Średnia ocen z facebook
4.9 / 5
Aktualna liczba opinii 154
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Twitter
CarpTV.pl
Zobacz więcej filmów

Teleskopy

Producenci

Delphin Capri Tele 120g/360cm

150852361

Nowy produkt

Teleskopowa wędka karpiowa z serii CAPRI od firmy Delphin. Dzięki zastosowaniu włókna węglowego oraz materiałów mixcarbonowych, udało się skonstruować bardzo dobre wędzisko w przystępnej cenie, które docenią wędkarze nie dysponujący wysokim budżetem. Przelotki SiC, klasyczny uchwyt kołowrotka DPS i wyłożony gumą uchwyt dolnika.

Więcej szczegółów

166,00 zł brutto

Najtańsze opcje dostawy:

Odbiór w Carpmix: Darmowy

Kurier GLS do 10 kg: 15,30 zł


Kupując ten produkt otrzymasz 16 pkt. karty klienta.


Opis

Waga398 g
Długość11'/330 cm
Długość transportowa89 cm
Długość dolnika55 cm
PrzelotkiSiC
Ciężar wyrzutu120 g

Więcej informacji

Delphin Capri Tele 120g/360cm - sklep wędkarski Carpmix.pl
Teleskopowa karpiówka z serii CAPRI łączy w sobie jakość materiałów użytych przy produkcji oraz bardzo atrakcyjną cenę. Udało się to osiągnąć dzięki zastosowaniu mieszanki włókna węglowego oraz tzw. materiałów mixkarbonowych. Dzięki temu, proponując wędkę w takiej cenie, udało się zachować bardzo dobra parametry techniczne oraz wysoką kulturę pracy, które zadowolą każdego karpiarza. Wędka została uzbrojona w 5 przelotek w technologii SiC oraz klasyczny, trwały uchwyt kołowrotka DPS. Uchwyt dolnika został pokryty cienką warstwą gumy z krzyżowym wzorem, dodatkowo podnoszącym właściwości antypoślizgowe. Znakomite wędzisko dla karpiarzy dysponujących ograniczonym budżetem.

  • Wędka karpiowa teleskopowa.
  • Długość: 360 cm (12 ft).
  • Ciężar wyrzutu: 120 g.
  • Długość transportowa: 89 cm.
  • Mocny uchwyt kołowrotka DPS.
  • Gumowany uchwyt dolnika z krzyżowym wzorem.
  • 5 przelotek SiC.

© Wszelkie prawa do opisu oraz zdjęć pozakatalogowych zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.


Aby dowiedzieć się więcej o wędkarstwie → czytaj więcej

Kilka słów o naszej zespole

Wędkarstwo, dla obsługi Carpmix to coś więcej jak wieloletnia namiętność sportowego połowu amurów i karpi, to także sposób na życie, dający wiele radości z wykonywanej pracy lecz i opcja bliskiego obcowania z piękną przyrodą oraz sympatycznymi klientami sklepu. Specjalizacja tej branży wędkarskiej, rozwija się bardzo dynamicznie a skierowana jest do wszystkich, pragnących mieć bezpośredni wpływ w osiąganiu coraz korzystniejszych wyników. Jesteśmy przekonani, że w trakcie połowów liczy się przede wszystkim wiedza, wnioski jakie wyciągnęliśmy z wcześniejszych pobytów nad wodą, sprzęt jakim dysponujemy oraz to czym wabimy i jak i na co łowimy. Specjalistyczne wędkarstwo karpiowe to nieustająca się przygoda, wymagająca od łowiących przemyślanej strategii i większego zaangażowania, które zostanie odpłacone pięknymi sztukami łowionych ryb. Zasadzasz się na karpie i chcesz mieć coraz lepsze efekty zapraszamy do kontaktu z nami ochoczo podzielimy się naszym doświadczeniem. Carpmix.pl, to jeden z najdłużej działających w kraju, specjalistycznych sklepików dla karpiarzy.

Więcej Bezpieczeństwo Sklep On-Line Karpiówki

Przygotowaliśmy ofertę dla każdego wędkarza

Oczywiście nie zapominamy o innych wędkarzach i mamy w ofercie wysokiej jakości ekwipunek dla sumiarzy, spinningistów, spławikowców i tych, którzy łowią procedurami gruntowymi.

W branży wędkarskiej działamy już od 20 lat nasz sklep stacjonarny mieści się w Bielsku-Białej, mamy też sklep internetowy i naturalnie czekamy na wasze telefony. Te dwadzieścia lat firmy i nasza pasja do wędkarstwa karpiowego jest dla nas zobowiązaniem do sporządzenia oferty w formie najlepszej jakości, sprawdzonego sprzętu, niekoniecznie drogiego dla naszych klientów, a równocześnie wykonujemy też interesujące promocje i system lojalnościowy.

Warto skorzystać z naszej oferty, bo sklepy prowadzony jest przez znanego i doświadczonego karpiarza, który może przedstawić różnorodne zdjęcie i filmy pięknych okazów ryb, ma także sukcesy potwierdzone pucharami w internacjonalnych maratonów karpiowych.

Chętnie dzielimy się z naszymi klientami, doświadczeniem z zasadzek i ochoczo doradzamy przy wyborze najlepszego sprzętu i sposobów połowu.

W ostatnich latach możemy zaobserwować niesamowity progres w produkcji sprzętu karpiowego, i to bardzo szeroko pojętego sprzętu, bo od doskonałych zestawów,a kończąc na sprzęcie biwakowym zapewniającym coraz więcej wygody nad wodą.

Niestety tak jak to zawsze w życiu jest tak i tutaj na rynku sprzętu karpiowego można spotykać przedsiębiorstwa pragnące użyć koniunkturę i proponujące ekwipunek niskiej jakości, nie przydający się podczas pobytu nad wodą, dlatego bardzo wiele czasu spędzamy przygotowując ofertę dla naszych klientów, tak aby dostali oni sprawdzony markowy ekwipunek w jak najkorzystniejszych cenach.

Obfita oferta wędzisk, kołowrotków, galanterii, sprzętu biwakowego i wielu innych narzędzi do fachowego połowu ryb karpiowatych i drapieżników. Jesteśmy tutaj i bardzo ochoczo podzielimy się doświadczeniem, zebraną wiedzą i pomagamy przy zakupie asortymentu z kuchni karpiowej oraz najlepszego sprzętu specjalnie wybranego dla naszych klientów i dostosowane indywidualnie do rodzaju w jaki łowią nasi klienci.

Dla nas karpiowanie to temat rzeka, ale najwyższy czas spakować ekwipunek i udać się nad wodę. Pragniemy życzyć wam pięknych okazów i świetnych chwil w czasie pobytu nad wodą, nie zapomnijcie też o nas zapraszamy na Carpmix.pl

Wędkarstwo feederowe

W ostatnich latach obserwujemy coraz większą popularność wędkarstwa feederowego, które jest bardzo skuteczną strategią połowu ryb. W tej delikatniejszej formie wędkarstwa karpiowego, branie sygnalizowane jest za pomocą tzw. drgającej szczytówki, odpowiednio dobranej z obszernego wachlarza możliwości.

Długość w jakiej z reguły napotyka się wędziska feederowe to 270 do 390 cm, a ciężar wyrzutu to 50 do 200 g. Wędkarstwo feederowe jest bardzo owocne, jednak i w tym wypadku liczy się przede wszystkim wiedza, doświadczenie oraz sprzęt. Zastosowane metody przynęt i zanęt, czy możliwości sprzętowe są olbrzymie jednak to co się naprawdę liczy to doskonalenie umiejętności wędkarskich, które przyczyniają się do osiągania sukcesów nad wodą Można łowić na wodach płynących czy stojących, w wielu różnych możliwościach stosując właśnie wędkarstwo feederowe.

W naszej ofercie znajduję się rozległy wybór wędzisk, kołowrotków, bogactwo przynęt i zanęt feederowych, bardzo chętnie służymy pomocą, aby klient z tej oferty wybierał to co najlepiej sprawdzi się w warunkach i metodach w jakich organizuje połowy. Staramy się o jak najlepszą ofertę sprzętu feederowego dla mniej i bardziej zasobnych klientów - dla każdego coś łownego. Zapraszamy do naszego sklepu w Bielsku- Białej i na w internecie, zobacz naszą ofertę.

Szczegóły Komfort Wędki feederowe

Chcesz złowić suma mamy coś dla Ciebie.

Z duży zainteresowaniem monitorujemy także w ostatnich latach intensywny rozwój wędkarstwa sumowego. Efektem tego rozwoju jest coraz większa liczba łowionych i zgłaszanych rekordowej wielkości sumów, co z całą pewnością przyczynia się do rosnącej popularności tego typu wędkarstwa. Bardzo rozległym ułatwieniem dla sumiarzy jest rozwój metody, który sprawia, że w chwili bieżącej mogą oni korzystać z drobnych i równocześnie bardzo silnych wędzisk kołowrotków i plecionek, haków i kotwiczek, oraz wielu innych dodatków, którym należy poświecić dużo uwagi. Sumy to ryby piękne, ale też niezwykle bojowe, dlatego kompletując ofertę dla sumiarzy zwracamy uwagę przede wszystkim na to żeby sprzęt był mocny i trwały.

Oferta Produkt Wybór wędek sumowych

Zapoznają się z naszą propozycją wędzisk spinnigowych.

Wędkarstwo spinningowe różni się od powszechnie znakomitego rodzaju połowu ryb – w ułatwieniu polega na sprowokowaniu ryby do zaatakowania przynęty.

Takie założenie powoduje, że wędki spinnigowe muszą być innego typu. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na długość wędki spinningowej czyli od 1,8 do 3,2 m. Na kołowrotek często nawija się żyłkę, ale coraz popularniejsza staje się plecionka. Przypony umieszczone są na ostatnim odcinku żyłki, a wabikami są przynęty sztuczne taki jak twistery, rippery, blach czy woblery.

Propozycja wędek spławikowych.

Z całą odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że wędkarstwo spławikowe jest najpopularniejszą strategią wędkowania.

Wędki spławikowe wyróżniają się sporą długością i relatywnie małą masą rzutową. Najważniejszym elementem zestawu wędkarskiego jest spławik, jego rola polega na sygnalizowaniu brań. Bat to najprostszy typ wędki spławikowej nie posiada kołowrotka ani przelotek naturalnie rodzajów wędek dla tej metody jest bardzo wiele. Rozróżniamy też uklejówki – wędki teleskopowe, szybkie i elastyczne, oraz bolonki – wędki długie, z przelotkami i kołowrotkiem, stosowane do dalekich połowów.

>> Jakość Internetowy Sklep Szeroki wybór wędzisk spławikowe

Wędkarstwo karpiowe

Pamiętaj, że musisz mieć odpowiednia zanętę jeżeli chcesz z sukcesem złowić karpia.

Z naszych doświadczeń wynika, że karpie są rybami bardzo wybrednymi, mimo, że charakteryzuje je żarłoczność. Sukces nad wodą w postaci udanego połowu karpia jest możliwy jeśli zanęta będzie miała odpowiedni smak i zapach. Karpiarze często wybierają kulki proteinowe. Kulki proteinowe mają bardzo bogaty skład czyli białka, tłuszcze, węglowodany, minerały i witaminy. Tak jak już wspomnieliśmy karpie są wybredne dlatego liczy się nie tylko smak kulek proteinowych lecz również ich należyta konsystencja oraz to że nie rozpadają się w trakcie rzutu. Kulki proteinowe są ofertowa w różnorodnej wielkości oraz w rozmaitym typie (słodkie, śmierdzące, mieszane). Karpie są wybredne dlatego nie można stosować jednego typu kulek trzeba je właściwie zestawiać w zależności od akwenu i pory roku.

Pop Up przynęta na karpie

Karpiarze często stosują też przynęty z rodzaju pop up.

Nazwać je można jako pływaki czyli pływające kulki proteinowe. Aby pop up sprawdził się nad wodą musi być mocno aromatyzowany. Bardzo dużą funkcję odgrywa przy tym też kolor, producenci używają bardzo napastliwe kolory. Te właściwości pop up wywołują, że są one widoczne na dnie. Bardzo dobre efekty daje też łączenie pop up z innymi przynętami lecz to wymaga znacznego obeznania od karpiarza.

Czytaj Internetowy Sklep Przynęty

Sprawdź naszą ofertę pellet

Sukces czyli złowienie karpia wymaga odpowiedniej zanęty dlatego doświadczeni karpiarze ochoczo używają pellet.

Zaletą tej metody jest szybkość pracy i selektywny rozmiar. Przede wszystkim pellet tworzy dywan zanętowy, bo rozpada się wodzie bardzo szybko, co jest ważne w trakcie zasadzki na karpia. Skład pellety jest bardzo rozmaity. Wśród pellet można spotykać takie w których składzie przeważa mączka rybna oraz takie które składają się głównie ze zbóż a więc pellety roślinne. Pelety mogą być też stosowane jako przynęty, w ten sposób postępują niektórzy karpiarze.

Dumbelsy wykorzystywaliśmy nad wodą wielokrotnie i to z dużym sukcesem.

Przynęty tego typu przyczyniają się do sukcesu nad wodą. Właściwością dumbelsów która naszym zadaniem głównie przyczynia się do ich efektywności jest miękkość , która sprawia, że karpie idealnie ją podbierają. Następną zaletą dumbelsów jest ich lekkość, która sprawia, że w wodzie są bardzo prawdziwe. Propozycja w asortymencie dumbelsów jest bardzo bogata zwłaszcza jeśli chodzi o walory smakowe i zapachowe.

Z pewnością znacie że jednym z elementów sukcesu nad wodą jest zapach przynęty, zapach bowiem rozchodzi się w niektórych wypadkach bardzo szybko i jest zasadniczy w trakcie połowów

W chwili bieżącej propozycja wycelowana do wędkarzy jeżeli chodzi o przynęty roślinne jest bardzo obfita.

Karpiarze także stosują przynęty roślinne, bo w wielu wypadkach zapewniają one pozorny połów. Pora roku i typ akwenu to są elementy które głównie zdecydują o wyborze rodzaju przynęty.

Kukurydza, groszek, konopie, pszenica, kasza pęczak, kartofle, płatki owsiane ryż preparowany czy fasola to główne składniki z których robi się przynęty roślinne.

Bardzo bogatą ofertę przynęt roślinnych może zaoferować Ci nasz sklep, bardzo chętnie podpowiemy też w jaki sposób dobrać właściwą przynętę do warunków panujących nad wodą.

Czytaj Komfort Internetowy Sklep Przynęty Ziarno i Orzechy

7 Inne produkty w tej samej kategorii:

« Wstecz