Średnia ocen z facebook
4.9 / 5
Aktualna liczba opinii 154
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Twitter
CarpTV.pl
Zobacz więcej filmów

Wędki karpiowe 10ft

Producenci

Delphin Armada Carp BlackWay 3lbs/300cm/2 składy

121210420

Nowy produkt

Armada Carp BlackWay - Wysokie parametry, subtelne wykończenie oraz rozsądna cena, to niewątpliwe atuty tego specjalistycznego wędziska karpiowego. Cienkie blanki o wyjątkowej dynamice, wykonane z bardzo mocnego włókna węglowego 24T z oplotem. Przelotki SIC, specjalny dolnik korkowy. Paraboliczna akcja z krzywą ugięcia 3lbs. Duży potencjał, moc i elegancja.

Więcej szczegółów

245,00 zł brutto

Najtańsze opcje dostawy:

Odbiór w Carpmix: Darmowy

Kurier GLS do 10 kg: 15,30 zł


Kupując ten produkt otrzymasz 24 pkt. karty klienta.


Opis

Waga315 g
Długość10'/300 cm
Krzywa ugięcia3 lbs
Długość transportowa155 cm
Długość dolnika61 cm
Przelotki6x SiC
Ilość Sekcji2
Kolorczarny

Więcej informacji

Sklep wędkarski sklep karpiowy - Wędki Delphin Armada Carp BlackWay
Specjalistyczne wędzisko karpiowe ARMADA CARP - model BlackWay. Nowa generacja modelu Armada, to jeszcze większa moc przy smuklejszych i lepiej wyważonych blankach. BlackWay uzbrojono w dobrze rozmieszczone, wykonane w technologi SIC przelotki. Ultra cienkie, wykonane z mocnych i trwałych włókien węglowych 24T w technologii pełnych blanków 3D. Paraboliczna akcja i krzywą ugięcia 3lbs, to większa skuteczność i lepsze czucie holowanych ryb. Armada Carp BlackWay to kij o dużym potencjale i dynamice.  Dobrze trzymający się w dłoni Kauczukowo-korkowy uchwyt dolnika, zakończony delikatnym stalowym nierdzewnym pierścieniem i kapslem zabezpieczającym. Całość wykończono w eleganckiej barwie czarnego matu z delikatną fakturą i subtelnymi złotymi detalami. Dedykowane do specjalistów połowu z wywózki lub krótszych dystansach rzutowych. Wędzisko karpiowe dla wymagających !!!

  • Wędka karpiowa dwuskładowa.
  • Długość: 300 cm (10 ft).
  • Krzywa ugięcia: 3 lbs.
  • Długość transportowa: 155 cm.
  • Mocny uchwyt kołowrotka.
  • Korkowy uchwyt dolnika z końcówką korkowo-kauczukową.
  • 6 przelotek SiC.

Aby dowiedzieć się więcej o wędkarstwie → czytaj więcej

Poznaj nasz zespół

Naszym sposobem na życie jest wędkarstwo zwłaszcza pasjonujemy się sportowym połowem karpi i amurów, cieszymy się że możemy połączyć pasję z pracą, prowadzenie sklepu wędkarskiego daje nam olbrzymią satysfakcję oraz zadowolenie obcowania z przyrodą i naszymi klientami, czyli osobowościami takim jak my, pasjonującymi się wędkarstwem. W ciągu ostatnich lat obserwujemy bardzo szybki rozwój wędkarstwa karpiowego, dzięki czemu coraz więcej osób może osiągać coraz lepsze wyniki w trakcie zasadzek. Niezwykle ważna jest wiedza, doświadczenie, odpowiedni ekwipunek i to co jednakowo ważne, czym wabimy, jak i na co łowimy. Specjalistyczne wędkarstwo karpiowe to nieustająca się przygoda, trudna od łowiących przemyślanej metody i większego zaangażowania, które zostanie odpłacone pięknymi sztukami łowionych ryb. Zasadzasz się na karpie i chcesz mieć coraz lepsze efekty zapraszamy do kontaktu z nami ochoczo podzielimy się naszym doświadczeniem. Możemy się zapewnić, że nasz sklep Carpmix.pl jest jednym z najdłużej działających specjalistycznych sklepów dla karpiarzy w kraju.

Informacje Na Temat Produktów Nowości Sklep Internetowy Wędki Karpiowe

Nasza oferta dla każdego wędkarza

Posiada także w swojej ofercie ekwipunek dla sumiarzy, spinningistów, spławikowców i wszystkich łowiących procedurami gruntowymi.

Carpmix.pl to stacjonarny i internetowy sklep wędkarski mający swoją siedzibę w Bielsku Białej a niedługo świętować będzie swoje 20 urodziny. Jesteście z nami już od tylu lat, dziękujemy za zaufanie, równocześnie zapewniamy, że czynimy wszystko co się da, aby zapewnić naszym klientom pierwszorzędny ekwipunek, niekoniecznie drogi, różne atrakcje w formie promocji czy też systemów lojalnościowych.

Warto też wspomnieć, że sklep prowadzony jest przez doświadczonego i znanego w środowisku karpiarza, który może się pochwalić pucharami z internacjonalnych maratonów karpiowych oraz licznymi pięknymi okazami złowionych ryb, naturalnie udokumentowanymi zdjęciami i filmami, część z nich można zobaczyć na naszej stronie czy facebooku.

Warto wspomnieć o tym, że cały nasz personel zakręcony jest na punkcie karpiowania i wędkarstwa i ochoczo się podzieli doświadczeniem, tak aby pomóc każdemu klientami w doborze odpowiedniego sprzętu zgodnie z jego koniecznościami nad wodą oraz możliwościami finansowymi.

W ostatnich latach możemy zaobserwować niesamowity progres w produkcji sprzętu karpiowego, i to bardzo szeroko rozumianego sprzętu, bo od wspaniałych kompletów,a kończąc na sprzęcie biwakowym zapewniającym coraz więcej wygody nad wodą.

Niestety tak jak to zawsze w życiu bywa tak i tutaj na rynku sprzętu karpiowego można spotkać przedsiębiorstwa pragnące wykorzystać koniunkturę i proponujące ekwipunek niskiej jakości, nie nadający się podczas pobytu nad wodą, dlatego bardzo wiele czasu spędzamy przygotowując ofertę dla naszych klientów, tak by dostali oni sprawdzony markowy ekwipunek w jak najkorzystniejszych cenach.

Obfita propozycja wędzisk, kołowrotków, galanterii, sprzętu biwakowego i wielu innych narzędzi do profesjonalnego połowu ryb karpiowatych i drapieżników. Wszyscy członkowie ekipy Carpmix ochoczo podzielą się nabytą w trakcie pracy i pobytów nad wodą wiedzą i doświadczeniem tak żeby pomóc każdemu konsumentowi w wyborze właściwych unikatów kuchni karpiowej oraz sprzętu dobranego do warunków połowu i możliwości klienta.

Karpiowanie to temat o którym możemy mówić dużo i namiętnie jednak nic nie zamieni zasadzki nad woda dlatego pakujcie się i ruszajcie ! Pięknych okazów oraz niezapomnianych chwil z zasiadek życzymy i zapraszamy. www.carpmix.pl

Zobacz co przygotowaliśmy dla wędkarzy feederowych.

Wędkarstwo feederowe jest bardzo skuteczną strategią sportowego połowu ryb. W tej delikatniejszej odmianie wędkarstwa karpiowego, branie sygnalizowane jest za pomocą tzw. wibrującej szczytówki, właściwie dobranej z szerokiego wachlarza możliwości.

Cechą reprezentatywną wędziska feederowego jest jego długość od 270 do 390 cm oraz ciężar wyrzutu 50 do 200g. Nikt nie polemizuje z tym że wędkarstwo feederowe jest skuteczne jednak tak jak w innych strategiach połowu ryb ważna jes wiedza, doświadczenie oraz ekwipunek. Dla tej metody można znaleźć bardzo obszerną gamę sprzętu, niezwykle zasobny wybór przynęt i zanęt, temat który raz rozpoczęty nie ma finiszu, jednak to co się naprawdę liczy to rozwój i zadowolenie z łowionych ryb. Jeżeli łowisz strategią wędkarstwa feederowego to możesz swobodnie stosować tą strategię zarówno do połowów w wodach stojących jak i płynących.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów indywidualnie dobieramy wędziska, akcesoria, kołowrotki, przynęty i zanęty z szerokiej oferty naszego sklepu. Oferowany przez nas sprzęt jest sprawdzony w praktyce, lecz też dostosowany do rozmaitych możliwości finansowych naszych klientów, dla każdego coś znajdziemy. Carpmix zaprasza do sklepu stacjonarnego: Bielsko- Biała ul. Milusińskich 2 oraz internetowego: www.carpmix.pl

Zapoznaj Się Z Produktami Nowości Sklep On-Line Wędziska feederowe

Łowisz sumy mamy coś dla Ciebie.

Wędkarstwo sumowe doświadcza w ostatnich latach duży rozwój. Duża ilość łowionych i zgłaszanych, często rekordowych sumów, sprawia, że ta odmiana wędkarstwa stała się bardzo chodliwa. Wędkarze specjalizujący się połowach tych potężnych i bardzo mocnych ryb, korzystają ze zdobyczy techniki w formie np. lekkich a za razem bardzo silnych wędzisk, kołowrotków, plecionek, haków, kotwiczek oraz wielu dodatków którym osobno należy poświęcić więcej uwagi i czasu. Sumy są niezwykle pięknymi i walecznymi rybami, nasz sklep stara się zaopatrzyć klientów w odpowiedni ekwipunek, przede wszystkim mocny i solidny, który doskonale nadaje się do połowu tych ryb.

Informacje O Produktach Trwałość Internetowy Sklep Wybór wędek sumowych

Nie zapominamy też o łowiących wędkami spinningowymi zobaczcie ofertę.

Ryba musi zaatakować przynętę to zasadnicza zasada w wędkarstwie spinningowym.

To założenie sprawia ze spinning wymaga swojego rodzaju wędki. Długość tych wędek to od 1,8 do 3.2m. Żyłkę nawija się na kołowrotek chociaż w tym celu coraz częściej wykorzystuje się też plecionkę. Twistery, rippery, blachy czy woblery czyli przynęty sztuczne to najczęściej stosowane wabiki oprócz tego na końcowym odcinku żyłki umieszcza się przypony.

Interesujesz się wędkarstwem spławikowym?

Najpopularniejszą metodą wędkowania jest wędkarstwo spławikowe.

Pokaźna długość i relatywnie mała masa rzutowa to dwie charakterystyczne cechy wędek spławikowych. Ponieważ spławik sygnalizuje brania jest on niezwykle istotnym elementem kompletu w wędkarstwie spławikowym. Występuje kilka rodzajów wędek spławikowych, np. bat – najprostszy typ wędki, w którego wędzisku nie ma kołowrotka ani przelotek. Wyróżniamy też uklejówki – wędki teleskopowe, szybkie i elastyczne, oraz bolonki – wędki długie, z przelotkami i kołowrotkiem, stosowane do dalekich połowów.

Wędkarstwo karpiowe

Zanęta jest niezwykle istotna w połowie karpi.

