Średnia ocen z facebook
4.9 / 5
Aktualna liczba opinii 176
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Zobacz więcej filmów

Teleskopy

Producenci

Delphin Taiga Tele 3lbs/330 cm

150851330

Nowy produkt

Nowe teleskopowe wędzisko firmy DELPHIN, której wykończenie wzorowane jest na odnoszącym spore sukcesy modelu ETNA. Największymi zaletami modelu TAIGA są niewielki rozmiar transportowy oraz bardzo cienki, a jednocześnie wytrzymały blank.

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

202,00 zł brutto

Najtańsze opcje dostawy:

Odbiór osobisty w sklepie: Darmowy

Kurier GLS do 10 kg: 15,30 zł

Towar na zamówienie, prosimy o kontakt

Kupując ten produkt otrzymasz 20 pkt. karty klienta.


Opis

Długość11'/330 cm
Krzywa ugięcia3 lbs

Więcej informacji

Sklep wędkarski CARPMIX - Wędka teleskopowa Delphin Taiga
Nowe teleskopowe wędzisko firmy DELPHIN, której wykończenie wzorowane jest na odnoszącym spore sukcesy modelu ETNA. Największymi zaletami modelu TAIGA są niewielki rozmiar transportowy oraz bardzo cienki, a jednocześnie wytrzymały blank. Wędka wyposażona została w 6 czterostopowych przelotek i przelotkę szczytową. Idealne wędzisko dla wędkarzy poszukujących wysokiej jakości kija teleskopowego w rozsądnej cenie.

  • Długość wędki: 3,30 m (11 ft)
  • Długość transportowa: 79 cm
  • Ilość składów: 8
  • Ilość przelotek: 7
  • Ciężar wyrzutu: 3 lbs
  • Waga: 290 g

© Wszelkie prawa do opisu oraz zdjęć pozakatalogowych zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.


Aby dowiedzieć się więcej o wędkarstwie → czytaj więcej

Kilka słów o naszej ekipie

Naszym sposobem na życie jest wędkarstwo zwłaszcza pasjonujemy się sportowym połowem karpi i amurów, cieszymy się że możemy połączyć pasję z pracą, kierowanie sklepu wędkarskiego daje nam olbrzymią satysfakcję oraz radość obcowania z przyrodą i naszymi klientami, czyli osobowościami takim jak my, pasjonującymi się wędkarstwem. W ciągu ostatnich lat monitorujemy bardzo szybki rozwój wędkarstwa karpiowego, dzięki czemu coraz więcej osób może zyskiwać coraz lepsze wyniki w trakcie zasadzek. Analizując nasze własne zasadzki możemy ustalić, że bardzo istotna jest wiedza, doświadczenie, ekwipunek, znaczącą rolę odgrywa też to czym nęcimy, jak i na co łowimy. Specjalistyczne wędkarstwo karpiowe to niekończąca się przygoda, wymagająca od łowiących przemyślanej strategii i większego zaangażowania, które zostanie wynagrodzone pięknymi okazami łowionych ryb. Zasadzasz się na karpie i chcesz mieć coraz lepsze efekty zapraszamy do kontaktu z nami ochoczo podzielimy się naszym doświadczeniem. Wynika ono z ogromnej pasji do karpiowania oraz z faktu że jesteśmy jednym z najdłużej działających sklepików dla karpiarzy w Polsce.

Czytaj Dalej Najnowocześniejsze Sklep KarpiówkiTeleskopy

Każdy wędkarz znajdzie u nas coś dla siebie

Jesteśmy pozytywnie zakręceni na punkcie karpiowania, lecz nie zapominamy ile radości dają różne rodzaje wędkowania i przygotowaliśmy bogatą ofertę dla spinningistów, spławikowców i wszystkich łowiących procedurami gruntowymi.

Carpmix.pl to stacjonarny i internetowy sklep wędkarski mający swoją siedzibę w Bielsku Białej a niedługo świętować będzie swoje 20 urodziny. Tradycja tej karpiowej jednostki zobowiązuje, stąd oferta dla licznej grupy klientów w formie doskonałego, niekoniecznie kosztownego sprzętu, programów lojalnościowych oraz korzystnych promocji.

Warto u nas zaopatrywać się w sprzęt karpiowy, przede wszystkim dlatego, że sklep jest kierowany przez prawdziwego pasjonata karpiarstwa, który może się pochwalić licznymi udokumentowanymi zdjęciami i filmami pięknych okazów karpi, jak również mnogimi pucharami z międzynarodowych maratonów karpiowych.

Fachowy personel sklepu, ochoczo dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem, radząc w najlepszym doborze, właściwie dobranego do potrzeb i możliwości klienta sprzętu.

Bardzo cieszymy się z coraz bogatszej oferty sprzętu wędkarskiego w ogóle oraz także w szczególności specjalistycznego sprzętu karpiowego, bardzo szeroko zrozumianego od zestawów końcowych po ekwipunek biwakowy poprawiający komfort pobytu nad wodą.

Niestety tak jak to zawsze w życiu jest tak i tutaj na rynku sprzętu karpiowego można spotykać przedsiębiorstwa pragnące wykorzystać koniunkturę i oferujące ekwipunek niskiej jakości, nie nadający się podczas pobytu nad wodą, dlatego bardzo wiele czasu spędzamy przygotowując ofertę dla naszych klientów, tak aby otrzymali oni sprawdzony markowy sprzęt w jak najkorzystniejszych cenach.

W naszej ofercie można znaleźć specjalistyczny ekwipunek do połowu karpi oraz innych ryb zwłaszcza drapieżników, to przede wszystkim wędziska, kołowrotki, galanteria, ekwipunek biwakowy. Lubimy naszą działania i ochoczo dzielimy się danymi, tak aby każdy z naszych klientów dostał jak najlepsze rarytasy kuchni karpiowej oraz ekwipunek dobrany do jego indywidualnych potrzeb i sposobów połowów.

Dla nas karpiowanie to temat rzeka i chętnie o nim mówimy, jednak najważniejsza jest praktyką więc nie czekajcie i pakujcie się nad wodę Trzymamy za was kciuki, czekamy na wasze zdjęcia ze złowionymi okazami i naturalnie zapraszamy do naszego sklepu Carpmix.pl

Wędkarstwo feederowe to Twój sposób na połów zapraszamy do nas.

Wędkarstwo feederowy to sposób połowów ryb, który jest bardzo skuteczny i chętnie wybierany. W tej delikatniejszej odmianie wędkarstwa karpiowego, branie sygnalizowane jest za pomocą tzw. wibrującej szczytówki, odpowiednio dobranej z obszernego wachlarza możliwości.

Właściwością reprezentatywną wędziska feederowego jest jego długość od 270 do 390 cm oraz ciężar wyrzutu 50 do 200g. Efektywność metody feederowej nie podlega dyskusji, ale jak zawsze uzależniona jest od wiedzy, sprzętu i doświadczenia. Dla tej metody można znaleźć bardzo obszerną paletę sprzętu, niezwykle bogaty wybór przynęt i zanęt, temat który raz rozpoczęty nie ma finiszu, jednak to co się naprawdę liczy to rozwój i radość z łowionych ryb. Wędkarstwo feederowe daje łowiącym bardzo duże spektrum możliwości połowu na wodach stojących lub płynących.

Bardzo chętnie dobierzemy i dobierzemy do Twoich potrzeb ekwipunek feederowy taki jak wędziska, kołowrotki, przynęty i zanęty oraz pozostałe. Proponowany przez nas sprzęt jest sprawdzony w rutynie, lecz też dostosowany do rozmaitych możliwości finansowych naszych klientów, dla każdego coś znajdziemy. Zapraszamy do zaznajomienia się z oferta naszego sklepu w internecie, do kontaktu telefonicznego a jeśli jesteś w sąsiedztwie to wpadnij do naszego sklepu stacjonarnego w Bielsku-Białej na ul. Milusińskich 2

Informacje Na Temat Oferty Nowości Wędziska feederowe

Mamy też coś dla sumiarzy.

Z duży zainteresowaniem obserwujemy także w ostatnich latach gwałtowny rozwój wędkarstwa sumowego. Wędkarze coraz częściej mogą się pochwalić złowionymi niezwykle sporymi sumami, co znacząco przyczynia się do popularyzowania tego rodzaju wędkarstwa. Rozwój techniki w ciągu ostatnich lat spowoduje, że wędkarstwo sumowe ma w swojej ofercie bardzo mało ważące a zarazem odporne wędziska, silne kołowrotki, plecionki, haczyki i kotwiczki, z które można zastosować do połowu tych potężnych i bardzo silnych ryb. Sumy to ryby piękne, ale też niezwykle waleczne, dlatego kompletując ofertę dla sumiarzy zwracamy uwagę przede wszystkim na to żeby sprzęt był solidny i trwały.

Zapoznają się z naszą ofertą wędzisk spinnigowych.

W ten rodzaj wędkarstwa jest całkowicie inny opiera się na tym, że ryba zaatakuje przynętę.

Z fundamentalnego założenia tego wędkarstwa wynika, że wymaga ono innego typu wędzisk. Przede wszystkim należy skierować uwagę na długość wędki spinningowej czyli od 1,8 do 3,2 m. W ostatnich latach monitorujemy, że coraz częsciej żyłke nakręcaną na kołowrotek zastępuje plecionka. Na końcowym odcinku żyłki umieszcza się przypony, a do najczęściej wykorzystywanych wabików zalicza się przynęty sztuczne takie jak twistery, rippery, blachy czy woblery.

Propozycja wędek spławikowych.

Jesteśmy przekonani, że wędkarstwo spławikowe jest obecnie najpopularniejszą strategią wędkowania.

Wędziska spławikowe cechuje duża długość i stosunkowa niewielka masa rzutowa. Kompletując ekwipunek dla tego typu wędkarstwa bardzo dużą uwagę trzeba zwrócić na wybór spławika, który jest sygnalizatorem brań, a więc odgrywa znaczącą funkcję w trakcie łowów. Istnieje kilka typów wędek spławikowych, np. bat – najprostszy typ wędki, w którego wędzisku nie ma kołowrotka ani przelotek. Ciekawym wyjściem stosowanym do odległych połowów są uklejówki, to szybkie i elastyczne wędki teleskopowe, można też posłużyć się bolonką czyli długą rózgą z przelotką oraz kołowrotkiem.

Czytaj Ofertę Trwałość Sklep Online Szeroki wybór wędzisk spławikowe

Wędkarstwo karpiowe

Karpie to ryby wybredne, dlatego w trakcie połowów bardzo istotna jest zanęta.

Karpie są rybami łakomymi i jednocześnie bardzo wybrednymi. Zanęta musi mieć odpowiedni zapach i smak, żeby połów zakończył się sukcesem. Kulki proteinowe są produktem często wybieranym przez karpiarzy. Składają się one z białka, tłuszczy, węglowodanów oraz minerałów i witamin. Ponadto charakteryzuje je odpowiednia konsystencja, co jest bardzo istotne przy połowie karpi, należy też zwrócić uwagę na fakt, że nie rozpadają się podczas rzutu. Wybór kulek gwarantuje, że każdy pojawi właściwe do swoich potrzeb połowu, gdyż w sprzedaży znajdują się kulki różnorodnej wielkości i typu śmierdzące słodkie i mieszane. Żeby dobrze dobrać kulki proteinowe nieodzowne jest doświadczenie, gdyż ich rodzaj dobieramy do akwenu oraz pory roku.

pop up

Pop up to następny rodzaj przynęt chętnie stosowanych przez karpiarzy.

Ten rodzaj przynęty to pływak, więc najprościej zaprezentować ją jako pływającą kulkę proteinową. Mocny aromat to następna cecha charakterystyczna pop up. Okazuje się, że kolor ma spore znaczenie, pop up proponowane są z zasady w agresywnych odcieniach. Aromat i jaskrawy kolor wyróżniają pop up na dnie akwenu. Karpiarze z pewnym doświadczeniem stosują pop up łącznie z innymi typami przynęt.

Zapoznaj Się Z Produktami Jakość Sklep On-Line Przynęty

Zobacz jakie pellety przygotowaliśmy na Twoje połowy

Doświadczeni karpiarze bardzo chętnie stosują pellet jako zanętę przy połowie karpi.

Wędkarze chwalą pellet za szybkość pracy i selektywny rozmiar. Przede wszystkim pellet tworzy dywan zanętowy, bo rozpada się wodzie bardzo szybko, co jest istotne w trakcie zasadzki na karpia. Zestaw pellety jest bardzo rozmaity. W ostatnim czasie producenci oferują pellety z jednej strony z dużą liczbą mączki rybnej, a z drugiej tak zwane pellety mleczne lub zbożowe, czyli takie w których składzie przeważają elementy roślinne. Spotykamy się z karpiarzami którzy używają umiarkowane pellety jak przynęty.

Szczegóły Najnowocześniejsze Internetowy Sklep Przynęty

W trakcie naszych zasadzek nad wodą przekonaliśmy się wielokrotnie, że warto stosować dumbelsy.

Dumbelsy wykorzystywane jako przynęta wielokrotnie przyczyniły się do odniesienia przez nas sukcesu w połowie karpi. Karpie lubią przynęty miękkie a dumbelsy właśnie takie są dlatego ryby idealnie je podbierają. Nie bez znaczenia jest też lekkość dumbelsów, dzięki temu zachowują się na wodzie w sposób jak najbardziej naturalny. Producenci oferują na rynku szeroki wybór dumbelsów o różnych walorach smakowych i zapachowy.

Chociaż nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę zapach ma bardzo duże znaczenie jeśli chodzi o osiąganie triumfów nad wodą, ponieważ to właśnie on rozchodzi się w wodzie bardzo szybko.

Przynęty pochodzenia roślinnego są także bardzo pożądane w chwili bieżącej na rynku.

Karpiarze także używają przynęty roślinne, bo w wielu wypadkach zapewniają one pozorny połów. Fachowi karpiarze wiedzą, że rodzaj przynęty zależy od pory roku i warunków panujących na danym akwenie.

Przynęty roślinne produkowane są na podstawie kukurydzy, grochu, pszenicy, konopii, kaszy pęczak, kartofli, płatków owsianych, ryżu preparowanego oraz fasoli.

Nasz sklep oferuje nie tylko bardzo duży wybór przynęt karpiowych lecz też chętnie poradzimy jak wybrać atrakcyjną czyli dobrać ją właściwie do pory roku i warunków panujacych nad wodą.

Szczegóły Trwałość Przynęty

13 Inne produkty w tej samej kategorii:

« Wstecz