenia zestawem końcowym. Nie zapadają się w muliste dno.

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

35,00 zł brutto

Najtańsze opcje dostawy:

Odbiór osobisty w sklepie: Darmowy

Kurier GLS do 10 kg: 15,30 zł

Towar na zamówienie, prosimy o kontakt

Kupując ten produkt otrzymasz 3 pkt. karty klienta.


Opis

Waga200g
Średnica24 mm

Więcej informacji

Kulki hakowe 24mm Lastia

Seria kul hakowych Ballanced Jin-Jang na ostrożne okazy karpi. Zbalansowane kule zachowały wszystkie walory smakowo zapachowe pozostałych boiliesów hakowych Lasti, będąc za razem dużo bardziej atrakcyjne i chętniej pobierane przez ryby. Nieocenioną zaletą kul proteinowych Lastia jest ich naturalny aromat oraz to jak pracują w wodzie, tworząc miękką zewnętrzną otoczkę, uwalniającą bardzo szybko jej naturalne walory smakowo-zapachowe, przy czym środek pozostaje twardy, po to by nasza przynęta była odporna na atak drobnicy. Pakowane w praktyczne pojemniki, zawartość 200 g. Jin-Jang to hakowa seria zbalansowanych kul, które dzięki temu iż są lżejsze od standardowych boiliesów o tym samym rozmiarze, zachowują się o wiele naturalniej w wodzie, nawet obciążone zestawem. Dodatkową zaletą jest to, że nie zapadają się w muliste dno. Kulki dwubarwne, co dodatkowo przyciąga ryby. Podkreślona nuta smakowo zapachowa

Wielu producentów chcąc przedłużyć okres przydatności, stosuje syntetyczne składniki do konserwowania kul proteinowych, gdyż jest to najtańsza i najprostsza, a zarazem najczęściej stosowana praktyka. Konserwowanie kulek ma zapobiegać efektowi działalności bakterii, rozkładających proteiny na proste aminokwasy, zapobiegając tworzeniu się szkodliwych i niebezpiecznych mikotoksyn oraz pleśni. Za sprawą użytych w konserwantach i aromatach związków chemicznych przynęta jest mniej chętnie pobierana przez karpie a powtarzalność brań mizerna. Produkty Lastia zawierają naturalne konserwanty własnej receptury.

Ref.Wybierz smakiCenaAvail.IlośćKup
LSTJJB24Pomarańcza-Czekolada 35,00 zł
LSTJJB24Butyric-Skopex 35,00 zł
LSTJJB24Squid - Crab 35,00 zł
LSTJJB24Frankfuterka 35,00 zł
LSTJJB24Brzoskwinia - Ośmiornica 35,00 zł
LSTJJB24Krill-Tunak 35,00 zł
LSTJJB24Brutal Fish 35,00 zł

9 Inne produkty w tej samej kategorii:

« Wstecz