Średnia ocen z facebook
4.9 / 5
Aktualna liczba opinii 176
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Zobacz więcej filmów

Teleskopy

Producenci

Delphin Taiga Tele 3lbs/360 cm

150851360

Nowy produkt

Nowe teleskopowe wędzisko firmy DELPHIN, której wykończenie wzorowane jest na odnoszącym spore sukcesy modelu ETNA. Największymi zaletami modelu TAIGA są niewielki rozmiar transportowy oraz bardzo cienki, a jednocześnie wytrzymały blank.

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

207,00 zł brutto

Najtańsze opcje dostawy:

Odbiór osobisty w sklepie: Darmowy

Kurier GLS do 10 kg: 15,30 zł

Towar na zamówienie, prosimy o kontakt

Kupując ten produkt otrzymasz 20 pkt. karty klienta.


Opis

Długość12'/360 cm
Krzywa ugięcia3 lbs

Więcej informacji

Sklep wędkarski CARPMIX - Wędka teleskopowa Delphin Taiga
Nowe teleskopowe wędzisko firmy DELPHIN, której wykończenie wzorowane jest na odnoszącym spore sukcesy modelu ETNA. Największymi zaletami modelu TAIGA są niewielki rozmiar transportowy oraz bardzo cienki, a jednocześnie wytrzymały blank. Wędka wyposażona została w 6 czterostopowych przelotek i przelotkę szczytową. Idealne wędzisko dla wędkarzy poszukujących wysokiej jakości kija teleskopowego w rozsądnej cenie.

  • Długość wędki: 3,60 m (12 ft)
  • Długość transportowa: 80 cm
  • Ilość składów: 8
  • Ilość przelotek: 7
  • Ciężar wyrzutu: 3 lbs
  • Waga: 310 g

© Wszelkie prawa do opisu oraz zdjęć pozakatalogowych zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.


Aby dowiedzieć się więcej o wędkarstwie → czytaj więcej

Kilka słów o naszej zespole

Wędkarstwo, dla obsługi Carpmix to coś więcej jak wieloletnia pasja sportowego połowu amurów i karpi, to również sposób na życie, dający wiele przyjemności z wykonywanej pracy ale i możliwość bliskiego obcowania z piękną naturą oraz sympatycznymi klientami sklepu. W ciągu ostatnich lat monitorujemy bardzo szybki rozwój wędkarstwa karpiowego, dzięki czemu coraz więcej osób może osiągać coraz lepsze wyniki w trakcie zasadzek. Analizując nasze swoje zasadzki możemy stwierdzić, że bardzo istotna jest wiedza, doświadczenie, ekwipunek, istotną funkcję odgrywa też to czym nęcimy, jak i na co łowimy. Jesteśmy pewni, że wędkarstwo karpiowe to ogromne wyzwanie, które wymaga przemyślanych działań i włożenia w nie pełnego serducha, wtedym możemy zostać wynagrodzeni triumfem w formie pięknych złowionych okazów. Jesteś fanem wędkarstwa karpiowego i chcesz rozwijać się w tej dziedzinie zapraszamy do kontaktu z nami i korzystania z oferty naszego sklepu. Carpmix.pl, to jeden z najdłużej funkcjonujących w państwie, specjalistycznych sklepików dla karpiarzy.

Zapoznaj Się Z Produktami Sklep Internetowy Wędki KarpioweTeleskopy

Przygotowaliśmy ofertę dla każdego wędkarza

Posiada także w swojej ofercie sprzęt dla sumiarzy, spinningistów, spławikowców i każdego łowiących metodami gruntowymi.

Nasz sklep mieści się w Bielsku-Białej, oczywiście działamy też przez internet i możemy się pochwalić, że działamy już prawie od 20 lat Namiętność i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu sklepu dla wędkarzy jest dla nas zobowiązaniem do przygotowanie dla naszych klientów najlepszej oferty w cenach odpowiednich dla jakości sprzętu, mamy także bardzo atrakcyjny program lojalnościowy i promocyjny.

Warto u nas zaopatrywać się w sprzęt karpiowy, przede wszystkim dlatego, że sklep jest kierowany przez autentycznego pasjonata karpiarstwa, który może się pochwalić licznymi udokumentowanymi zdjęciami i filmami pięknych okazów karpi, jak także licznymi pucharami z międzynarodowych maratonów karpiowych.

Warto wspomnieć o tym, że cały nasz personel zakręcony jest na punkcie karpiowania i wędkarstwa i chętnie się podzieli doświadczeniem, tak aby pomóc każdemu klientami w doborze odpowiedniego sprzętu zgodnie z jego koniecznościami nad wodą oraz możliwościami finansowymi.

Bardzo cieszy nas olbrzymi progres jaki w ostatnich latach dokonał się jeżeli chodzi o produkcję sprzętu karpiowego, sprzętu rozumianego w bardzo obszernym zakresie bo od ekskluzywnych kompletów końcowych, po sprzęt umożliwiające duży komfort pobytu nad wodą, czyli sprzęt biwakowy.

Jak to zawsze jest na rynku pojawiają się też produkty niskiej jakości i nie przydatne podczas zasadzek nad wodą, z tego przyczyny bardzo dużą uwagę przykładamy do przygotowania oferty naszego sklepu, staramy się żeby był to najlepszy sprawdzony markowy ekwipunek i możliwie jak najkorzystniejszych cenach.

W naszej ofercie można znaleźć specjalistyczny ekwipunek do połowu karpi oraz innych ryb zwłaszcza drapieżników, to przede wszystkim wędziska, kołowrotki, galanteria, ekwipunek biwakowy. Wszyscy członkowie załogi Carpmix ochoczo podzielą się nabytą w trakcie pracy i pobytów nad wodą wiedzą i doświadczeniem tak żeby pomóc każdemu konsumentowi w doborze odpowiednich rarytasów kuchni karpiowej oraz sprzętu dobranego do warunków połowu i możliwości klienta.

O karpiowaniu można by zapisywać w bezgraniczność, tylko po co, pakujcie ekwipunek i nad wodę. Czekamy na wasze zdjęcia dokumentujące złowione okazy, ochoczo też porozmawiamy o waszych doświadczeniach znad wody, zapraszamy na Carpmix.pl

Pasjonujesz się wędkarstwem feederowym zobacz co dla Ciebie mamy.

W ostatnich latach monitorujemy coraz większą popularność wędkarstwa feederowego, które jest bardzo wydajną strategią połowu ryb. Tutaj branie jest zgłaszane przez tzw. drżącą szczytówkę, którą trzeba odpowiednio dobrać z bardzo wielu znajdujących się na rynku możliwości.

Wędziska feederowe najczęściej występują w długościach od 270 do 390 cm i masie wyrzutu od 50 do 200 g. Nie dyskutujemy z tym, że metodą feederowa jest owocna, jednak i w tym przypadku wiedza, zdobyte doświadczenie i ekwipunek się ma znaczenie. Trudno rozpisywać się na temat użyć ogromnej palety sprzętu, procedur, przynęt i zanęt, bo to temat rzeka, ale w ostatecznym rozrachunku, zawsze liczy się nasz wędkarski rozwój i satysfakcja z osiągniętych nad wodą triumfów. Ogromna bonusem wędkarstwa feederowego jest to że można łowić zarówno w wodach płynących jak i stojących.

Wychodząc na przeciw życzeniom naszych klientów indywidualnie dobieramy wędziska, akcesoria, kołowrotki, przynęty i zanęty z rozległej oferty naszego sklepu. Oferowany przez nas sprzęt jest sprawdzony w rutynie, lecz też dostosowany do rozmaitych możliwości finansowych naszych klientów, dla każdego coś znajdziemy. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu w Bielsku-Białej a gdy nie możesz do nas przyjść jesteśmy w internecie i czekamy na Twój telefon.

Zapoznaj Się Z Produktami Sklep On-Line Wędki feederowe

Mamy też coś dla sumiarzy.

Z ogromny zainteresowaniem monitorujemy także w ostatnich latach intensywny rozwój wędkarstwa sumowego. MOżna zaobserwować wzrastającą liczbę łowionych i zgłaszanych wyjątkowo sporych okazów sumów, co przyciąga to tej metody wędkarstwa wiele osób. Naturalnie bardzo ważną rolę odgrywa tutaj rozwój techniki, który dał wędkarstwu sumowemu odpowiedni ekwipunek w formie drobnych a zarazem bardzo silnych wędek, kołowrotków, plecionek, haczyków, kotwiczek, które doskonale sprawdzają się przy połowie tych potężnych i silnych ryb. Połów tych pięknych i niezwykle walecznych ryb wymaga odpowiedniej jakości sprzętu, w naszym sklepie Carpmix z ogromna troską i starannością dobraliśmy ofertę dla sumiarzy, by sprzęt przyczynił się do triumfów nad wodą.

Informacje Na Temat Produktów Bezpieczeństwo Sklep Wybór wędzisk sumowych

Nie zapominamy też o łowiących wędkami spinningowymi zobaczcie ofertę.

Wędkarstwo spinningowe różni się od powszechnie znakomitego sposobu połowu ryb – w uproszczeniu polega na sprowokowaniu ryby do zaatakowania przynęty.

Z głównego założenia tego wędkarstwa wynika, że wymaga ono innego typu wędzisk. Wędka spinningowa ma długość od 1,8 m do 3,2 m. Na kołowrotek często nawija się żyłkę, ale coraz popularniejsza staje się plecionka. Twistery, rippery, blachy czy woblery czyli przynęty sztuczne to najczęściej stosowane wabiki oprócz tego na ostatnim fragmencie żyłki umieszcza się przypony.

Interesujesz się wędkarstwem spławikowym?

Jesteśmy pewni, że wędkarstwo spławikowe jest obecnie najpopularniejszą strategią wędkowania.

