Średnia ocen z facebook
4.9 / 5
Aktualna liczba opinii 176
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Zobacz więcej filmów

Wędki karpiowe

Producenci

Chub Outkast Plus MKII 50 3lbs/360cm

1359702

Nowy produkt

Po pięciu latach zbierania doświadczeń, CHUB przedstawia nowe wcielenie jednej z najlepszych wędek karpiowych - modelu Outkast, w wersji Plus MkII 50. Nowe wędzisko jest lżejsze, smuklejsze, ale z ukrytym w blankach olbrzymim zapasem mocy, która ujawnia się zarówno przy dalekich rzutach jak i przy holach największych okazów.

Więcej szczegółów

445,00 zł brutto

545,00 zł brutto

Najtańsze opcje dostawy:

Odbiór osobisty w sklepie: Darmowy

Kurier GLS do 10 kg: 15,30 zł


Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


Opis

Waga404 g
Długość12'/360 cm
Krzywa ugięcia3 lbs
PrzelotkiPierwsza 50+, wykonane w technologii SiC
Ilość Sekcji2

Więcej informacji

Sklep karpiowy - Wędka karpiowa Chub Outcast Plus MKII 50 3 lbs 360cm
Po pięciu latach zbierania doświadczeń, CHUB przedstawia nowe wcielenie jednej z najlepszych wędek karpiowych - modelu Outkast, w wersji Plus MkII 50. Nowe wędzisko jest lżejsze, smuklejsze, ale z ukrytym w blankach olbrzymim zapasem mocy, która ujawnia się zarówno przy dalekich rzutach jak i przy holach największych okazów. Wędzisko Outkast Plus MkII zostało uzbrojone w 6 przelotek SiC, w tym prowadzącą o średnicy 50 mm oraz zaopatrzone w elegancki i wytrzymały uchwyt kołowrotka DPS. Dolnik został wykończony na całej długości japońską pianką dla lepszego chwytu oraz zakończony kapslem ze stali nierdzewnej.

  • Długość: 12 ft (3,60 m).
  • Krzywa ugięcia: 3 lbs.
  • Akcja: progresywna.
  • Pierwsza przelotka 50 mm.
  • Wędka dwuskładowa.


Aby dowiedzieć się więcej o wędkarstwie → czytaj więcej

Poznaj naszą ekipę

Jesteśmy w gronie tych szczęśliwców, którzy mogą połączyć pasję swojego życia z pracą, gdyż dla nas ekipy Carpmix sportowy połów karpi i amurów to sposób na życie, dający satysfakcję i mnóstwo radości wynikających z triumfów nad wodą, obcowania z naturą i przyjęć z niesamowitymi ludźmi jakim są klienci naszego sklepu. Najwięcej satysfakcji dają nam połowy karpi, obserwujemy że ta branża wędkarstwa bardzo dynamicznie się rozwija i ciągle wprowadza nowe rozwiązania, z rozwoju tej branży mogą skorzystać wszyscy ci, którzy chcą się osiągać coraz większe sukcesy nad wodą. Jesteśmy przekonani, że w trakcie połowów liczy się przede wszystkim wiedza, wnioski jakie wyciągnęliśmy z wcześniejszych pobytów nad wodą, sprzęt jakim dysponujemy oraz to czym nęcimy i jak i na co łowimy. Wszyscy karpiarze potwierdzą, że specjalistyczne wędkarstwo karpiowe to niesamowite i niedające się z niczym porównać przeżycie, w którym sukces w postaci pięknych okazów łowionych ryb zależy od przemyślanego projektu działania oraz włażenia w połów pasji i serca. Zasadzasz się na karpie i chcesz mieć coraz lepsze efekty zapraszamy do kontaktu z nami chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem. Carpmix.pl, to jeden z najdłużej działających w państwie, specjalistycznych sklepików dla karpiarzy.

Czytaj Dalej Sklep Online Wędki Karpiowe

Nasza oferta dla każdego wędkarza

Naturalnie nie zapominamy o innych wędkarzach i mamy w ofercie dużej jakości sprzęt dla sumiarzy, spinningistów, spławikowców i tych, którzy łowią metodami gruntowymi.

W branży wędkarskiej działamy już od 20 lat nasz sklep stacjonarny mieści się w Bielsku-Białej, mamy też sklep internetowy i naturalnie czekamy na wasze telefony. Jesteście z nami już od tylu lat, dziękujemy za zaufanie, jednocześnie zapewniamy, że czynimy wszystko co się da, żeby zapewnić naszym klientom znakomity ekwipunek, niekoniecznie drogi, różne atrakcje w formie rozwoju czy też systemów lojalnościowych.

Warto u nas zaopatrywać się w ekwipunek karpiowy, przede wszystkim dlatego, że sklep jest kierowany przez prawdziwego pasjonata karpiarstwa, który może się pochwalić licznymi udokumentowanymi zdjęciami i filmami pięknych okazów karpi, jak także licznymi pucharami z internacjonalnych maratonów karpiowych.

Warto wspomnieć o tym, że cały nasz personel zakręcony jest na punkcie karpiowania i wędkarstwa i ochoczo się podzieli doświadczeniem, tak by pomóc każdemu klientami w wyborze odpowiedniego sprzętu zgodnie z jego potrzebami nad wodą oraz możliwościami finansowymi.

Bardzo cieszymy się z coraz bogatszej oferty sprzętu wędkarskiego w ogóle oraz także w szczególności specjalistycznego sprzętu karpiowego, bardzo szeroko zrozumianego od kompletów końcowych po sprzęt biwakowy poprawiający komfort pobytu nad wodą.

Niestety, na rynku proponowane są również produkty niskiej jakości i wątpliwej przydatności, stąd rozważana oferta tego sklepu, który oferuje swoim klientom, wyłącznie sprawdzony markowy sprzęt a do tego w możliwie jak najkorzystniejszych cenach.

Bogata propozycja wędzisk, kołowrotków, galanterii, sprzętu biwakowego i wielu innych narzędzi do fachowego połowu ryb karpiowatych i drapieżników. Wszyscy członkowie ekipy Carpmix chętnie podzielą się zdobytą w trakcie pracy i pobytów nad wodą wiedzą i doświadczeniem tak aby pomóc każdemu klientowi w wyborze odpowiednich unikatów kuchni karpiowej oraz sprzętu dobranego do warunków połowu i możliwości klienta.

Dla nas karpiowanie to temat rzeka, lecz najwyższy czas spakować sprzęt i udać się nad wodę. Pragniemy życzyć wam pięknych okazów i świetnych chwil w czasie pobytu nad wodą, nie zapomnijcie też o nas zapraszamy na Carpmix.pl

Pasjonujesz się wędkarstwem feederowym zobacz co dla Ciebie mamy.

Bardzo skuteczną metodą sportowego połowu ryb, jest szeroko zrozumiane wędkarstwo feederowe. Tym co charakteryzuje wędkarstwo feederowe to drżenie szczytówki, które sygnalizuje branie .

Od 270 do 390 cm to długość wędzisk feederowych, a ciężar ich wyrzutu to rozpiętość pomiędzy 50-200 g. Nikt nie dyskutuje z tym że wędkarstwo feederowe jest skuteczne jednak tak jak w innych strategiach połowu ryb ważna jes wiedza, doświadczenie oraz ekwipunek. To co liczy się najbardziej to sukces nad wodą opcja rozwoju w tym celu trzeba dobrać odpowiedni ekwipunek , metody przynęty i zanęty ale to temat rzeka i zapraszamy do kontaktu telefonicznego, aby móc omówić konkretny przypadek. Jeżeli łowisz strategią wędkarstwa feederowego to możesz swobodnie używać tą strategię zarówno do połowów w wodach stojących jak i płynących.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów indywidualnie dobieramy wędziska, akcesoria, kołowrotki, przynęty i zanęty z szerokiej oferty naszego sklepu. Wybór sprzętu feederowego w naszym sklepie jest bardzo zasobny, pragniemy bowiem, aby każdy znalazł coś dla siebie, co zapewni mu satysfakcje nad wodą, a równocześnie będzie w jego zakresie finansowym. Zapraszamy do zapoznania się z oferta naszego sklepu w internecie, do kontaktu telefonicznego a jeżeli jesteś w sąsiedztwie to wpadnij do naszego sklepu stacjonarnego w Bielsku-Białej na ul. Milusińskich 2

Informacje Na Temat Oferty Trwałość Wędki feederowe

Wędkarstwo sumowe

Ten typ wędkarstwa również w ciągu ostatnich lat usilnie się rozwija. Wędkarze coraz częściej mogą się pochwalić złowionymi niezwykle dużymi sumami, co istotnie przyczynia się do popularyzowania tego rodzaju wędkarstwa. Wędkarze specjalizujący się połowach tych potężnych i bardzo mocnych ryb, korzystają ze zdobyczy techniki w postaci np. lekkich a za razem bardzo mocnych wędzisk, kołowrotków, plecionek, haków, kotwiczek oraz wielu dodatków którym osobno należy poświęcić więcej uwagi i czasu. Połów tych pięknych i niezwykle walecznych ryb wymaga właściwej jakości sprzętu, w naszym sklepie Carpmix z ogromna troską i starannością dobraliśmy ofertę dla sumiarzy, by sprzęt przyczynił się do triumfów nad wodą.

Informacje O Produkcie Wybór wędzisk sumowych

Wędki spinningowe

Wędkarstwo spinnigowe znacząco odbiega od innych procedur połowu ryb tutaj trzeba sprowokować rybę do ataku na przynętę.

To założenie sprawia ze spinning wymaga swojego rodzaju wędki. Przede wszystkim wędki spinningowe cechuje długość od 1,8 do 3,2 m. Na kołowrotek zazwyczaj nawija się żyłkę, lecz coraz popularniejsza staje się plecionka. Twistery, rippery, blachy czy woblery czyli przynęty sztuczne to najczęściej stosowane wabiki oprócz tego na ostatnim fragmencie żyłki umieszcza się przypony.

W naszej ofercie znajdziesz też bardzo duży wybór wędek spławikowych.

Z całą odpowiedzialnością możemy ustalić, że wędkarstwo spławikowe jest najpopularniejszą strategią wędkowania.

Pokaźna długość i względnie mała masa rzutowa to dwie charakterystyczne cechy wędek spławikowych. Ponieważ spławik sygnalizuje brania jest on niezwykle istotnym elementem zestawu w wędkarstwie spławikowym. Na rynku jak również w ofercie naszego sklepu można znaleźć bardzo dużo rodzaji wędek spławikowych, najprostszą z nich jest bat, ten rodzaj wędziska nie posiada kołowrotka ani przelotek. Dużą popularnością radują się tak zwane uklejówki jest to wędzisko teleskopowe które odznacza się prędkością i elastycznością, możemy również wymienić bolonki, które służą do dalekich połowów, są długie mają kołowrotek oraz przelotki.

Łowisz karpie zobacz co jeszcze możemy Ci zaoferować.

Karpie to ryby wybredne, dlatego w trakcie połowów bardzo ważna jest zanęta.

Z naszych doświadczeń wynika, że karpie są rybami bardzo wybrednymi, mimo, że cechuje je żarłoczność. Sukces nad wodą w formie udanego połowu karpia jest możliwy jeżeli zanęta będzie miała odpowiedni smak i zapach. Jednym z produktów, którym często posługują sie karpiarze są kulki proteinowe. W skład kulki proteinowej wchodzą białka, tłuszcze,b węglowodany, minerały i witaminy. Ponadto charakteryzuje je odpowiednia konsystencja, co jest bardzo ważne przy połowie karpi, należy też skierować uwagę na fakt, że nie rozpadają się podczas rzutu. Kulki proteinowe są ofertowa w różnorodnej wielkości oraz w różnym typie (słodkie, śmierdzące, mieszane). Karpie są wybredne dlatego nie można stosować jednego typu kulek trzeba je odpowiednio zestawiać w zależności od akwenu i pory roku.

Jakość Sklep On-Line Przynęty Kule Hakowe Tonące

Co oryginalnego w pop up?

Pop up to kolejny rodzaj przynęt chętnie używanych przez karpiarzy.

Ten typ przynęty to pływak, opowiadając krótko pływająca kulka proteinowa. Mocny aromat to cech, która charakteryzuje te przynęty z pośród innych. Okazuje się, że kolor ma duże znaczenie, pop up proponowane są z reguły w agresywnych kolorach. Aromat i jaskrawy kolor wyróżniają pop up na dnie akwenu. Bardzo dobre efekty daje też łączenie pop up z innymi przynętami ale to wymaga znacznego doświadczenia od karpiarza.

Sprawdź naszą ofertę pellet

Fachowi karpiarze bardzo chętnie używają pellet jako zanętę przy połowie karpi.

Bonusem tej metody jest szybkość pracy i selektywny rozmiar. Przede wszystkim pellet tworzy dywan zanętowy, bo rozpada się wodzie bardzo szybko, co jest istotne w trakcie zasadzki na karpia. Skład pellety jest bardzo różny. Na rynku spotykać można pellety z dużą ilością mączki rybnej, czy też pellety mleczne lub zbożowe, a więc takie w których składzie przeważają składniki roślinne. Niektórzy karpiarze stosują pellet zwłaszcza tych o umiarkowanych średnicach jako przynęt.

Jednakowo przydatne nad wodą okazują się być dumbelsy.

Przynęty tego typu, jak wskazuje nasze doświadczenie wielokrotnie przyczyniły się do naszych triumfów nad wodą. Karpie lubią przynęty miękkie a dumbelsy właśnie takie są dlatego ryby idealnie je podbierają. Nie bez znaczenia jest też lekkość dumbelsów, dzięki temu zachowują się na wodzie w sposób jak najbardziej naturalny. Producenci dają na rynku rozległy wybór dumbelsów o rozmaitych przymiotach smakowych i zapachowy.

Zapach rozchodzi się w wodzie bardzo szybko i jest jednym z ważnych elementów przyczyniających się do sukcesu nad wodą.

Przynęty pochodzenia roślinnego są również bardzo popularne w chwili bieżącej na rynku.

Przynęty roślinne, mogą być też stosowane przez karpiarzy i wielu wypadkach gwarantują sukces nad wodą. Pora roku i typ akwenu to są elementy które głównie zdecydują o doborze rodzaju przynęty.

Głównymi składnikami przynęt roślinnych są kukurydza, groszek, pszenica, konopie, kasza pęczak, ziemniaki, płatki owsiane oraz ryż preparowany czy fasola.

Bardzo bogatą ofertę przynęt roślinnych może zaoferować Ci nasz sklep, bardzo chętnie podpowiemy też w jaki sposób dobrać właściwą przynętę do warunków panujących nad wodą.

Katalog Produktów Jakość Sklep Przynęty/Zanęty

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

« Wstecz