Ryby karpiowate z jednej strony są bardzo łakome lecz z drugiej niezwykle wybredne. Zanęta musi mieć odpowiedni zapach i smak, żeby połów zakończył się sukcesem. Karpiarze często wybierają kulki proteinowe. W składzie kulek proteinowych można znaleźć wszystkie składniki pożywne czyli białka, węglowodany, tłuszcze, witaminy i minerały. Mają więc odpowiedni skład, lecz też co bardzo ważna właściwą konsystencję i nie rozpadają się w trakcie rzutu. Karpiarze mogą w tej chwili wybierać w kulkach proteinowych o różnorodnej wielkości oraz typie, czyli słodkich, śmierdzących czy mieszanych. Żeby dobrze dobrać kulki proteinowe potrzebne jest doświadczenie, ponieważ ich rodzaj dobieramy do akwenu oraz pory roku.

Zapoznaj Się Z Produktami Sklep On-Line Przynęty/Zanęty Boostery i Oleje

Pop up ważne w kuchni karpiowej.

Karpiarze w tym także nasza ekipa wielokrotnie przekonali się jak skuteczne mogą być pop up w trakcie zasadzek.

Ten typ przynęty to pływak, więc najłatwiej opisać ją jako pływającą kulkę proteinową. Solidny aromat to cech, która charakteryzuje te przynęty z pośród innych. Okazuje się, że kolor ma duże znaczenie, pop up proponowane są z reguły w agresywnych odcieniach. Wyżej wymienione cechy powodują, że pop up zdecydowanie wyróżniają się na dnie. Karpiarze z pewnym doświadczeniem używają pop up łącznie z innymi rodzajami przynęt.

Sprawdź naszą ofertę pellet

Sukces czyli złowienie karpia wymaga właściwej zanęty dlatego fachowi karpiarze ochoczo używają pellet.

To co podoba się karpiarzom przy zastosowaniu tej zanęty to szybkość pracy i selektywny rozmiar. Przede wszystkim pellet tworzy dywan zanętowy, bo rozpada się wodzie bardzo szybko, co jest ważne w trakcie zasadzki na karpia. Następną cechą reprezentatywną pallet jest ich odmienny zestaw. W ostatnim czasie producenci dają pellety z jednej strony z dużą ilością mączki rybnej, a z drugiej tak zwane pellety mleczne lub zbożowe, czyli takie w których składzie dominują elementy roślinne. Niektórzy karpiarze stosują pellet zwłaszcza tych o średnich średnicach jako przynęt.

Doświadczenie naszej załogi przywiezione z zakończonych triumfem pobytów nad wodą, skłaniają nas do twierdzenia, że warto wyposażyć się w dumbelsy.

Przynęty tego typu przyczyniają się do sukcesu nad wodą. Właściwością dumbelsów która naszym zadaniem głównie przyczynia się do ich efektywności jest miękkość , która sprawia, że karpie idealnie ją podbierają. Nie bez znaczenia jest też lekkość dumbelsów, dzięki temu zachowują się na wodzie w sposób jak najbardziej naturalny. W chwili bieżącej producenci przewyższają się w ofercie dumbelsów można spotkać się z wiele typów pod względem posmaku i zapachu.

Choć nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę zapach ma bardzo duże znaczenie jeśli chodzi o realizowanie triumfów nad wodą, gdyż to właśnie on rozchodzi się w wodzie bardzo szybko.

Producenci wychodząc na przeciw życzeniom klientów dają szeroki wybór przynęt pochodzenia roślinnego.

Jak przekonaliśmy się wielokrotnie ten rodzaj przynęt istotnie przyczynia się do sukcesu nad wodą i jest bardzo ochoczo wybierany przez karpiarzy. Pora roku i typ akwenu to są elementy które głównie decydują o wyborze rodzaju przynęty.

Kukurydza, groch, konopie, pszenica, kasza pęczak, kartofle, płatki owsiane ryż preparowany czy fasola to główne składniki z których produkuje się przynęty roślinne.

Wiemy, że dobranie przynęty nie jest proste bardzo wiele zależy od warunków panujących na zasadzce, ochoczo podpowiemy Ci jak wybrać przynęte do konkretnej sytuacji nad wodą tak by Twój połów zakończył się sukcesem.

12 Inne produkty w tej samej kategorii:

« Wstecz