YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Twitter
CarpTV.pl
Zobacz więcej filmów

Method Mixy / Stick Mixy

Newsletter

Producenci

Lastia Carp World Power Food by Hait`s Zobacz większe

Lastia Carp World Power Food by Haith`s

LSTCWPF

Nowy produkt

Method Mix który powstał na bazie oryginalnego Robin Red firmy Haith's, przeznaczony do połowu dużych ryb karpiowatych. Dzięki zastosowaniu najlepszej jakości komponentów zmieszanych w odpowiednich proporcjach z Robin Red, Power Food nie ma sobie równych w wabieniu największych okazów nawet przy zastosowaniu niewielkiej ilości. 

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

18,20 zł brutto

Najtańsze opcje dostawy:

Odbiór w Carpmix: Darmowy

Kurier GLS do 10 kg: 13,50 zł

Towar na zamówienie, prosimy o kontakt

Kupując ten produkt otrzymasz 1 pkt. karty klienta.


Opis

Waga700 g

Więcej informacji

Method Mix który powstał na bazie oryginalnego Robin Red firmy Haith's, przeznaczony do połowu dużych ryb karpiowatych. Dzięki zastosowaniu najlepszej jakości komponentów zmieszanych w odpowiednich proporcjach z Robin Red, Power Food nie ma sobie równych w wabieniu największych okazów nawet przy zastosowaniu niewielkiej ilości. Znakomicie nadaje się do feederów, koszyków zanętowych oraz materiałów PVA. Sprawdza się również jako dodatek do sypkich zanęt oraz do past wszelkiego rodzaju.

Wszystkie kolekcje kul proteinowych i innych produktów firmy Lastia składają się całkowicie z NATURALNYCH komponentów i pozbawione są jakichkolwiek sztucznych konserwantów i dodatków.

« Wstecz