Średnia ocen z facebook
4.9 / 5
Aktualna liczba opinii 154
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Twitter
CarpTV.pl
Zobacz więcej filmów

Wędki karpiowe 2 - składy

Producenci

Delphin Symbol Carp 3lbs/360cm/2składy

121212030

Nowy produkt

Symbol Carp - wędzisko karpiowe firmy Delphin. Cienkie ale i mocne karbonowe blanki, zabezpieczono specjalnym elastycznym lakierem. Paraboliczna praca kija o krzywej ugięcia 3 lbs, zapewnia moc i dobre czucie holowanych ryb. Dwustopkowe przelotki, stabilny uchwyt kołowrotka oraz dobrze leżący w dłoni pogrubiony dolnik. Wędzisko w czarnym kolorze z estetycznym wykończeniem i ciekawym designem.

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

207,00 zł brutto

Najtańsze opcje dostawy:

Odbiór w Carpmix: Darmowy

Kurier GLS do 10 kg: 15,30 zł

Towar na zamówienie, prosimy o kontakt

Kupując ten produkt otrzymasz 20 pkt. karty klienta.


Opis

Długość12'/360 cm
Krzywa ugięcia3 lbs
Długość transportowa186,5 cm
Ilość Sekcji2

Więcej informacji

Wędka karpiowa Delphin Symbol Carp 3lbs/360cm - sklep karpiowy Carpmix.pl
Wędzisko karpiowe Symbol Carp, to połączenie wysokiej jakości z bardzo atrakcyjną ceną. Cienkie a zarazem mocne karbonowe blanki, pokryto specjalnym elastycznym lakierem. Dobrze rozstawione, mocne dwustopkowe przelotki. Odpowiednio wyprofilowany pogrubiony dolnik, pewnie leżący w dłoni. Paraboliczna praca oraz krzywa ugięcia 3 lbs. Symbol Carp dysponuje dużą elastycznością, ułatwiającą oddawanie dalekich rzutów. Praca kija na całej długości, zapewnia lepsze czucie holowanych ryb. Smukłe wędzisko karpiowe z gustowną stylistyką wykończenia.


Aby dowiedzieć się więcej o wędkarstwie → czytaj więcej

Kilka słów o naszej ekipie

Od wielu lat pasjonujemy się wędkarstwem, sportowe połowy karpi i amurów to nasz sposób na życie, cieszymy się że możemy łączyć naszą działania z zamiłowaniem i w ten sposób czerpać satysfakcję z przebywania na łonie otoczenia i przyjęć z serdecznymi klientami naszego sklepu. W ciągu ostatnich lat obserwujemy bardzo szybki rozwój wędkarstwa karpiowego, dzięki czemu coraz więcej osób może osiągać coraz lepsze wyniki w trakcie zasadzek. Istotnymi elementami sukcesu nad wodą jest doświadczenie, wiedza, jak również dobrze dobrany sprzęt, trzeba także zwrócić uwagę na to czym nęcimy, jak i na co łowimy. Wszyscy karpiarze przyznają, że specjalistyczne wędkarstwo karpiowe to wspaniałe i niedające się z niczym porównać przeżycie, w którym sukces w formie pięknych okazów łowionych ryb zależy od rozważnego planu działania oraz włażenia w połów pasji i serca. Jeżeli ta forma wędkarstwa sprawia ci zadowolenie a chcesz być bardziej efektywny w połowach, to zapraszamy do kontaktu z tym sklepem. Możemy się zapewnić, że nasz sklep Carpmix.pl jest jednym z najdłużej funkcjonujących specjalistycznych sklepików dla karpiarzy w kraju.

Informacje O Produkcie Trwałość Internetowy Sklep Wędki KarpioweTeleskopy

Nasza oferta dla każdego wędkarza

Oczywiście nie zapominamy o innych wędkarzach i mamy w ofercie dużej jakości ekwipunek dla sumiarzy, spinningistów, spławikowców i tych, którzy łowią procedurami gruntowymi.

W branży wędkarskiej działamy już od 20 lat nasz sklep stacjonarny mieści się w Bielsku-Białej, mamy też sklep internetowy i naturalnie czekamy na wasze telefony. Te dwadzieścia lat firmy i nasza namiętność do wędkarstwa karpiowego jest dla nas zobowiązaniem do sporządzenia oferty w formie najlepszej jakości, sprawdzonego sprzętu, niekoniecznie kosztownego dla naszych klientów, a równocześnie przygotowujemy też interesujące promocje i program lojalnościowy.

Warto skorzystać z naszej oferty, bo sklepy kierowany jest przez znanego i doświadczonego karpiarza, który może przedstawić różnorodne zdjęcie i filmy pięknych okazów ryb, ma również triumfy potwierdzone pucharami w międzynarodowych maratonów karpiowych.

Warto wspomnieć o tym, że cały nasz personel zakręcony jest na punkcie karpiowania i wędkarstwa i ochoczo się podzieli doświadczeniem, tak by pomóc każdemu klientami w wyborze odpowiedniego sprzętu zgodnie z jego koniecznościami nad wodą oraz możliwościami finansowymi.

W ostatnich latach możemy zaobserwować fantastyczny postęp w produkcji sprzętu karpiowego, i to bardzo szeroko pojętego sprzętu, bo od wspaniałych zestawów,a kończąc na sprzęcie biwakowym zapewniającym coraz więcej wygody nad wodą.

Niestety tak jak to zawsze w życiu jest tak i tutaj na rynku sprzętu karpiowego można spotkać przedsiębiorstwa pragnące użyć koniunkturę i oferujące sprzęt niskiej jakości, nie przydający się podczas pobytu nad wodą, dlatego bardzo wiele czasu spędzamy przygotowując ofertę dla naszych klientów, tak by otrzymali oni sprawdzony markowy ekwipunek w jak najkorzystniejszych cenach.

Właśnie stąd nasza propozycja wędek, kołowrotków, galanterii, czy sprzętu upraszczającego pobyt nad wodą dla wszystkich zainteresowanych połowem ryb karpiowych i drapieżników. Personel z radością dzieli się swoim doświadczeniem i niebanalną wiedzą, doradzając np. przy zakupie rarytasów karpiowej kuchni, oraz właściwie dobranego do potrzeb i możliwości sprzętu.

Dla nas karpiowanie to temat rzeka i chętnie o nim mówimy, jednak najważniejsza jest praktyką więc nie czekajcie i pakujcie się nad wodę Pragniemy życzyć wam pięknych okazów i świetnych chwil w czasie pobytu nad wodą, nie zapomnijcie też o nas zapraszamy na Carpmix.pl

Szczegóły Trwałość Sklep On-Line Sklep karpiowy Wyposażenie

Pasjonujesz się wędkarstwem feederowym zobacz co dla Ciebie mamy.

Bardzo skuteczną metodą sportowego połowu ryb, jest szeroko zrozumiane wędkarstwo feederowe. Tym co cechuje wędkarstwo feederowe to drżenie szczytówki, które sygnalizuje branie .

Od 270 do 390 cm to długość wędzisk feederowych, a ciężar ich wyrzutu to rozpiętość pomiędzy 50-200 g. Efektywność metody feederowej nie podlega dyspucie, ale jak zawsze uzależniona jest od wiedzy, sprzętu i obeznania. Zastosowane metody przynęt i zanęt, czy możliwości sprzętowe są gigancie jednak to co się naprawdę liczy to ulepszanie umiejętności wędkarskich, które przyczyniają się do osiągania sukcesów nad wodą Olbrzymia bonusem wędkarstwa feederowego jest to że można łowić zarówno w wodach płynących jak i stojących.

Polecamy duży wybór wędzisk, kołowrotków, akcesoriów oraz przynęt i zanęt feederowych, które na życzenie dobieramy do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dokładamy wszystkich starań, aby każdy potrafił znaleźć u nas coś dla siebie niezależnie od zasobności portfela kierujemy się regułą dla każdego coś łownego. Zapraszamy do zaznajomienia się z oferta naszego sklepu w internecie, do kontaktu telefonicznego a jeżeli jesteś w sąsiedztwie to wpadnij do naszego sklepu stacjonarnego w Bielsku-Białej na ul. Milusińskich 2

Zapoznaj Się Z Produktami Najnowocześniejsze Sklep Internetowy Wędziska feederowe

Łowisz sumy mamy coś dla Ciebie.

Ten rodzaj wędkarstwa także w ciągu ostatnich lat intensywnie się rozwija. MOżna zaobserwować narastającą liczbę łowionych i zgłaszanych wyjątkowo dużych okazów sumów, co przyciąga to tej metody wędkarstwa wiele osób. Bardzo rozległym uproszczeniem dla sumiarzy jest rozwój techniki, który sprawia, że w chwili bieżącej mogą oni korzystać z drobnych i jednocześnie bardzo silnych wędzisk kołowrotków i plecionek, haczyków i kotwiczek, oraz wielu innych detali, którym należy poświecić dużo uwagi. Sumy są niezwykle pięknymi i walecznymi rybami, nasz sklep stara się wyposażyć klientów w odpowiedni sprzęt, przede wszystkim mocny i mocny, który dobrze nadaje się do połowu tych ryb.

Wędki spinningowe

W ten typ wędkarstwa jest całkowicie inny opiera się na tym, że ryba zaatakuje przynętę.

Takie założenie powoduje, że wędki spinnigowe muszą być innego typu. Długość tych wędek to od 1,8 do 3.2m. Żyłkę nawija się na kołowrotek choć w tym celu coraz częściej stosuje się też plecionkę. Na ostatnim odcinku żyłki umieszcza się przypony, a do najczęściej wykorzystywanych wabików zalicza się przynęty sztuczne takie jak twistery, rippery, blachy czy woblery.

W naszej ofercie odnajdziesz też bardzo duży wybór wędek spławikowych.

Z całą obligacją możemy ustalić, że wędkarstwo spławikowe jest najpopularniejszą strategią wędkowania.

Wędki spławikowe wyróżniają się sporą długością i względnie małą masą rzutową. Kompletując ekwipunek dla tego typu wędkarstwa bardzo dużą uwagę trzeba skierować na wybór spławika, który jest sygnalizatorem brań, a więc odgrywa znaczącą rolę w trakcie łowów. Bat to najprostszy rodzaj wędki spławikowej nie posiada kołowrotka ani przelotek oczywiście rodzajów wędek dla tej metody jest bardzo dużo. Interesującym wyjściem stosowanym do odległych połowów są uklejówki, to szybkie i elastyczne wędki teleskopowe, można też posłużyć się bolonką czyli długą wędką z przelotką oraz kołowrotkiem.

>> Trwałość Sklep On-Line Szeroki wybór wędek spławikowe

Poznaj kuchnię wędkarstwa karpiowego.

Bardzo ważna funkcję w połowie karpi odgrywa należyta zanęta.

Trzeba też pamiętać o tym, że karpie są żarłoczne lecz nie spożywają byle czego. Zanęta musi mieć odpowiedni zapach i smak, aby połów zakończył się triumfem. Wielu doświadczonych karpiarzy chetnie stosuje kulki proteinowe. Składają się one z białka, tłuszczy, węglowodanów oraz minerałów i witamin. W kulkach jest więc wszystko to co karpie lubią, nie bez znaczenia jest też ich konsystencja oraz to że nie poddają się rozpadowi w trakcie rzutu. Kulki proteinowe są ofertowa w różnorodnej wielkości oraz w rozmaitym wariancie (słodkie, śmierdzące, mieszane). Wybierając z tak szerokiego asortymentu trzeba kierować się doświadczeniem, które umożliwi dobrać odpowiednie kulki do pory roku oraz akwenu.

Komfort Sklep Online Przynęty/Zanęty Dipy, proszki, atraktory

pop up

Karpiarze często używają też przynęty z rodzaju pop up.

Ten rodzaj przynęty to pływak, więc najłatwiej zaprezentować ją jako pływającą kulkę proteinową. Ten typ przynęty jest z reguły mocno aromatyzowany. Bardzo dużą rolę odgrywa przy tym też kolor, producenci używają bardzo agresywne kolory. Cechy, które wymieniliśmy wyżej czyli kolor i aromat skutkują wyróżnieniem się pop up na dnie akwenu. Bardzo dobre efekty daje też łączenie pop up z innymi przynętami lecz to wymaga sporego obeznania od karpiarza.

Produkt Przynęty/Zanęty Wybór pop-upsów

Sprawdź naszą ofertę pellet

Doświadczeni karpiarze bardzo ochoczo stosują pellet jako zanętę przy połowie karpi.

To co podoba się karpiarzom przy użyciu tej zanęty to szybkość pracy i selektywny rozmiar. Przede wszystkim pellet tworzy dywan zanętowy, bo rozpada się wodzie bardzo szybko, co jest istotne w trakcie zasadzki na karpia. Pellety mają bardzo odmienny zestaw. Przede wszystkim należy wymienić pellet zbożowy a więc ze składników roślinnych, pellet mleczny czy pellet którego podstawowym elementem jest mączka rybna. Spotykamy się z karpiarzami którzy stosują średnie pellety jak przynęty.

Równie przydatne nad wodą okazują się być dumbelsy.

Przynęty tego typu, jak pokazuje nasze doświadczenie wielokrotnie przyczyniły się do naszych sukcesów nad wodą. Z naszych obserwacji wynika, że karpie lubią miękkie przynęty, to właśnie z tego powodu dumbelsy sa tak efektywne. Następna niezwykle istotną cechą jest lekkość dumbelsów, co zapewnia im prawdziwe zachowanie się w wodzie. Producenci oferują na rynku rozległy wybór dumbelsów o różnych przymiotach smakowych i zapachowy.

Należy tutaj podkreślić że zapach jest bardzo ważny ponieważ rozchodzi się on wodzie, w niektórych incydentach bardzo szybko, co jest jednym z elementów sukcesu nad wodą

W chwili bieżącej oferta skierowana do wędkarzy jeśli chodzi o przynęty roślinne jest bardzo bogata.

Karpiarze także stosują przynęty roślinne, bo w wielu wypadkach gwarantują one udany połów. Pora roku i rodzaj akwenu to są elementy które głównie decydują o doborze rodzaju przynęty.

Kukurydza, groch, konopie, pszenica, kasza pęczak, ziemniaki, płatki owsiane ryż preparowany czy fasola to główne składniki z których robi się przynęty roślinne.

Wiemy, że dobranie przynęty nie jest proste bardzo wiele zależy od warunków panujących na zasadzce, chętnie podpowiemy Ci jak wybrać przynęte do konkretnej sytuacji nad wodą tak by Twój połów zakończył się sukcesem.

24 Inne produkty w tej samej kategorii:

« Wstecz