YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Twitter
CarpTV.pl
Zobacz więcej filmów

Pakiety

Producenci

Pakiet Lastia Silver Edition x5 Zobacz większe

Pakiet Lastia Silver Edition x5

LSTSEBP5

Nowy produkt

Pakiet 5 Lastia Silver Edition Boilies 800 g w dostępnych 14 smakach.

Więcej szczegółów

127,60 zł brutto

Najtańsze opcje dostawy:

Odbiór w Carpmix: Darmowy

Kurier GLS do 10 kg: 13,50 zł

Kupując ten produkt otrzymasz 12 pkt. karty klienta.


Opis

Waga4 kg

Więcej informacji

5 opakowań Lastia Silver Edition Boilies w dostępnych 14 smakach.
Sklep wędkarski Carpmix Nieocenioną zaletą kul proteinowych Lastia Silver Edition jest ich naturalny aromat oraz to jak pracują w wodzie, tworząc miękką zewnętrzną otoczkę, uwalniającą bardzo szybko jej naturalne walory smakowo-zapachowe, przy czym środek pozostaje twardy, po to by nasza przynęta była odporna na atak drobnicy. Aby kule proteinowe długo zachowywały naturalną świeżość, pakowane są w bardzo praktyczne opakowania z zapięciem strunowym, o pojemności 800 g.

Wszystkie kolekcje kul proteinowych i innych produktów firmy Lastia składają się całkowicie z NATURALNYCH komponentów i pozbawione są jakichkolwiek sztucznych konserwantów i dodatków.


Wielu producentów chcąc przedłużyć okres przydatności, stosuje syntetyczne składniki do konserwowania kul proteinowych, gdyż jest to najtańsza i najprostsza, a zarazem najczęściej stosowana praktyka. Konserwowanie kulek ma zapobiegać efektowi działalności bakterii, rozkładających proteiny na proste aminokwasy, zapobiegając tworzeniu się szkodliwych i niebezpiecznych mikotoksyn oraz pleśni. Za sprawą użytych w konserwantach i aromatach związków chemicznych przynęta jest mniej chętnie pobierana przez karpie a powtarzalność brań mizerna. Produkty Lastia zawierają naturalne konserwanty własnej receptury.

« Wstecz