YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Twitter
CarpTV.pl
Zobacz więcej filmów

Dodatki do zanęt

Newsletter

Producenci

Dodatki do zanęt Jest 24 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów
 • 28,90 zł

  Betaina to jeden z najbardziej podstawowych składników kul proteinowych. To organiczny związek chemiczny uzyskiwany z buraków cukrowych lub w drodze syntezy. W znaczący sposób wspomaga procesy trawienne oraz metabolizm, skutecznie zachęcając karpie do żerowania.

  28,90 zł

  Więcej

 • 36,10 zł

  Sproszkowany wyciąg z wątroby, może służyć zarówno jako komponent do wyrobu kul proteinowych jak i jako dodatek do mieszanek zanętowych czy gotowych przynęt. Bogaty w aminokwasy oraz witaminę B-12, intensyfikuje przemianę materii u ryb, powodując zwiększenie łaknienia. Działa również jako atraktor.

  36,10 zł

  Więcej

 • 72,40 zł

  GLM, mocno skoncentrowany ekstrakt z zielonej małży nowozelandzkiej, stanowiącej naturalne źródło łatwo przyswajalnych i bardzo chętnie pobieranych przez ryby składników odżywczych. Znakomity dodatek do wszelakich przynęt i zanęt karpiowych.

  72,40 zł

  Więcej

 • 11,50 zł

  Płynna melasa to popularny dodatek zanętowy, zwiększający efektywność mieszanek zanętowych. Jest to dodatek pochodzenia naturalnego, charakteryzujący się gęstą konsystencją oraz bardzo słodkim smakiem. Cztery smaki do wyboru.

  11,50 zł

  Więcej

 • 9,90 zł

  Anglicka vlocka (Angielskie płatki) to rewelacyjny dodatek do wszelkiej maści zanęt i mieszanek zanętowych. Produkowany na bazie produktów roślinnych, dzięki zastosowaniu specjalnej technologii termicznej, jest lekkostrawny dla ryb.

  9,90 zł

  Więcej

 • 19,50 zł

  Suszona i mielona wątroba, to jeden z najważniejszych składników wszelkich zanęt i przynęt karpiowych. Jest bardzo mocnym atraktorem oraz zawiera kompleks proteinowy wspomagający trawienie.

  19,50 zł

  Więcej

 • 18,00 zł

  Gotowe do użycia, gotowane konopie, które obok kulek stanowią podstawowy element nęcenia. Zapakowane w prakatyczny szczelny słoik.

  18,00 zł

  Więcej

 • 4,10 zł

  Klej do zanęt wędkarskich znakomicie wiążący wszelkie mieszanki. Zawiera dużą ilość protein dzięki czemu dodatkowo wzmacnia sygnał wabiący zanęty. Opakowanie 400 g.

  4,10 zł

  Więcej

 • 4,30 zł

  Supermocny klej do zanęt wędkarskich o 3 krotnie większej sile spajania mieszanek niż zwykły klej. Idealnie sprawdza się w miejscach narażonych na dużo szybsze wymywanie zanęty. Opakowanie 400 g.

  4,30 zł

  Więcej

 • 8,60 zł

  Jeden z najpopularniejszych składników zanęt i przynęt na ryby karpiowate, znakomicie pobudzają ryby do żerowania. Sprawdza się w każdych warunkach. Może być stosowany zarówno do mieszanek zanętowych jak i produkcji kul proteinowych.

  8,60 zł

  Więcej

 • 9,50 zł

  Płynna melasa to popularny dodatek zanętowy, zwiększający efektywność mieszanek zanętowych. Jest to dodatek pochodzenia naturalnego, charakteryzujący się gęstą konsystencją oraz bardzo słodkim smakiem.

  9,50 zł

  Więcej

 • 31,80 zł

  Active Protein to dodatek do gotowych zanęt i przynęt oraz dodatek do miksów do produkcji kul proteinowych. Charakteryzuje się wysoką zawartością szybko trawionego i przyswajanego białka i niewielką zawartością dodatków wagowych.

  31,80 zł

  Więcej

Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów