Carpmix na facebook
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Twitter
CarpTV.pl
Zobacz więcej filmów

Oświetlenie biwakowe

Producenci

Oświetlenie biwakowe
Oświetlenie biwakowe

Latarki, lampki, czołówki. Elementy wyposażenia niezbędne na każdej zasiadce. Nawet na łowiskach komercyjnych na stanowiskach nie ma sztucznych źródeł światła, a to jest niezbędne każdemu człowiekowi. Przygotowanie posiłku, konstruowanie zestawów czy przygotowywanie wieczorem przynęt, czy wreszcie nocne branie i szybkie d...
Oświetlenie biwakowe

Latarki, lampki, czołówki. Elementy wyposażenia niezbędne na każdej zasiadce. Nawet na łowiskach komercyjnych na stanowiskach nie ma sztucznych źródeł światła, a to jest niezbędne każdemu człowiekowi. Przygotowanie posiłku, konstruowanie zestawów czy przygotowywanie wieczorem przynęt, czy wreszcie nocne branie i szybkie dostanie się na stanowisko do wędzisk tak, aby nie zrobić sobie krzywdy w ciemnościach. Do tego wszystkiego i wielu innych czynności na zasiadce niezbędne jest światło. Przy wyborze źródła światła warto zadać sobie kilka pytań: w jaki sposób będziemy z niego korzystać? Czy będzie to światło stacjonarne do namiotu czy ruchome? Czy chcemy z niego korzystać mając wolne ręce? Jak mocnego źródła światła potrzebujemy? Aktualnie jednym z najpopularniejszych elementów oświetlenia na łowisku są latarki czołowe popularnie nazywane "czołówkami". Są one niezwykle wygodne za względu na to iż możemy oświetlać niekiedy całkiem duży obszar, mając całkowicie wolne ręce. Tak więc w jednej chwili możemy konstruować zestawy siedząc w namiocie, a w następnej chwili biec do wędzisk, cały czas mając oświetlenie. Czołówki to często bardzo wszechstronne urządzenia, wyposażone w szereg dodatkowych funkcji np. zapalanie światła sensorem ruchu. Bezpośrednie źródło światła stanowią nowoczesne diody LED, dzięki czemu otrzymujemy jasne światło przy niewielkim poborze prądu. Równie popularne są wszelkiej maści lampki biwakowe w których również z powodzeniem stosuje się technologię LED. Jednakże ze względu na swoją budowę są one mniej wszechstronne od latarek czołowych. Znakomicie sprawdzają się jednak przy oświetlaniu większych przestrzeni jak namiot czy nawet stanowisko na którym łowimy. W zależności od modelu oświetlenie w nich może zapewniać od jednej aż do kilkunastu diod.

Więcej

Oświetlenie biwakowe Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • 112,00 zł

  Lampka do namiotu na pilota, ładowana przez kabel USB. Duży kąt świecenia, idealna wielkość, praktyczne tryby świecenia w tym białe i czerwone światło. W zestawie lampka, pilot, karabińczyk, kabel usb, intuicyjna obsługa, bardzo dobre wykończenie, prosta wymiana baterii w pilocie.

  112,00 zł

  Więcej

 • 89,00 zł

  Kompaktowa lampka biwakowa LED, sterowana za pomocą pilota, świecąca mocnym, białym światłem. Zasilana z baterii litowo-jonowej o pojemności 2600mAh. Funkcja PowerBank - można nią doładowywać telefon itp. Cztery tryby świecenia. Wodoodporna obudowa. Wymiary: 14x3,5x3,5 cm. W zestawie: lampka, pilot, magnes do montażu, smycz do zawieszania, kabel USB.

  89,00 zł

  Więcej

 • 15,00 zł

  Lampka ledowa namiotowa, do powieszenia lub postawienia. Przemyślany i funkcjonalny patent wysuwanej części świecącej. Bardzo praktyczna o niewielkich rozmiarach. Trzy tryby świecenia: 100%, 50% i stroboskop. Lampka świetnie sprawdza się jako oświetlenie namiotu a powieszona pod podem, jako nawigacja przy powrotach z wywózki. Dodatkowo funkcja latarki....

  15,00 zł

  Więcej

 • 19,50 zł

  MULTILAMP to bardzo praktyczne źródło światła, w kompaktowych rozmiarach. Wyposażone w 24 + 3 białe diody LED, może służyć zarówno jako lampa jak i ręczna latarka. Multilamp został zaopatrzony w hak z tworzywa oraz magnes, które umożliwiają instalowanie oświetlenia np. w namiocie, w różnych konfiguracjach.

  19,50 zł

  Więcej

 • 92,00 zł

  Multifunkcyjna lampa biwakowa z wentylatorem. Nieodzowny element każdej letniej zasiadki z biwakiem. 18 diodowa lampa oświetla namiot, podczas gdy wentylator zapewnia przepływ powietrza lub chłodzi, w zależności od potrzeby.

  92,00 zł

  Więcej

 • 128,00 zł

  Lampa biwakowa z tworzywa powlekanego gumą, wyposażona w 26 jasnych diod LED. Zasilana z akumulatorków. W zestawie ładowarka samochodowa oraz zwykła.

  128,00 zł

  Więcej

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów