Średnia ocen z facebook
4.9 / 5
Aktualna liczba opinii 176
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Zobacz więcej filmów

Producenci

Pop-Upy Jest 36 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów
 • 25,00 zł

  Wykonane z komponentów pochodzenia roślinnego i zwierzęcego, mączki rybnej, ziaren, betainy i aromatycznych esencji, które uwalniają przez długi czas walory smakowo zapachowe. Pellety pop-up Lastia posiadają bardzo podobną budowę oraz skład jak pellety tonące, a wyrabiane są z dodatkiem naturalnego mielonego korka.

  25,00 zł

  Więcej

 • 25,90 zł

  3 lata testów pozwoliły na wypuszczenie najbardziej oczekiwanej serii Pop-Upów, bazujących na mlecznych proteinach co jest niezwykłą rzadkością wśród kulek pływających. Marzenie każdego karpiarza, szukającego Pop-upa o dobrej wyporności a pracującego jak naturalna kulka tonąca. Praca kulki nie wpływa ujemnie na jej pływalność.

  25,90 zł

  Więcej

 • 36,90 zł

  SPECIAL POP-UPS to kulki pływające wykonane ręcznie. Charakteryzują się długą pływalnością oraz doskonałą strukturą. Kompozycja Fatal Attraction bazuje na Salmon Protein Hydrolisate, Robin Gold®, Amino yeast, Anchovy Extract, GLM extract i Betain HCl. Wyjątkowe połączenie aromatu banana z zielonym małżem (GLM) sprawdzi się doskonale w każdych warunkach....

  36,90 zł

  Więcej

 • 25,90 zł

  SPECIAL POP-UPS to kulki pływające wykonane ręcznie. Charakteryzują się długą pływalnością oraz doskonałą strukturą. Dopasowane do pozostałych produktów z tej samej linii. TIGERS N-BUT składa się przede wszystkim z mączek orzechowych, słodkich, pełnych witamin i frakcji z dodatkiem śmietanki oraz kwasu masłowego N-Butyric. Pop-upy można śmiało przebijać i...

  25,90 zł

  Więcej

 • 25,90 zł

  SPECIAL POP-UPS to kulki pływające wykonane ręcznie. Charakteryzują się długą pływalnością oraz doskonałą strukturą. Dopasowane do pozostałych produktów o tej samej nucie aromatycznej. PINEAPPLEZ-BUTYRICCO bazuje na mocno orzechowym miksie Vario Nutz Mix. Wyjątkowe połączenie aromatu ananasa z kwasem masłowym N-butyric. Pop-upy można śmiało przebijać i...

  25,90 zł

  Więcej

 • 31,80 zł

  Pływające kulki proteinowe z serii HI-ATTRACT. Dzięki zastosowaniu specjalnie dobranych komponentów najwyższej jakości, kulki proteinowe z tej serii rozpuszczają się powoli, długo pracując i wabiąc karpie. Podstawą jest znakomita mączka rybna LT oraz produkty z nasion roślin oleistych. Duża zawartość oryginalnego Robin Reda od Haith's.

  31,80 zł

  Więcej

 • 31,00 zł

  Pływające kulki proteinowe i dumbellsy w różowym kolorze fluro. Produkty z serii CompleX-T składają się m.in. z mączki z antarktycznego kryla, ekstraktu z wątroby, mączki rybnej LT94, spiruliny, stymulatorów żerowania i kilku innych komponentów renomowanej firmy Dynamite Baits skomponowanych przez legendę karpiowania - Terryego Hearna. W słoiczku mamy...

  31,00 zł

  Więcej

 • 29,50 zł

  Pływające kulki proteinowe i dumbellsy w fioletowym kolorze fluro. Produkty z tej serii składają się m.in. z wyciągów z morwy, mączki z kryla, ekstraktu z wątroby, mączki rybnej LT94, spiruliny, stymulatorów żerowania i kilku innych komponentów renomowanej firmy Dynamite Baits. W słoiczku mamy dodatkowo płynny booster.

  29,50 zł

  Więcej

 • 29,50 zł

  Pływające kulki proteinowe i dumbellsy w żółtym kolorze fluro. Produkty z tej serii składają się m.in. z wyciągów z ananasa i banana kokosowego, mączki z kryla, ekstraktu z wątroby, mączki rybnej LT94, spiruliny, stymulatorów żerowania i kilku innych komponentów renomowanej firmy Dynamite Baits. W słoiczku mamy dodatkowo płynny booster.

  29,50 zł

  Więcej

 • 29,50 zł

  Pływające kulki proteinowe i dumbellsy w białym kolorze fluro. Produkty z tej serii składają się m.in. z wyciągów z kopry i mleczka kokosowego, mączki z kryla, ekstraktu z wątroby, mączki rybnej LT94, spiruliny, stymulatorów żerowania i kilku innych komponentów renomowanej firmy Dynamite Baits. W słoiczku mamy dodatkowo płynny booster.

  29,50 zł

  Więcej

 • 29,50 zł

  Kule pływające o średnicy 15 mm. Spicy Shrimp & Prawn to jeden z najpopularniejszych smaków w ofercie Dynamite Baits. Kulki oparte na wysokiej jakości mączkach z kryla z dodatkiem ekstraktów z krewetek, pikantnej pasty krewetkowej oraz czosnku i kurkumy. Konstrukcja kulek sprawia iż szybko zaczynają pracować, jednostajnie oddając aromaty wabiące karpie.

  29,50 zł

  Więcej

 • 31,00 zł

  Użyliśmy tej samej sprawdzonej kombinacji atraktorów dla ryb i olejów z naszych przynęt gruntowych, aby pasty były równie skuteczne w wabieniu ryb - są gotowe w pojemniku, dzięki czemu nie ma bałaganu po wejściu na brzeg. Pasta może być używana jako samodzielna przynęta lub jest idealna do owijania pelletu, kulek proteinowych lub ołowiu!

  31,00 zł

  Więcej

Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów