Carpmix na facebook
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Twitter
CarpTV.pl
Zobacz więcej filmów

Haki method feeder

Producenci

Haki method feeder Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 5,40 zł

  Haki HOOKAIDO ISEAMA przeznaczone głównie do łowienia większych drapieżników. Wykonane z japońskiej stali wysokowęglowej, zaopatrzone w łopatkę. Lekkie a zarazem twarde i bardzo ostre.  Można je stosować również do łowienia na metodę. Zaawansowana technologia hartowania i ostrzenia. 10+1 sztuk w kpl.

  5,40 zł

  Więcej

 • 8,00 zł

  Haki zaprojektowane specjalnie pod łowienie na method feeder. Wykonane z bardzo mocnej stali wanadowej. Dodatkowo kute w celu wzmocnienia konstrukcji, niklowane na czarno aby zminimalizować ryzyko dostrzeżenia haka przez ryby. Łopatka do wiązania żyłki. Długi grot, lekko nachylony do wewnątrz.

  8,00 zł

  Więcej

 • 9,60 zł

  Najmocniejsze haki w serii Mystic Match, dzięki zastosowaniu nowatorskiej techniki gięcia Barbarian® Technical Locking Curve. Wykonane z bardzo mocnej stali wysokowęglowej. Dodatkowo kute w celu wzmocnienia konstrukcji, pokryte specjalną antyodblaskową warstwą PTFE.

  9,60 zł

  Więcej

 • 6,90 zł

  Haki karpiowe oraz feederowe z oczkiem, krótki trzonek, długa stopka. Idealne do łowienia na przełowionych łowiskach, czystych wodach, tam gdzie ryby pobierają bardzo anemicznie.

  6,90 zł

  Więcej

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów