Witamy wszystkich pozytywnie zakręconych pasją karpiowania.

CARPMIX to jeden z najdłużej działających specjalistycznych sklepów wędkarstwa karpiowego. Profesjonalną i kompleksową obsługę, zapewnia fachowy personel, prowadzony przez znanego i doświadczonego karpiarza mającego na swym koncie liczne okazy złowionych ryb.

Klientom zapewniamy indywidualne porady oraz pomoc w trafnych decyzjach przy zakupie sprzętu. Nasz zadowolony klient, to efektywniej łowiący wędkarz. Oferta sklepu CARPMIX to znakomita jakość w najlepszych cenach. Zapraszamy do sklepu stacjonarnego i internetowego.

Na rynku europejskim obserwujemy w ostatnich latach ogromny postęp w produkcji specjalistycznego sprzętu karpiowego w szerokim tego słowa znaczeniu, zaczynając od wyrafinowanych haków a kończąc np. na ogrzewanych, solidnych, komfortowo wyposażonych namiotach w niczym nie przypominających, tych sprzed lat.

Sięgając pamięcią wstecz, uśmiechniemy się, widząc jak ogromny postęp dokonał się w produkowanym sprzęcie i bogactwie oferty kuchni karpiowej.

Pojawiają się niestety również produkty niskiej jakości i przydatności, ale decyzja o zakupie zawsze uzależniona jest od wiedzy na ten temat i zasobów naszego portfela, jakkolwiek dostępność do sprzętu w atrakcyjnych cenach jest dużo większa a wybór nie mały.

Specjalizacja tej branży wędkarskiej rozwija się dynamicznie a skierowana jest do wszystkich, chcących mieć bezpośredni wpływ na swoje sukcesy, zależne w dużym stopniu od wiedzy, doświadczenia i sprzętu, którym dysponują a oddają się tej pasji w sposób przemyślany, choć wymagający większego zaangażowania.

Poziom polskich karpiarzy amatorów i zawodowców jest bardzo wysoki, że wspomnę przy okazji o coraz większej liczbie zgłaszanych okazów, poprawianych rekordach i wspaniałych wynikach naszych teamów na arenach europejskich.

Duży wkład w rozwój tej bardzo specyficznej dziedziny wędkarstwa mają nasze rodzime profesjonalne portale internetowe, fachowe czasopisma, publikacje, nakręcone filmy z udziałem prawdziwych rutyniarzy i zdobycze techniki w postaci przemyślanych, sprawdzonych, często nowatorskich propozycji sprzętowych ułatwiających osiąganie sukcesów i podwyższających komfort czynnego wypoczynku nad wodą.

Przy tak bogatej ofercie towarowej na rynku „CARPMIX” stara się o poszerzanie swojej oferty, zwiększając różnorodność propozycji sprzętowych renomowanych firm, mając na uwadze przede wszystkim dobrą relację ceny do wysokiej jakości i zadowolenie naszych klientów.Życzymy udanych zakupów.

UWAGA - Bakcyl karpiowania jest nieuleczalny, czego doświadczamy razem z państwem ciesząc się dzięki temu świetnym zdrowiem i wspaniałymi humorami, bo takie są objawy choroby zwanej „Hobbinus - Cyprinus”.

Karpie, Amury, Leszcze i oby coś ….! – czego Państwu i sobie życzymy w nadchodzącym sezonie.

Team CARPMIX

Wirtualny spacer

Dojazd do sklepu CARPMIX - współrzędne GPS: 49°48'55.8"N, 19°3'6.875"E

Sklep wędkarski Carpmix

Adres: ul. Milusińskich 2, 43-300 Bielsko - Biała

Skontaktuj się z nami: 33 816 10 43

E-mail: sklep@carpmix.pl

Godziny pracy:
  • Poniedziałek: 9:00 - 17:00
  • Wtorek: 9:00 - 17:00
  • Środa: 9:00 - 17:00
  • Czwartek: 9:00 - 17:00
  • Piątek: 9:00 - 17:00
  • Sobota: 9:00 - 13:00