Carpmix na facebook
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Twitter
CarpTV.pl
Zobacz więcej filmów

Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Fox

Szeroka gama produktów Fox w sklepie karpiowym Carpmix.

Każdego dnia, tysiące wędkarzy na całym świecie łowią kolejne okazy wyposażeni w szeroki wachlarz różnorodnych produktów z szerokiego portfolio firmy Fox. Nie ma chyba w całej Europie jednego sklepu wędkarskiego, który nie miałby w ofercie produktów spod znaku lisa.

Z markami Fox, Matrix, Specialist, Predator i Fox Rage obejmujących  większość najpopularniejszych metod wędkowania (grunt, match, spining etc.), Fox International ma już ugruntowaną pozycję jako jeden z wiodących producentów sprzętu i akcesoriów wędkarskich w Europie.

Firma wywodzi się z Essex w Wielkiej Brytanii, gdzie Cliff Fox rozpoczął produkcję i sprzedaż pierwszego w historii Fox International produktu wędkarskiego - specjalnego metalowego miernika pokazującego limity rozmiaru niektórych gatunków ryb podczas zawodów w UK (w okresie gdy wędkarze mieli łowić według reguł dopuszczalnych wielkości różnych gatunków).

Sprzedaż produktu była na tyle dobra że zachęciła Cliffa do rozszerzenia produkcji na inne produkty w swoim małym wynajętym warsztacie, który znajdował się blisko obecnej siedziby firmy w Hainaut, Essex. Pierwszym produktem który nosił nazwę Fox był wyprodukowany w 1967 roku metalowy baitdropper. Firma szybko przerosła swój pierwszy, wynajęty warsztat, zmuszając Cliffa aby przenieść się do nowych pomieszczeń, które są do dziś siedzibą firmy w Wielkiej Brytanii. W kolejnych latach firma Fox rosła coraz bardziej, aż w końcu zmuszona była do otwarcia ogromnego europejskiego centrum dystrybucji w Meer, na granicy holendersko - belgijskiej. Szybki skok do 2015 roku i Fox International teraz zatrudnia ponad 100 osób, rozmieszczonych w całej Wielkiej Brytanii i Europie, w tym dedykowany zespół sprzedawców, zespół ekspertów marketingu i specjalistów od mediów, dział projektowania specjalistycznego w tym mocny dział rozwoju produktów CAD oraz silny zespół konsultantów wędkarskich w całej Europie.

W ostatnich latach firma rozwijała się bardzo dynamicznie, a obecnie sprzedaje ponad 3000 produktów w ponad 30 krajach, w tym USA, Japonii i Rosji. Portfolio marek Fox International ma kilka flagowych produktów, które pomagają wzmocnić wspaniałą reputację w zakresie innowacji i jakości. Na rynku karpiowym produkty takie jak alarmy Micron, seria łóżek karpiowych Flatliner, akcesoria Edges, namioty Supa Brolly, kołowrotki FX11 i systemy Rapide PVA przyczyniły się do tego iż Fox jest powszechnie uważany za topową "markę" na rynku wędkarskim. Ponadto marka Matrix posiada również szereg produktów wyróżniających się na rynku, w tym siedziska-skrzynki Super Box, system feederowy Evolution , rolownice Quad i szereg innych akcesoriów.

Fox International posiada długą tradycję zbudowaną na innowacyjnych, wysokiej jakości produktach które zostały zaprojektowane przez wędkarzy dla wędkarzy i to jest ten etos, który powoduje że firma w dalszym ciągu będzie dostarczać produkty, których wymagają nasi klienci, zaprojektowane i wyprodukowane w oparciu o rygorystyczne normy, które są wizytówką Fox International...

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 128 elementów
 • 21,00 zł

  Gotowe przypony karpiowe wykonane z plecionki przyponowej Fox Edges Coretex Matt oraz haków Fox Arma Point Curve. Wytrzymałość plecionki dobrana została do rozmiaru haka. W komplecie znajdują się również: 2 x krętlik rozm. 7, 2 x krętlik Kwik Change i 2 x stopery do kulek Hair Extending Boilie Props.

  21,00 zł

  Więcej

 • 31,00 zł

  Zachwalane za swoją twardość oraz niesamowitą ostrość jedne z najlepszych haków dostępnych na rynku od wielu lat.

  31,00 zł

  Więcej

 • 31,00 zł

  Gotowe przypony karpiowe typu Stiff Chod Rig wykonane z żyłki Fox Edges Rigidity Trans Khaki oraz haków Fox Arma Point Edges Stiff Rig Beaked. Przypon zawiera również krętlik Edges Micro Hook Ring na pętli D do mocowania przynęt oraz krętlik Flexi Ring w rozmiarze 11. Wytrzymałość żyłki dobrana została do rozmiaru haka.

  31,00 zł

  Więcej

 • 31,00 zł

  Gotowe przypony karpiowe typu Stiff Chod Rig wykonane z żyłki Fox Edges Rigidity Trans Khaki oraz haków Fox Arma Point Edges Stiff Rig Beaked. Przypon zawiera również krętlik Edges Micro Hook Ring na pętli D do mocowania przynęt oraz krętlik Flexi Ring w rozmiarze 11. Wytrzymałość żyłki dobrana została do rozmiaru haka. Wersja krótsza.

  31,00 zł

  Więcej

 • 21,00 zł

  Gotowe przypony karpiowe wykonane z plecionki przyponowej Fox Edges Coretex Matt oraz haków Fox Arma Point Wide Gape. Wytrzymałość plecionki dobrana została do rozmiaru haka. W komplecie znajdują się również: 2 x krętlik rozm. 7, 2 x krętlik Kwik Change i stopery do kulek Hair Extending Boilie Props.

  21,00 zł

  Więcej

 • 71,00 zł

  Komplet 6 zakręcanych pojemników z tworzywa, służących do przechowywania przynęt, dipów etc. Pod zakrętką znajduje się uszczelka która zabezpiecza przed rozlewaniem się płynnych produktów w czasie transportu.

  71,00 zł

  Więcej

 • 50,00 zł

  Klipsy do żyłki mocowane na wędzisku, pomiędzy kołowrotkiem a pierwszą przelotką. Wykonane z miękkiego tworzywa, nie niszczą i nie rysują powierzchni wędki. W kolorze czarnym z pomarańczowymi wykończeniami. Rozmiar S (small). 3 sztuki w opakowaniu.

  50,00 zł

  Więcej

 • 86,00 zł

  Lekki, krótkie spodnie z serii Orange&Black w sam raz na letnie zasiadki. Spodnie są wyposażone w gumkę oraz dodatkowy ściągacz w pasie. Czarny kolor, pomarańczowe logo oraz ściągacz.

  86,00 zł

  Więcej

 • 24,00 zł

  Uchwyt dolnika, wykonany z miękkiego tworzywa, które nie niszczy wędki. Dzięki swojej konstrukcji uchwyt dobrze przylega do wędki, zabezpieczając ją przed przypadkowym spadnięciem, bądź wciągnięciem do wody.

  24,00 zł

  Więcej

 • 70,00 zł

  Plecionka przyponowa ciężko leżąca na dnie, pozwalająca się zaplatać podobnie jak leadcore, dzięki swojemu gęstemu grubszemu splotowi. Miękka, a zarazem bardzo wytrzymała w kolorze camo.

  70,00 zł

  Więcej

 • 47,20 zł

  Pływak do podbieraków karpiowych FOX Camolite Net Float, zabezpieczający je przed zatonięciem i pomagający przy podbieraniu ryb. Dzięki swej nietypowej konstrukcji, może współpracować z każdym rodzajem podbieraka ( z pełną głowicą, z łącznikiem itp.). Dostępny w opracowanych przez firmę FOX barwach maskujących. Zapięcie i mocowanie na rzepy.

  47,20 zł

  Więcej

 • 114,00 zł

  Komfortowe klapki (japonki) z serii Chunk firmy FOX, idealne dla wędkarzy na letnie zasiadki. Wykonane z trwałych i wygodnych materiałów. Bieżnikowana podeszwa dla lepszej przyczepność. Wierzch i pasek w kolorze Fox Camo.

  114,00 zł

  Więcej

Pokazuje 1 - 12 z 128 elementów