Wędki spławikowe wyróżniają się sporą długością i relatywnie małą masą rzutową. Najważniejszym elementem zestawu wędkarskiego jest spławik, jego rola polega na sygnalizowaniu brań. Bat to najprostszy rodzaj wędki spławikowej nie posiada kołowrotka ani przelotek naturalnie rodzajów wędek dla tej metody jest bardzo wiele. Ciekawym rozwiązaniem stosowanym do dalekich połowów są uklejówki, to szybkie i elastyczne wędki teleskopowe, można też posłużyć się bolonką czyli długą rózgą z przelotką oraz kołowrotkiem.

Informacje Szczegółowe Internetowy Sklep Wędziska spławikowe

Sprawdź naszą ofertę dla karpiarzy.

Bardzo istotna rolę w połowie karpi odgrywa należyta zanęta.

Karpie są rybami żarłocznymi i równocześnie bardzo wybrednymi. Sukces nad wodą w postaci udanego połowu karpia jest możliwy jeśli zanęta będzie miała odpowiedni smak i zapach. Wielu fachowych karpiarzy chetnie wykorzystuje kulki proteinowe. W skład kulki proteinowej wchodzą białka, tłuszcze,b węglowodany, minerały i witaminy. Mają więc odpowiedni skład, ale też co bardzo ważna odpowiednią konsystencję i nie rozpadają się w trakcie rzutu. Karpiarze mogą w tej chwili wybierać w kulkach proteinowych o różnorodnej wielkości oraz typie, czyli słodkich, śmierdzących czy mieszanych. Żeby dobrze dobrać kulki proteinowe potrzebne jest doświadczenie, ponieważ ich typ dobieramy do akwenu oraz pory roku.

Informacje Nowości Zanęty Kule Hakowe Tonące

pop up

Pop up to następny rodzaj przynęt ochoczo używanych przez karpiarzy.

Ten typ przynęty zalicza się do pływaków i są to pływające kulki proteinowe. Solidny aromat to cech, która wyróżnia te przynęty z pośród innych. Producenci chętnie używają napastliwe barwy bowiem one przyczyniają się do triumfów nad wodą. Właściwości, które wymieniliśmy wyżej czyli kolor i aromat skutkują wyróżnieniem się pop up na dnie akwenu. Fachowi karpiarze mogą łączyć pop up z odmiennym typami przynęt.

Informacje O Produktach Przynęty

Zobacz jakie pellety przygotowaliśmy na Twoje połowy

Fachowi karpiarze bardzo ochoczo używają pellet jako zanętę przy połowie karpi.

To co podoba się karpiarzom przy zastosowaniu tej zanęty to szybkość pracy i selektywny rozmiar. Po wrzuceniu do wody pellety rozpadają się stosunkowo szybko i tworzą pożądany przy połowie dywan zanętowy. Następną cechą reprezentatywną pallet jest ich odmienny zestaw. Wśród pellet można spotkać takie w których składzie przeważa mączka rybna oraz takie które składają się głównie ze zbóż a więc pellety roślinne. W swoich zasadzkach nad wodą spotkaliśmy się również z tym, że niektórzy karpiarze stosują pellet średniej wielkości jako przynętę.

W trakcie naszych zasadzek nad wodą przekonaliśmy się wielokrotnie, że warto stosować dumbelsy.

Ten rodzaj przynęty dobrze potwierdza się nad wodą. Cechą dumbelsów która naszym zadaniem głównie przyczynia się do ich efektywności jest miękkość , która sprawia, że karpie idealnie ją podbierają. Następna niezwykle istotną właściwością jest lekkość dumbelsów, co zapewnia im prawdziwe zachowanie się w wodzie. Smak i zapach w tych dwóch przymiotach oferta dumbelsów jest bardzo szeroka.

Z pewnością wiecie że jednym z elementów sukcesu nad wodą jest zapach przynęty, zapach bowiem rozchodzi się w niektórych wypadkach bardzo szybko i jest zasadniczy w trakcie połowów

W chwili bieżącej propozycja wycelowana do wędkarzy jeśli chodzi o przynęty roślinne jest bardzo bogata.

Przynęty te są chętnie wskazywane przez niektórych karpiarzy i wielokrotnie gwarantują im sukces nad wodą. Należy jednak pamiętać, że o doborze konkretnej przynęty powinna decydować pora roku oraz warunki panujące na konkretnym akwenie.

Głównymi składnikami przynęt roślinnych są kukurydza, groch, pszenica, konopie, kasza pęczak, ziemniaki, płatki owsiane oraz ryż preparowany czy fasola.

Bardzo bogatą ofertę przynęt roślinnych może zaoferować Ci nasz sklep, bardzo ochoczo podpowiemy też w jaki sposób dobrać właściwą przynętę do warunków panujących nad wodą.

Oferta Sklepu Sklep Online Zanęty

14 Inne produkty w tej samej kategorii:

« Wstecz