Średnia ocen z facebook
4.9 / 5
Aktualna liczba opinii 176
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Zobacz więcej filmów

Producenci

Okulary Jest 14 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
 • 51,00 zł

  Okulary wędkarskie wykonane z wysokojakościowego materiału o dużej wytrzymałości na zginanie oraz zarysowania. Szkła polaryzacyjne w ciemnym odcieniu.

  51,00 zł

  Więcej

 • 55,00 zł

  Przeciwsłoneczne okulary wędkarskie, wyposażone w szkła polaryzacyjne w kolorze niebieskim. Oprawa została wykonana z mocnego i trwałego tworzywa w kolorze czarnym. Zastosowanie szkieł polaryzacyjnych eliminuje pojawianie się w polu widzenia wszelkich odblasków, refleksów i smug.

  55,00 zł

  Więcej

 • 72,00 zł

  Przeciwsłoneczne okulary wędkarskie, wyposażone w szkła polaryzacyjne w kolorze szarym. Oprawa wykonana z wytrzymałego i ultra lekkiego tworzywa w kolorze maskującym. Jego zaletą jest to iż unosi się na wodzie, tak więc w przypadku wpadnięcia okularów do wody, jest je dużo łatwiej odzyskać.

  72,00 zł

  Więcej

 • 81,00 zł

  Wysokiej klasy, przeciwsłoneczne okulary wędkarskie, wyposażone w certyfikowane szkła polaryzacyjne. Oprawa wykonana z trwałego i wytrzymałego tworzywa w kolorze czarnym z żółtymi detalami. W komplecie dwie pary szkieł polaryzacyjnych, na różne warunki atmosferyczne: szare i żółte.

  81,00 zł

  Więcej

 • 148,00 zł

  Okulary dla wędkarzy, myśliwych i miłośników outdooru. Wykonane z tworzywa o dużej wytrzymałości na zginanie oraz zarysowania. Szkła polaryzacyjne zapewniają 100% ochrony przed promieniowaniem UVA/UVB. Ergonomiczny kształt i niewielka waga. Niebiesko-pomarańczowe oprawki, błękitne szkła z lustrzanym wykończeniem.

  148,00 zł

  Więcej

 • 13,80 zł

  Usztywnione etui na okulary. Wykonane z trwałego materiału, w środku wyprofilowane ochronne wypełnienie. Dzięki uniwersalnemu rozmiarowi można w nim przechowywać większość modeli okularów.

  13,80 zł

  Więcej

 • 35,00 zł

  Okulary dla wędkarzy i nie tylko. Wykonane z wysokiej jakości materiałów o dużej wytrzymałości na zginanie oraz zarysowania. Szkła polaryzacyjne w ciemnym odcieniu.

  35,00 zł

  Więcej

 • 29,00 zł

  Okulary dla wędkarzy, myśliwych i miłośników outdooru. Wykonane z tworzywa o dużej wytrzymałości na zginanie oraz zarysowania. Szkła polaryzacyjne zabezpieczają wzrok przed odblaskami i nagłymi zmianami natężenia światła. Ergonomiczny kształt i niewielka waga. Czarne oprawki, czarne matowe szkła.

  29,00 zł

  Więcej

 • 29,00 zł

  Okulary dla wędkarzy, myśliwych i miłośników outdooru. Wykonane z tworzywa o dużej wytrzymałości na zginanie oraz zarysowania. Szkła polaryzacyjne zabezpieczają wzrok przed odblaskami i nagłymi zmianami natężenia światła. Ergonomiczny kształt i niewielka waga. Czarne oprawki, bursztynowe szkła z lustrzanym wykończeniem.

  29,00 zł

  Więcej

 • 139,00 zł

  Eleganckie okulary wędkarskie wykonane z anodyzowanego na czarno aluminium. Charakteryzują się dużą wytrzymałością na uszkodzenia oraz zarysowania. Szkła polaryzacyjne w ciemnym odcieniu. W komplecie etui ochronne ze sztucznej skóry.

  139,00 zł

  Więcej

 • 141,00 zł

  Eleganckie okulary wędkarskie wykonane z anodyzowanego na czarno aluminium. Charakteryzują się dużą wytrzymałością na uszkodzenia oraz zarysowania. Szkła polaryzacyjne w pomarańczowym odcieniu. W komplecie etui ochronne ze sztucznej skóry.

  141,00 zł

  Więcej

 • 157,00 zł

  Eleganckie okulary wędkarskie wykonane z anodyzowanego na czarno aluminium. Charakteryzują się dużą wytrzymałością na uszkodzenia oraz zarysowania. Szkła fotochromowe w brązowym odcieniu. W komplecie etui ochronne ze sztucznej skóry.

  157,00 zł

  Więcej

Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów