Średnia ocen z facebook
4.9 / 5
Aktualna liczba opinii 154
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Twitter
CarpTV.pl
Zobacz więcej filmów

Wędki karpiowe 3 - składy

Producenci

Delphin Armada Carp BlackWay 3lbs/360cm/3 składy

121210463

Nowy produkt

Armada Carp BlackWay - Wysokie parametry, subtelne wykończenie oraz rozsądna cena, to niewątpliwe atuty tego specjalistycznego wędziska karpiowego. Cienkie blanki o wyjątkowej dynamice, wykonane z bardzo mocnego włókna węglowego 24T z oplotem. Przelotki SIC, pierwsza +50, specjalny dolnik korkowy. Paraboliczna akcja z krzywą ugięcia 3lbs. Duży potencjał, moc i elegancja.

Więcej szczegółów

255,00 zł brutto

Najtańsze opcje dostawy:

Odbiór w Carpmix: Darmowy

Kurier GLS do 10 kg: 15,30 zł


Kupując ten produkt otrzymasz 25 pkt. karty klienta.


Opis

Waga380 g
Krzywa ugięcia3 lbs
Długość transportowa125 cm
Długość dolnika65 cm
PrzelotkiSiC
Ilość Sekcji3
Kolorczarny

Więcej informacji

Sklep wędkarski sklep karpiowy - Wędki Delphin Armada Carp BlackWay
Specjalistyczne wędzisko karpiowe ARMADA CARP - model BlackWay. Nowa generacja modelu Armada, to jeszcze większa moc przy smuklejszych i lepiej wyważonych blankach. BlackWay uzbrojono w dobrze rozmieszczone, wykonane w technologi SIC przelotki z pierwszą +50. Cienkie blanki wędziska, wykonane z mocnych i trwałych włókien węglowych 24T w technologii pełnych blanków 3D. Paraboliczna akcja i krzywą ugięcia 3lbs, to większa skuteczność i lepsze czucie holowanych ryb. Armada Carp BlackWay to kij o dużej dynamice, pozwalającej na osiąganie dalekich dystansów rzutowych. Dobrze trzymający się w dłoni kauczukowo- korkowy uchwyt dolnika, zakończony delikatnym stalowym nierdzewnym pierścieniem i kapslem zabezpieczającym. Całość wykończono w eleganckiej barwie czarnego matu z delikatną fakturą i subtelnymi złotymi detalami. Wędzisko karpiowe dla wymagających !!!

  • Wędka karpiowa trzy składowa.
  • Długość: 360 cm (12 ft).
  • Krzywa ugięcia: 3 lbs.
  • Długość transportowa: 125 cm.
  • Mocny uchwyt kołowrotka.
  • Korkowy uchwyt dolnika z końcówką korkowo-kauczukową.
  • 6 przelotek SiC (prowadząca 50 mm).

Aby dowiedzieć się więcej o wędkarstwie → czytaj więcej

Sprawdź kim jesteśmy

Wędkarstwo, dla obsługi Carpmix to coś więcej jak wieloletnia pasja sportowego połowu amurów i karpi, to również sposób na życie, dający wiele przyjemności z wykonywanej pracy ale i opcja intymnego obcowania z piękną przyrodą oraz sympatycznymi klientami sklepu. W ciągu ostatnich lat wędkarstwo bardzo dynamicznie się rozwija, obserwujemy także coraz większą specjalizację w tej dziedzinie, z tych zmian mogą skorzystać zwłaszcza Ci, którzy chcą się rozwija i osiągać coraz to lepsze wyniki nad wodą. Jesteśmy przekonani, że w trakcie połowów liczy się przede wszystkim wiedza, wnioski jakie wyciągnęliśmy z wcześniejszych pobytów nad wodą, sprzęt jakim dysponujemy oraz to czym wabimy i jak i na co łowimy. Specjalistyczne wędkarstwo karpiowe to niekończąca się przygoda, trudna od łowiących przemyślanej strategii i większego zaangażowania, które zostanie wynagrodzone pięknymi sztukami łowionych ryb. Jesteś fanem wędkarstwa karpiowego i chcesz rozkręcać się w tej dziedzinie zapraszamy do kontaktu z nami i skorzystania z oferty naszego sklepu. Możemy zapewnić, że Carpmix to jeden z najdłużej działających specjalistycznych sklepików karpiowych w Polsce.

Każdy wędkarz znajdzie u nas coś dla siebie

Jesteśmy pozytywnie zakręceni na punkcie karpiowania, lecz nie zapominamy ile radości dają różne typy wędkowania i przygotowaliśmy bogatą ofertę dla spinningistów, spławikowców i wszystkich łowiących metodami gruntowymi.

W branży wędkarskiej działamy już od 20 lat nasz sklep stacjonarny mieści się w Bielsku-Białej, mamy też sklep internetowy i oczywiście czekamy na wasze telefony. Jesteście z nami już od tylu lat, dziękujemy za zaufanie, równocześnie zapewniamy, że robimy wszystko co się da, żeby zapewnić naszym klientom pierwszorzędny sprzęt, niekoniecznie drogi, rozmaite atrakcje w postaci promocji czy też systemów lojalnościowych.

Sklep prowadzony jest przez znanego i fachowego karpiarza, mającego na swym koncie cały szereg mnogich, udokumentowanych fotkami i filmami, pięknych okazów ryb oraz pucharami z internacjonalnych maratonów karpiowych.

Warto wspomnieć o tym, że cały nasz personel zakręcony jest na punkcie karpiowania i wędkarstwa i chętnie się podzieli doświadczeniem, tak aby pomóc każdemu klientami w wyborze odpowiedniego sprzętu zgodnie z jego koniecznościami nad wodą oraz możliwościami finansowymi.

W ostatnich latach możemy zaobserwować niesamowity postęp w produkcji sprzętu karpiowego, i to bardzo szeroko pojętego sprzętu, bo od wspaniałych zestawów,a kończąc na sprzęcie biwakowym gwarantującym coraz więcej wygody nad wodą.

Jak to zawsze na rynku pojawiają się też oferty sprzętu, bardzo słabego i nie przypadającego się na zasadzki, dlatego nasz sklep szuka i sprawdza tak by przedstawić klientom ofertę markowego sprzętu w atrakcyjnych cenach.

Bogata oferta wędzisk, kołowrotków, galanterii, sprzętu biwakowego i wielu innych narzędzi do fachowego połowu ryb karpiowatych i drapieżników. Kochamy naszą pracę i ochoczo dzielimy się informacjami, tak by każdy z naszych klientów otrzymał jak najlepsze unikaty kuchni karpiowej oraz ekwipunek dobrany do jego indywidualnych potrzeb i sposobów połowów.

Dla nas karpiowanie to temat rzeka, lecz najwyższy czas spakować sprzęt i udać się nad wodę. Pięknych okazów oraz niezapomnianych chwil z zasiadek życzymy i zapraszamy. www.carpmix.pl

Czytaj Dalej Komfort Internetowy Sklep Sklep karpiowy

Zobacz co przygotowaliśmy dla wędkarzy feederowych.

Wędkarstwo feederowe jest bardzo efektywną metodą sportowego połowu ryb. W tej delikatniejszej formie wędkarstwa karpiowego, branie sygnalizowane jest za pomocą tzw. wibrującej szczytówki, odpowiednio dobranej z szerokiego wachlarza możliwości.

Od 270 do 390 cm to długość wędzisk feederowych, a ciężar ich wyrzutu to rozpiętość pomiędzy 50-200 g. Nie dyskutujemy z tym, że metodą feederowa jest owocodajna, jednak i w tym przypadku wiedza, zdobyte doświadczenie i ekwipunek się ma znaczenie. Zastosowane metody przynęt i zanęt, czy możliwości sprzętowe są gigancie jednak to co się naprawdę liczy to doskonalenie umiejętności wędkarskich, które przyczyniają się do osiągania sukcesów nad wodą Można łowić na wodach płynących czy stojących, w wielu różnych możliwościach stosując właśnie wędkarstwo feederowe.

W naszej ofercie znajduję się rozległy wybór wędzisk, kołowrotków, bogactwo przynęt i zanęt feederowych, bardzo chętnie służymy pomocą, by klient z tej oferty wybierał to co najlepiej sprawdzi się w warunkach i strategiach w jakich planuje połowy. Staramy się o jak najlepszą ofertę sprzętu feederowego dla mniej i bardziej zasobnych klientów - dla każdego coś łownego. Carpmix zaprasza do sklepu stacjonarnego: Bielsko- Biała ul. Milusińskich 2 oraz internetowego: www.carpmix.pl

Mamy też coś dla sumiarzy.

Wędkarstwo sumowe doświadcza w ostatnich latach ogromny rozwój. Wędkarze coraz częściej mogą się pochwalić złowionymi niezwykle sporymi sumami, co istotnie przyczynia się do popularyzowania tego rodzaju wędkarstwa. Oczywiście bardzo istotną rolę odgrywa tutaj rozwój techniki, który podarował wędkarstwu sumowemu odpowiedni sprzęt w postaci drobnych a zarazem bardzo silnych wędek, kołowrotków, plecionek, haków, kotwiczek, które dobrze sprawdzają się przy połowie tych potężnych i mocnych ryb. Nasz sklep Carpmix, stara się zaopatrywać naszych klientów w solidny i trwały ekwipunek sumowy, ułatwiający łowienie tych pięknych i często niezwykle bojowych ryb.

Informacje Internetowy Sklep Wędziska sumowe

Wędki spinningowe

Ryba musi zaatakować przynętę to główna reguła w wędkarstwie spinningowym.

Takie założenie powoduje, że wędki spinnigowe muszą być innego typu. Wędka spinningowa ma długość od 1,8 m do 3,2 m. Na kołowrotek często nawija się żyłkę, lecz coraz popularniejsza staje się plecionka. Na ostatnim odcinku żyłki umieszcza się przypony, a do najczęściej używanych wabików zalicza się przynęty sztuczne takie jak twistery, rippery, blachy czy woblery.

Zapoznaj Się Z Produktem Sklep Internetowy Szeroki wybór wędzisk spinningowych

W naszej ofercie znajdziesz też bardzo duży wybór wędek spławikowych.

Wędkarstwo spławikowe jest najpopularniejszą strategią wędkowania.

Wędki spławikowe wyróżniają się znaczną długością i względnie małą masą rzutową. Kluczową rolę w sprzęcie wędkarskim tego typu odgrywa spławik, który jest sygnalizatorem brań. Występuje kilka rodzajów wędek spławikowych, np. bat – najprostszy typ wędki, w którego wędzisku nie ma kołowrotka ani przelotek. Dużą popularnością cieszą się tak określane uklejówki jest to wędzisko teleskopowe które odznacza się szybkością i giętkością, możemy również wymienić bolonki, które służą do odległych połowów, są długie mają kołowrotek oraz przelotki.

Sprawdź naszą ofertę dla karpiarzy.

Bardzo istotna rolę w połowie karpi odgrywa odpowiednia zanęta.

Z naszych doświadczeń wynika, że karpie są rybami bardzo wybrednymi, mimo, że charakteryzuje je żarłoczność. Odpowiedni zapach i smak, znacząco przyczynia się do sukcesu nad wodą. Karpiarze często wybierają kulki proteinowe. W zestaw kulki proteinowej wchodzą białka, tłuszcze,b węglowodany, minerały i witaminy. Ponadto cechuje je odpowiednia konsystencja, co jest bardzo istotne przy połowie karpi, należy też skierować uwagę na fakt, że nie rozpadają się podczas rzutu. Kulki proteinowe są ofertowa w różnorodnej wielkości oraz w rozmaitym wariancie (słodkie, śmierdzące, mieszane). Wybierając z tak szerokiego asortymentu trzeba kierować się doświadczeniem, które umożliwi dobrać właściwe kulki do pory roku oraz akwenu.

Czytaj Sklep Online Zanęty Dipy, proszki, atraktory

Pop Up przynęta na karpie

Karpiarze w tym także nasza ekipa wielokrotnie przekonali się jak skuteczne mogą być pop up w trakcie zasadzek.

Ten rodzaj przynęty to pływak, mówiąc zwięźle pływająca kulka proteinowa. Mocny aromat to cech, która wyróżnia te przynęty z pośród innych. Okazuje się, że kolor ma duże znaczenie, pop up proponowane są z reguły w agresywnych odcieniach. Cechy, które wymieniliśmy wyżej czyli kolor i aromat owocują wyróżnieniem się pop up na dnie akwenu. Bardzo dobre efekty daje też łączenie pop up z innymi przynętami lecz to wymaga sporego obeznania od karpiarza.

Bezpieczeństwo Przynęty/Zanęty

Pellet

Sukces czyli złowienie karpia wymaga odpowiedniej zanęty dlatego doświadczeni karpiarze ochoczo używają pellet.

Wśród plusów tej metody możemy wymienić szybkość pracy oraz wybiórczy rozmiar. Po wrzuceniu do wody pellety rozpadają się stosunkowo szybko i tworzą pożądany przy połowie dywan zanętowy. Skład pellety jest bardzo różny. W ostatnim czasie producenci oferują pellety z jednej strony z dużą liczbą mączki rybnej, a z drugiej tak określane pellety mleczne lub zbożowe, czyli takie w których składzie przeważają elementy roślinne. Niektórzy karpiarze używają pellet zwłaszcza tych o średnich średnicach jako przynęt.

Produkt Przynęty/Zanęty

W trakcie naszych zasadzek nad wodą przekonaliśmy się wielokrotnie, że warto używać dumbelsy.

Przynęty tego typu, jak pokazuje nasze doświadczenie wielokrotnie przyczyniły się do naszych triumfów nad wodą. Z naszych obserwacji wynika, że karpie lubią miękkie przynęty, to właśnie z tego powodu dumbelsy sa tak skuteczne. Kolejną zaletą dumbelsów jest ich lekkość, która sprawia, że w wodzie są bardzo prawdziwe. Producenci dają na rynku rozległy wybór dumbelsów o rozmaitych walorach smakowych i zapachowy.

Chociaż nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę zapach ma bardzo duże znaczenie jeśli chodzi o osiąganie triumfów nad wodą, ponieważ to właśnie on rozchodzi się w wodzie bardzo szybko.

Przynęty pochodzenia roślinnego są również bardzo pożądane w chwili obecnej na rynku.

Karpiarze także używają przynęty roślinne, bo w wielu wypadkach gwarantują one udany połów. Jednak aby skutecznie łowić ryby przy pomocy przynęt roślinnych trzeba mieć spore doświadczenie i dobrać je odpowiednio do pory roku i warunków panujących w akwenie.

Do produkcji przynęt roślinnych stosuje się głównie kukurydzę, groszek, pszenicę, konopie, kasze pęczak, ziemniaki, platki owisiane, ryż preparowany czy fasolę.

Nasz sklep proponuje nie tylko bardzo duży wybór przynęt karpiowych lecz też chętnie poradzimy jak dobrać atrakcyjną czyli dobrać ją właściwie do pory roku i warunków panujacych nad wodą.

12 Inne produkty w tej samej kategorii:

« Wstecz