Średnia ocen z facebook
4.9 / 5
Aktualna liczba opinii 176
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Zobacz więcej filmów

Pontony i łódki zanętowe

Producenci

Boatman Leader PRO GPS+Echosonda

BLPG+E

Nowy produkt

Łódka Boatman LEADER V3 to obecnie najnowocześniejsze narzędzie tego typu na świecie. Leader został wyprodukowany dla profesjonalnych wędkarzy, którzy poszukują kompaktowej i mocnej łodzi zanętowej w rozsądnej cenie. 4 komory mają w sumie pojemność 5 kg. Został zbudowany z myślą o trwałości i prostej obsłudze, ma solidny kadłub z oświetleniem LED i dużym uchwytem do przenoszenia. GPS+Echosonda.

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

6 499,00 zł brutto

Najtańsze opcje dostawy:

Odbiór osobisty w sklepie: Darmowy

Kurier GLS do 10 kg: 15,30 zł

Towar na zamówienie, prosimy o kontakt

Kupując ten produkt otrzymasz 649 pkt. karty klienta.


Opis

Waga10,5 kg

Więcej informacji

Boatman Leader PRO GPS+Echosonda w sklepie wędkarskim Carpmix.pl

Łódka Boatman LEADER V3 to obecnie najnowocześniejsze narzędzie tego typu na świecie. Leader został wyprodukowany przez firmę Boatman dla profesjonalnych wędkarzy, którzy poszukują kompaktowej i mocnej łodzi zanętowej w rozsądnej cenie. Wszystkie 4 komory mają w sumie pojemność 5 kg zanęty. Został zbudowany z myślą o trwałości i prostej obsłudze, ma solidny kadłub z oświetleniem pozycyjnym za pomocą mocnych diod LED i dużym uchwytem do przenoszenia po środku.

Komory na przynętę
LEADER posiada duże komory na środku łodzi, który może pomieścić ok 4 kg suchej przynęty. Dwie boczne komory mają ładowność 0,5 kg każda. Naciśnij przycisk zwalniający na nadajniku, a klapa otworzy się, zwalniając jednocześnie przynętę. Można także zaprogramować łódź tak aby automatycznie wyrzucała zanętę po dopłynięciu do punktu GPS. Każda z komórek może otworzyć się osobno w innym ustawionym przez Ciebie punkcie GPS.

Pływanie w nocy
Fighter jest wyposażony w przednie i tylne światło LED do pracy w nocy. Są one umieszczone w górnej części łodzi, aby zapobiec ich błyszczeniu bezpośrednio na wodzie. Niemniej jednak oświetlają one jedną z możliwych przeszkód. Przednia dioda LED jest biała, a tylne czerwone, więc zawsze można zobaczyć, w którym kierunku płynie łódź. Przednie diody LED można wyłączyć, tylne diody LED zapalają się, gdy wykonywana jest dana funkcja, np. gdy łódź się porusza lub gdy opróżniana jest komora. Tylne światła posiadają funkcję kierunkowskazów więc widzisz w nocy w którą stronę skręca łódź.

Długi czas pracy i wymienialny akumulator Li-Jon
Dostarczony akumulator jest w stanie zapewnić czas pływania do 5 godzin. Odpowiada to użytkowaniu łodzi, np. 50 razy na odległość 100 metrów tam i z powrotem. Jeśli to nie wystarczy, istnieje łatwa możliwość wymiany baterii lub naładowania jej nie wyjmując baterii z łodzi .Pokrywa baterii pozwala na błyskawiczną wymianę baterii na nową. Ładowarka 230V jest łatwa w użyciu i znajduje się w zestawie.

Wskaźnik naładowania baterii.
Na pilocie znajduje się wskaźnik naładowania baterii.

System napędowy
Silniki i śruba napędowa są zoptymalizowane tak, aby utrzymać poziom hałasu na jak najniższym poziomie i w jak najmniejszym stopniu zakłócać spokój ryb. Każde śmigło otoczone jest dużą osłoną zapobiegającą wlotowi zarośli, żyłki lub innych zanieczyszczeń, które mogłyby zakłócić pracę śmigła.

GPS
Autopilot z maksymalnie 56 punktami GPS. Dokładność do 2m. Automatyczny powrót w przypadku braku sygnału, wyczerpania baterii lub przekroczenia maksymalnego zasięgu.

Sonar
Dane techniczne: wyświetlacz 4,7″, do głębokości 40m, kąt 100°, dokładność 10cm, wyświetlacz może pokazywać małe, średnie i duże ryby. Pokazuje również temperaturę wody i ukształtowanie terenu.

Łatwa konserwacja
LEADER został opracowany z myślą o budowie modułowej. Pozwala na łatwe czyszczenie, konserwację łodzi i szybką wymianę części.

Specyfikacja techniczna:

  • Wymiary: 67 x 41 x 21 cm;
  • Radio: 2,4 GHz/10 MW;
  • Zasilanie: 2×7,4V/20000mAh Li jon;
  • Ilość komór zanętowych: 4 o ładowności do 5 kg;
  • Czas ładowania akumulatora: 10 godzin;
  • Czas pływania: ok. 5 godzin;
  • Automatyczny powrót do brzegu w przypadku utraty zasięgu;
  • Autopilot;
  • 56 punktów GPS do których łódź automatycznie dopływa;
  • Kolorowa Echosonda SN3 (4,7 cala);
  • Prędkość max.: 80 m/s;
  • Ładowarka 230V;
  • Silniki szczotkowe klasy 500;
  • Mocne oświetlenie LED . 4 światła przód + 4 światła tył ( wskazanie kierunku płynięcia);
  • Odporność na fale : Klasa 5;
  • System zwalniana zanęty: wszystkie niezależnie zwalniane;
  • Zasięg maksymalny: 500 m;

© Wszelkie prawa do opisu oraz zdjęć pozakatalogowych zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

9 Inne produkty w tej samej kategorii:

« Wstecz