Średnia ocen z facebook
4.9 / 5
Aktualna liczba opinii 154
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Twitter
CarpTV.pl
Zobacz więcej filmów

Producenci

Dodatki do zanęt Jest 17 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów
 • 20,60 zł

  Ślimaki słodkowodne stanowią jeden z podstawowych składników diety ryb karpiowatych. Firma Dynamite Baits oferuje ślimaki gotowane z ziarnami konopnymi i olejem z konopi. Można je wykorzystać zarówno jako przynętę bezpośrednio na hak lub włos, jak i jako zanętę czy dodatek do mieszanek zanętowych. Ślimaki to doskonała alternatywa dla popularnych kul...

  20,60 zł

  Więcej

 • 5,90 zł

  Grubo mielona maka uzyskana z prażonych konopi. Znakomity dodatek do zanęt oraz mieszanek przy połowach białych ryb.

  5,90 zł

  Więcej

 • 5,90 zł

  Komponent do zanęt, znakomicie nadający się do połowu ryb karpiowatych. Zawiera szereg atraktorów, ale jego podstawą jest bardzo słodki marcepan.

  5,90 zł

  Więcej

 • 5,90 zł

  Komponent do zanęt, znakomicie nadający się do połowu leszczy. Zawiera szereg atraktorów, w tym mocny aromat piernika, wabiący duże leszcze. Zawiera dodatek soli.

  5,90 zł

  Więcej

 • 12,70 zł
  19,50 zł
  Obniżki !

  Suszona i mielona wątroba, to jeden z najważniejszych składników wszelkich zanęt i przynęt karpiowych. Jest bardzo mocnym atraktorem oraz zawiera kompleks proteinowy wspomagający trawienie.

  12,70 zł

  Więcej

 • 9,50 zł

  Płynna melasa to popularny dodatek zanętowy, zwiększający efektywność mieszanek zanętowych. Jest to dodatek pochodzenia naturalnego, charakteryzujący się gęstą konsystencją oraz bardzo słodkim smakiem.

  9,50 zł

  Więcej

 • 12,00 zł

  Płynna melasa to popularny dodatek zanętowy, zwiększający efektywność mieszanek zanętowych. Jest to dodatek pochodzenia naturalnego, charakteryzujący się gęstą konsystencją oraz bardzo słodkim smakiem. Cztery smaki do wyboru.

  12,00 zł

  Więcej

 • 4,50 zł

  Klej do zanęt wędkarskich znakomicie wiążący wszelkie mieszanki. Zawiera dużą ilość protein dzięki czemu dodatkowo wzmacnia sygnał wabiący zanęty. Opakowanie 400 g.

  4,50 zł

  Więcej

 • 28,90 zł

  Betaina to jeden z najbardziej podstawowych składników kul proteinowych. To organiczny związek chemiczny uzyskiwany z buraków cukrowych lub w drodze syntezy. W znaczący sposób wspomaga procesy trawienne oraz metabolizm, skutecznie zachęcając karpie do żerowania.

  28,90 zł

  Więcej

 • 36,10 zł

  Sproszkowany wyciąg z wątroby, może służyć zarówno jako komponent do wyrobu kul proteinowych jak i jako dodatek do mieszanek zanętowych czy gotowych przynęt. Bogaty w aminokwasy oraz witaminę B-12, intensyfikuje przemianę materii u ryb, powodując zwiększenie łaknienia. Działa również jako atraktor.

  36,10 zł

  Więcej

 • 72,40 zł

  GLM, mocno skoncentrowany ekstrakt z zielonej małży nowozelandzkiej, stanowiącej naturalne źródło łatwo przyswajalnych i bardzo chętnie pobieranych przez ryby składników odżywczych. Znakomity dodatek do wszelakich przynęt i zanęt karpiowych.

  72,40 zł

  Więcej

 • 31,80 zł

  Active Protein to dodatek do gotowych zanęt i przynęt oraz dodatek do miksów do produkcji kul proteinowych. Charakteryzuje się wysoką zawartością szybko trawionego i przyswajanego białka i niewielką zawartością dodatków wagowych.

  31,80 zł

  Więcej

Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów