Średnia ocen z facebook
4.9 / 5
Aktualna liczba opinii 176
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Zobacz więcej filmów

wędki sumowe

Producenci

Delphin Catkong Hyperio 100g/270cm

160913270

Nowy produkt

Model HYPERIO został skonstruowany do lżejszego łowienia sumów oraz innych drapieżników. Doskonale nadaje się do łowienia z brzegu oraz jednostek pływających, równie dobrze sprawuje się na lądzie jak i na morzu.

Więcej szczegółów

199,00 zł brutto

Najtańsze opcje dostawy:

Pocztex Kurier Pobranie: 12,30 zł


Kupując ten produkt otrzymasz 19 pkt. karty klienta.


Opis

Waga270 g
Długość2,70 m
Długość transportowa140 cm
Przelotki10
Ilość Sekcji2
Ciężar wyrzutu100 g

Więcej informacji

Sklep wędkarski - wędka sumowa Delphin Catkong HyperioWędki sumowe Delphin Catkong Hyperio - sklep wędkarski Carpmix.pl
Produkt z kategorii Carpmix Wędki Sumowe. CATKONG to seria wędzisk skonstruowanych z myślą o łowieniu największych okazów, zarówno na lądzie jak i na morzu. Model HYPERIO został skonstruowany do lżejszego łowienia sumów oraz innych drapieżników. Doskonale nadaje się do łowienia z brzegu oraz jednostek pływających, równie dobrze sprawuje się na lądzie jak i na morzu. Wszystkie przelotki zostały dodatkowo wzmocnione, dzięki czemu radzą sobie zarówno z twardymi plecionkami jak i materiałami mono.

  • Ciężar wyrzutu: 100 g.
  • 10 wzmocnionych przelotek.

© Wszelkie prawa do opisu oraz zdjęć pozakatalogowych zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.


Aby dowiedzieć się więcej o wędkarstwie → czytaj więcej

Poznajmy się

Jesteśmy w gronie tych szczęśliwców, którzy mogą połączyć pasję swojego życia z pracą, ponieważ dla nas załogi Carpmix sportowy połów karpi i amurów to sposób na życie, dający satysfakcję i mnóstwo radości wynikających z sukcesów nad wodą, obcowania z naturą i spotkań z niesamowitymi ludźmi jakim są klienci naszego sklepu. W ciągu ostatnich lat wędkarstwo bardzo dynamicznie się rozwija, monitorujemy również coraz większą specjalizację w tej dziedzinie, z tych zmian mogą skorzystać szczególnie Ci, którzy chcą się rozwija i uzyskiwać coraz to lepsze wyniki nad wodą. Istotnymi elementami sukcesu nad wodą jest doświadczenie, wiedza, jak również dobrze dobrany sprzęt, trzeba również zwrócić uwagę na to czym wabimy, jak i na co łowimy. Jesteśmy przekonani, że wędkarstwo karpiowe to ogromne wyzwanie, które wymaga przemyślanych usług i włożenia w nie pełnego serducha, wtedym możemy zostać nagrodzeni sukcesem w postaci pięknych złowionych okazów. Kochasz łowić karpie i chcesz uzyskiwać coraz to lepsze triumfy, zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem. Carpmix.pl, to jeden z najdłużej działających w kraju, specjalistycznych sklepów dla karpiarzy.

Informacje O Produktach Carpmix

Każdy wędkarz znajdzie u nas coś dla siebie

Oczywiście nie ograniczamy się do jednej metody połowów w naszym sklepie znajdą dla siebie bardzo pozytywny sprzęt spinningiści, spławikowcy, osoby łowiące strategią gruntową.

Nasz sklep mieści się w Bielsku-Białej, oczywiście działamy też przez internet i możemy się pochwalić, że działamy już prawie od 20 lat Te dwadzieścia lat firmy i nasza pasja do wędkarstwa karpiowego jest dla nas zobowiązaniem do sporządzenia oferty w formie najlepszej jakości, sprawdzonego sprzętu, niekoniecznie kosztownego dla naszych klientów, a równocześnie przygotowujemy też ciekawe promocje i program lojalnościowy.

Warto u nas zaopatrywać się w sprzęt karpiowy, przede wszystkim dlatego, że sklep jest kierowany przez autentycznego pasjonata karpiarstwa, który może się pochwalić licznymi udokumentowanymi zdjęciami i filmami pięknych okazów karpi, jak również licznymi pucharami z internacjonalnych maratonów karpiowych.

Ochoczo dzielimy się z naszymi klientami, doświadczeniem z zasadzek i ochoczo radzimy przy wyborze najlepszego sprzętu i sposobów połowu.

W ostatnich latach możemy zaobserwować fantastyczny postęp w produkcji sprzętu karpiowego, i to bardzo szeroko pojętego sprzętu, bo od doskonałych zestawów,a kończąc na sprzęcie biwakowym zapewniającym coraz więcej komfortu nad wodą.

Niestety tak jak to zawsze w życiu bywa tak i tutaj na rynku sprzętu karpiowego można spotykać przedsiębiorstwa chcące użyć koniunkturę i oferujące ekwipunek niskiej jakości, nie nadający się podczas pobytu nad wodą, dlatego bardzo dużo czasu spędzamy przygotowując ofertę dla naszych klientów, tak by dostali oni sprawdzony markowy sprzęt w jak najlepszych cenach.

Tak postawa skutkuje bogatą i różnorodną propozycją wędzisk, kołowrotków, galanterii, sprzętu biwakowego, który cudownie się sprawdza przy połowie ryb karpiowatych i drapieżników. Jesteśmy tutaj i bardzo chętnie podzielimy się doświadczeniem, zebraną wiedzą i pomagamy przy zakupie asortymentu z kuchni karpiowej oraz najlepszego sprzętu specjalnie wybranego dla naszych klientów i dostosowane indywidualnie do rodzaju w jaki łowią nasi klienci.

Dla nas karpiowanie to temat rzeka, lecz najwyższy czas spakować ekwipunek i udać się nad wodę. Pięknych okazów oraz niezapomnianych chwil z zasiadek życzymy i zapraszamy. www.carpmix.pl

Czytaj Carpmix Wędziska

Wędkarstwo feederowe to Twój sposób na połów zapraszamy do nas.

W ostatnich latach obserwujemy coraz większą popularność wędkarstwa feederowego, które jest bardzo skuteczną strategią połowu ryb. Tutaj branie jest zgłaszane przez tzw. drżącą szczytówkę, którą trzeba odpowiednio dobrać z bardzo wielu znajdujących się na rynku możliwości.

Wędziska feederowe najczęściej występują w długościach od 270 do 390 cm i ciężarze wyrzutu od 50 do 200 g. Nikt nie polemizuje z tym że wędkarstwo feederowe jest efektywne jednak tak jak w innych strategiach połowu ryb istotna jes wiedza, doświadczenie oraz ekwipunek. To co liczy się najbardziej to sukces nad wodą możliwość rozwoju w tym celu trzeba dobrać odpowiedni ekwipunek , metody przynęty i zanęty lecz to temat rzeka i zapraszamy do kontaktu telefonicznego, by móc omówić konkretny przypadek. Można łowić na wodach płynących czy stojących, w wielu różnych możliwościach używając właśnie wędkarstwo feederowe.

Polecamy duży wybór wędzisk, kołowrotków, akcesoriów oraz przynęt i zanęt feederowych, które na życzenie dobieramy do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Staramy się o jak atrakcyjną ofertę sprzętu feederowego dla mniej i bardziej zamożnych klientów - dla każdego coś łownego. Zapraszamy do zapoznania się z oferta naszego sklepu w internecie, do kontaktu telefonicznego a jeżeli jesteś w sąsiedztwu to wpadnij do naszego sklepu stacjonarnego w Bielsku-Białej na ul. Milusińskich 2

Produkty Carpmix Feedery

Mamy też coś dla sumiarzy.

Wędkarstwo sumowe doświadcza w ostatnich latach ogromny rozwój. Duża ilość łowionych i zgłaszanych, często rekordowych sumów, sprawia, że ta odmiana wędkarstwa stała się bardzo popularna. Naturalnie bardzo istotną funkcję odgrywa tutaj rozwój techniki, który podarował wędkarstwu sumowemu odpowiedni ekwipunek w postaci drobnych a zarazem bardzo mocnych wędek, kołowrotków, plecionek, haczyków, kotwiczek, które doskonale sprawdzają się przy połowie tych potężnych i silnych ryb. Sumy są niezwykle pięknymi i walecznymi rybami, nasz sklep stara się zaopatrzyć klientów w odpowiedni sprzęt, przede wszystkim trwały i solidny, który doskonale nadaje się do połowu tych ryb.

Zapoznają się z naszą ofertą wędzisk spinnigowych.

Wędkarstwo spinningowe różni się od powszechnie znanego rodzaju połowu ryb – w ułatwieniu polega na sprowokowaniu ryby do zaatakowania przynęty.

Takie założenie powoduje, że wędki spinnigowe muszą być innego typu. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na długość wędki spinningowej czyli od 1,8 do 3,2 m. Na kołowrotek zazwyczaj nawija się żyłkę, lecz coraz popularniejsza staje się plecionka. Twistery, rippery, blachy czy woblery czyli przynęty sztuczne to najczęściej stosowane wabiki oprócz tego na końcowym fragmencie żyłki umieszcza się przypony.

Wędki spławikowe

Najpopularniejszą strategią wędkowania jest wędkarstwo spławikowe.

To co wyróżnia wędki spławikowe na tle innych to względnie mała masa rzutowa przy pokaźnej długości samej wędki. Kompletując sprzęt dla tego typu wędkarstwa bardzo dużą uwagę trzeba zwrócić na dobór spławika, który jest sygnalizatorem brań, a więc odgrywa znaczącą funkcję w trakcie łowów. Mamy bardzo wiele rodzajów wędek spławikowych, najłatwiej skonstruowana jest wędka typu bat, która nie posiada kołowrotka ani przrlotek. Interesującym rozwiązaniem wykorzystywanym do dalekich połowów są uklejówki, to szybkie i giętkie wędki teleskopowe, można też posłużyć się bolonką czyli długą wędką z przelotką oraz kołowrotkiem.

Sprawdź naszą ofertę dla karpiarzy.

Bardzo istotna rolę w połowie karpi odgrywa odpowiednia zanęta.

Karpie są rybami żarłocznymi i jednocześnie bardzo wybrednymi. Odpowiedni zapach i smak, istotnie przyczynia się do sukcesu nad wodą. Kulki proteinowe są produktem często wybieranym przez karpiarzy. Składają się one z białka, tłuszczy, węglowodanów oraz minerałów i witamin. Ponadto cechuje je odpowiednia konsystencja, co jest bardzo ważne przy połowie karpi, należy też skierować uwagę na fakt, że nie rozpadają się podczas rzutu. Karpiarze mogą w tej chwili wybierać w kulkach proteinowych o różnej wielkości oraz typie, czyli słodkich, śmierdzących czy mieszanych. Żeby dobrze dobrać kulki proteinowe nieodzowne jest doświadczenie, ponieważ ich typ dobieramy do akwenu oraz pory roku.

Co oryginalnego w pop up?

Karpiarze w tym także nasza załoga wielokrotnie przekonali się jak skuteczne mogą być pop up w trakcie zasadzek.

Ten typ przynęty to pływak, więc najłatwiej zaprezentować ją jako pływającą kulkę proteinową. Żeby pop up sprawdził się nad wodą musi być mocno aromatyzowany. Bardzo dużą rolę odgrywa przy tym też kolor, producenci stosują bardzo napastliwe barwy. Te właściwości pop up powodują, że są one widoczne na dnie. Bardzo dobre efekty daje też łączenie pop up z innymi przynętami lecz to wymaga sporego doświadczenia od karpiarza.

Pellet

Sukces czyli złowienie karpia wymaga odpowiedniej zanęty dlatego doświadczeni karpiarze ochoczo używają pellet.

To co podoba się karpiarzom przy użyciu tej zanęty to szybkość pracy i selektywny rozmiar. Przede wszystkim pellet tworzy dywan zanętowy, bo rozpada się wodzie bardzo szybko, co jest ważne w trakcie zasadzki na karpia. Producenci wychodzą naprzeciw żądaniom klientów i oferują pellet w bardzo różnym składzie. Przede wszystkim należy wymienić pellet zbożowy a więc ze składników roślinnych, pellet mleczny czy pellet którego podstawowym składnikiem jest mączka rybna. Pelety mogą być też stosowane jako przynęty, w ten sposób postępują niektórzy karpiarze.

Doświadczenie naszej ekipy przywiezione z zakończonych sukcesem pobytów nad wodą, skłaniają nas do stwierdzenia, że warto wyposażyć się w dumbelsy.

Przynęty tego typu przyczyniają się do sukcesu nad wodą. Z naszych obserwacji wynika, że karpie lubią miękkie przynęty, to właśnie z tego przyczyny dumbelsy sa tak skuteczne. Należy także nadmienić o ich lekkości, dzięki czemu przynęty te zachowują się w wodzie bardzo naturalnie. W chwili bieżącej producenci przewyższają się w ofercie dumbelsów można spotkać się z wiele typów pod aspektem posmaku i zapachu.

Zapach rozchodzi się w wodzie bardzo szybko i jest jednym z ważnych elementów przyczyniających się do sukcesu nad wodą.

W chwili obecnej propozycja skierowana do wędkarzy jeżeli chodzi o przynęty roślinne jest bardzo bogata.

Jak przekonaliśmy się wielokrotnie ten rodzaj przynęt istotnie przyczynia się do sukcesu nad wodą i jest bardzo ochoczo wybierany przez karpiarzy. Jednak aby efektywnie łowić ryby przy pomocy przynęt roślinnych trzeba mieć duże doświadczenie i dobrać je odpowiednio do pory roku i warunków panujących w akwenie.

Głównymi składnikami przynęt roślinnych są kukurydza, groszek, pszenica, konopie, kasza pęczak, ziemniaki, płatki owsiane oraz ryż preparowany czy fasola.

Nasz sklep proponuje nie tylko bardzo duży wybór przynęt karpiowych lecz też chętnie doradzimy jak dobrać atrakcyjną czyli dobrać ją odpowiednio do pory roku i warunków panujacych nad wodą.

12 Inne produkty w tej samej kategorii:

« Wstecz