Średnia ocen z facebook
4.9 / 5
Aktualna liczba opinii 176
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Zobacz więcej filmów

Wędki karpiowe

Producenci

Chub RS-Plus 50 3lbs/360cm

1378150

Nowy produkt

Nowa odsłona najpopularniejszych wędek firmy Chub. Dzięki progresywnej akcji kije te spisują się zarówno w rzutach jak i holach, dając mnóstwo frajdy podczas zasiadek. Wędzisko RS-Plus zostało uzbrojone w 6 przelotek SiC, w tym prowadzącą o średnicy 50 mm oraz zaopatrzone w elegancki uchwyt kołowrotka w kolorze "gunsmoke". Krzywa ugięcia: 3 lbs.

Więcej szczegółów

299,00 zł brutto

325,00 zł brutto

Najtańsze opcje dostawy:

Odbiór w Carpmix: Darmowy

Kurier GLS do 10 kg: 15,30 zł


Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


Opis

Waga330 g
Długość366 cm
Krzywa ugięcia3 lb
Długość transportowa186 cm
PrzelotkiPierwsza 50+, wykonane w technologii SiC
Ilość Sekcji2

Więcej informacji

Sklep karpiowy - Wędka karpiowa Chub RS-Plus 3 lbs 360cm

Nowa odsłona najpopularniejszych wędek firmy Chub. Na sezon 2016 zostały zmienione nie tylko wygląd czy nazwa, również zastosowane do produkcji tego modelu materiały są z wyższej niż dotychczas półki, przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Dzięki progresywnej akcji kije te spisują się zarówno w rzutach jak i holach, dając mnóstwo frajdy podczas zasiadek. Wędzisko RS-Plus zostało uzbrojone w 6 przelotek SiC, w tym prowadzącą o średnicy 50 mm oraz zaopatrzone w elegancki uchwyt kołowrotka w kolorze "gunsmoke". Uchwyt dolnika wykończony japońską pianką a końcówka pogrubiona dla lepszego chwytu.

  • Długość: 12 ft (3,66 m).
  • Krzywa ugięcia: 3 lbs.
  • Akcja: progresywna.
  • Pierwsza przelotka 50 mm.
  • Wędka dwuskładowa.

Aby dowiedzieć się więcej o wędkarstwie → czytaj więcej

Kilka słów o naszej ekipie

Naszym sposobem na życie jest wędkarstwo zwłaszcza pasjonujemy się sportowym połowem karpi i amurów, cieszymy się że możemy połączyć pasję z pracą, prowadzenie sklepu wędkarskiego daje nam olbrzymią satysfakcję oraz zadowolenie obcowania z przyrodą i naszymi klientami, czyli osobowościami takim jak my, pasjonującymi się wędkarstwem. Najwięcej satysfakcji dają nam połowy karpi, obserwujemy że ta gałąź wędkarstwa bardzo dynamicznie się rozwija i nieustannie wprowadza nowoczesne rozwiązania, z rozwoju tej branży mogą skorzystać wszyscy ci, którzy chcą się uzyskiwać coraz większe sukcesy nad wodą. Rozważając nasze swoje zasadzki możemy ustalić, że bardzo istotna jest wiedza, doświadczenie, ekwipunek, istotną funkcję odgrywa też to czym wabimy, jak i na co łowimy. Wszyscy karpiarze przyznają, że specjalistyczne wędkarstwo karpiowe to wspaniałe i niedające się z niczym porównać przeżycie, w którym sukces w postaci pięknych okazów łowionych ryb zależy od przemyślanego planu działania oraz włażenia w połów pasji i serca. Zasadzasz się na karpie i chcesz mieć coraz lepsze efekty zapraszamy do kontaktu z nami ochoczo podzielimy się naszym doświadczeniem. Wynika ono z ogromnej pasji do karpiowania oraz z faktu że jesteśmy jednym z najdłużej funkcjonujących sklepów dla karpiarzy w Polsce.

Przygotowaliśmy ofertę dla każdego wędkarza

Jesteśmy pozytywnie zakręceni na punkcie karpiowania, lecz nie zapominamy ile przyjemności dają różne typy wędkowania i przygotowaliśmy bogatą ofertę dla spinningistów, spławikowców i wszystkich łowiących procedurami gruntowymi.

Carpmix.pl to stacjonarny i internetowy sklep wędkarski mający swoją siedzibę w Bielsku Białej a niedługo świętować będzie swoje 20 urodziny. Tradycja tej karpiowej jednostki zobowiązuje, odtąd propozycja dla licznej grupy klientów w formie znakomitego, niekoniecznie drogiego sprzętu, programów lojalnościowych oraz atrakcyjnych rozwoju.

Warto u nas zaopatrywać się w sprzęt karpiowy, przede wszystkim dlatego, że sklep jest prowadzony przez autentycznego pasjonata karpiarstwa, który może się pochwalić mnogimi udokumentowanymi zdjęciami i filmami pięknych okazów karpi, jak także licznymi pucharami z internacjonalnych maratonów karpiowych.

Oczywiście cały personel sklepu pasjonuje się połowem karpi i bardzo ochoczo dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z klientami, w ten sposób jesteśmy w stanie dobrać sprzęt, który najlepiej sprawdzi się nad wodą.

Bardzo cieszy nas olbrzymi postęp jaki w ostatnich latach dokonał się jeżeli chodzi o produkcję sprzętu karpiowego, sprzętu rozumianego w bardzo szerokim zakresie bo od ekskluzywnych kompletów końcowych, po sprzęt gwarantujący duży komfort pobytu nad wodą, czyli ekwipunek biwakowy.

Niestety tak jak to zawsze w życiu jest tak i tutaj na rynku sprzętu karpiowego można spotkać przedsiębiorstwa pragnące użyć koniunkturę i proponujące sprzęt niskiej jakości, nie przydający się podczas pobytu nad wodą, dlatego bardzo wiele czasu spędzamy przygotowując ofertę dla naszych klientów, tak aby dostali oni sprawdzony markowy ekwipunek w jak najkorzystniejszych cenach.

W naszej ofercie można znaleźć specjalistyczny ekwipunek do połowu karpi oraz innych ryb zwłaszcza drapieżników, to przede wszystkim wędziska, kołowrotki, galanteria, sprzęt biwakowy. Wszyscy członkowie załogi Carpmix chętnie podzielą się zdobytą w trakcie pracy i pobytów nad wodą wiedzą i doświadczeniem tak aby pomóc każdemu klientowi w wyborze właściwych unikatów kuchni karpiowej oraz sprzętu dobranego do warunków połowu i możliwości klienta.

Dla nas karpiowanie to temat rzeka, lecz najwyższy czas spakować sprzęt i udać się nad wodę. Chcemy życzyć wam pięknych okazów i fantastycznych chwil w czasie pobytu nad wodą, nie zapomnijcie też o nas zapraszamy na Carpmix.pl

Więcej Informacji Sklep On-Line Sklep karpiowy

Pasjonujesz się wędkarstwem feederowym zobacz co dla Ciebie mamy.

Bardzo skuteczną metodą sportowego połowu ryb, jest szeroko zrozumiane wędkarstwo feederowe. Tutaj branie jest zgłaszane przez tzw. drgającą szczytówkę, którą trzeba właściwie dobrać z bardzo wielu znajdujących się na rynku możliwości.

Wędziska feederowe najczęściej występują w długościach od 270 do 390 cm i ciężarze wyrzutu od 50 do 200 g. Efektywność metody feederowej nie podlega dyspucie, lecz jak zawsze zależna jest od wiedzy, sprzętu i doświadczenia. To co liczy się najbardziej to sukces nad wodą możliwość rozwoju w tym celu trzeba dobrać odpowiedni sprzęt , metody przynęty i zanęty lecz to temat rzeka i zapraszamy do kontaktu telefonicznego, by móc omówić konkretny przypadek. Wędkarstwo feederowe daje łowiącym bardzo duże spektrum możliwości połowu na wodach stojących lub płynących.

Polecamy duży wybór wędzisk, kołowrotków, akcesoriów oraz przynęt i zanęt feederowych, które na życzenie dobieramy do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Oferowany przez nas ekwipunek jest sprawdzony w rutynie, ale też dostosowany do rozmaitych możliwości finansowych naszych klientów, dla każdego coś odnajdziemy. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu w Bielsku-Białej a gdy nie możesz do nas przyjść jesteśmy w internecie i czekamy na Twój telefon.

Szczegóły Jakość Internetowy Sklep Wędki feederowe

Mamy też coś dla sumiarzy.

Z ogromny zainteresowaniem obserwujemy również w ostatnich latach intensywny rozwój wędkarstwa sumowego. Wędkarze coraz częściej mogą się pochwalić złowionymi niezwykle sporymi sumami, co znacząco przyczynia się do popularyzowania tego rodzaju wędkarstwa. Rozwój techniki w ciągu ostatnich lat spowoduje, że wędkarstwo sumowe ma w swojej ofercie bardzo lekkie a zarazem odporne wędziska, silne kołowrotki, plecionki, haczyki i kotwiczki, z które można zastosować do połowu tych potężnych i bardzo silnych ryb. Sumy są niezwykle pięknymi i bojowymi rybami, nasz sklep stara się zaopatrzyć klientów w odpowiedni sprzęt, przede wszystkim mocny i mocny, który dobrze nadaje się do połowu tych ryb.

Informacje Sklep Internetowy Wybór wędzisk sumowych

Oczywiście mamy też ofertę wędek spinningowych.

Wędkarstwo spinnigowe istotnie odbiega od innych procedur połowu ryb tutaj trzeba sprowokować rybę do napadu na przynętę.

Spinning wymaga używania innego typu wędki. Długość tych wędek to od 1,8 do 3.2m. W ostatnich latach monitorujemy, że coraz częsciej żyłke nawijaną na kołowrotek zastępuje plecionka. Jeżeli decydujesz się na połów metodą spinningu musisz na ostatnim fragmencie żyłki umiejscowić przypony,a jako wabiki wykorzystać przynęty sztuczne, dobrze sprawdzają się twistery, rippery, blachy czy woblery.

W naszej ofercie odnajdziesz też bardzo duży wybór wędek spławikowych.

Najpopularniejszą strategią wędkowania jest wędkarstwo spławikowe.

Znaczna długość i względnie niewielka masa rzutowa to dwie charakterystyczne cechy wędek spławikowych. Gdyż spławik sygnalizuje brania jest on niezwykle ważnym elementem kompletu w wędkarstwie spławikowym. Mamy bardzo dużo rodzajów wędek spławikowych, najprościej skonstruowana jest wędka typu bat, która nie posiada kołowrotka ani przrlotek. Dużą popularnością radują się tak zwane uklejówki jest to wędzisko teleskopowe które odznacza się prędkością i elastycznością, możemy także wymienić bolonki, które służą do odległych połowów, są długie mają kołowrotek oraz przelotki.

Sprawdź naszą ofertę dla karpiarzy.

Zanęta jest niezwykle istotna w połowie karpi.

Trzeba też wiedzieć o tym, że karpie są żarłoczne ale nie spożywają byle czego. Sukces nad wodą w formie udanego połowu karpia jest możliwy jeśli zanęta będzie miała odpowiedni smak i zapach. Karpiarze często wybierają kulki proteinowe. Kulki proteinowe mają bardzo bogaty skład czyli białka, tłuszcze, węglowodany, minerały i witaminy. Tak jak już wspomnieliśmy karpie są wybredne dlatego liczy się nie tylko smak kulek proteinowych lecz również ich należyta konsystencja oraz to że nie rozpadają się w trakcie rzutu. Wybór kulek gwarantuje, że każdy znajdzie odpowiednie do swoich potrzeb połowu, ponieważ w sprzedaży są się kulki różnorodnej wielkości i typu śmierdzące słodkie i mieszane. Karpie są wybredne dlatego nie można używać jednego typu kulek trzeba je właściwie dobierać w zależności od akwenu i pory roku.

Zapoznaj Się Z Produktem Zanęty

Co oryginalnego w pop up?

Jeśli jesteś karpiarzem na pewno zdarzyło Ci się, że używałeś pop up.

Ten typ przynęty to pływak, więc najprościej zaprezentować ją jako pływającą kulkę proteinową. Żeby pop up sprawdził się nad wodą musi być mocno aromatyzowany. Producenci chętnie używają napastliwe barwy bowiem one przyczyniają się do triumfów nad wodą. Właściwości, które wymieniliśmy wyżej czyli kolor i aromat skutkują wyróżnieniem się pop up na dnie akwenu. Fachowi karpiarze mogą integrować pop up z odmiennym typami przynęt.

Zapoznaj Się Z Produktem Sklep Internetowy Zanęty

Dobra zanęta - pellet.

Zanętą przy połowie karpi może by właściwie zastosowana pellet.

Wśród walorów tej metody możemy wymienić szybkość pracy oraz wybiórczy rozmiar. Naturalnie wszyscy wiedzą, że bonusem pellet jest to że w wodzie rozpadają się i tworzą dywan zanętowy. Skład pellety jest bardzo rozmaity. Przede wszystkim należy wymienić pellet zbożowy a więc ze składników roślinnych, pellet mleczny czy pellet którego głównym składnikiem jest mączka rybna. Niektórzy karpiarze używają pellet szczególnie tych o umiarkowanych średnicach jako przynęt.

Oferta Produkt Trwałość Przynęty Pellety

Doświadczenie naszej ekipy przywiezione z zakończonych sukcesem pobytów nad wodą, skłaniają nas do stwierdzenia, że warto zaopatrzyć się w dumbelsy.

Ten typ przynęty doskonale sprawdza się nad wodą. Właściwością dumbelsów która naszym zadaniem głównie przyczynia się do ich efektywności jest miękkość , która sprawia, że karpie idealnie ją podbierają. Nie bez znaczenia jest też lekkość dumbelsów, dzięki temu zachowują się na wodzie w sposób jak najbardziej naturalny. Propozycja w asortymencie dumbelsów jest bardzo obfita zwłaszcza gdy chodzi o walory smakowe i zapachowe.

Należy tutaj podkreślić że zapach jest bardzo znaczący ponieważ rozchodzi się on wodzie, w niektórych incydentach bardzo szybko, co jest jednym z elementów sukcesu nad wodą

Na rynku spotykać można rozległy wybór przynęt pochodzenia roślinnego.

Przynęty te są ochoczo wybierane przez niektórych karpiarzy i wielokrotnie umożliwiają im sukces nad wodą. Pora roku i typ akwenu to są elementy które głównie decydują o doborze rodzaju przynęty.

Do produkcji przynęt roślinnych stosuje się głównie kukurydzę, groch, pszenicę, konopie, kasze pęczak, ziemniaki, platki owisiane, ryż preparowany czy fasolę.

Nasz sklep karpiowy oferuje rozległy wybór przynęt roślinnych ochoczo podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem i podpowiem jak w zależności od warunków panujących na zasadzce dobrać przynętę.

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

« Wstecz