Średnia ocen z facebook
4.9 / 5
Aktualna liczba opinii 176
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Zobacz więcej filmów

Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Fox

Szeroka gama produktów Fox w sklepie karpiowym Carpmix.

Każdego dnia, tysiące wędkarzy na całym świecie łowią kolejne okazy wyposażeni w szeroki wachlarz różnorodnych produktów z szerokiego portfolio firmy Fox. Nie ma chyba w całej Europie jednego sklepu wędkarskiego, który nie miałby w ofercie produktów spod znaku lisa.

Z markami Fox, Matrix, Specialist, Predator i Fox Rage obejmujących  większość najpopularniejszych metod wędkowania (grunt, match, spining etc.), Fox International ma już ugruntowaną pozycję jako jeden z wiodących producentów sprzętu i akcesoriów wędkarskich w Europie.

Firma wywodzi się z Essex w Wielkiej Brytanii, gdzie Cliff Fox rozpoczął produkcję i sprzedaż pierwszego w historii Fox International produktu wędkarskiego - specjalnego metalowego miernika pokazującego limity rozmiaru niektórych gatunków ryb podczas zawodów w UK (w okresie gdy wędkarze mieli łowić według reguł dopuszczalnych wielkości różnych gatunków).

Sprzedaż produktu była na tyle dobra że zachęciła Cliffa do rozszerzenia produkcji na inne produkty w swoim małym wynajętym warsztacie, który znajdował się blisko obecnej siedziby firmy w Hainaut, Essex. Pierwszym produktem który nosił nazwę Fox był wyprodukowany w 1967 roku metalowy baitdropper. Firma szybko przerosła swój pierwszy, wynajęty warsztat, zmuszając Cliffa aby przenieść się do nowych pomieszczeń, które są do dziś siedzibą firmy w Wielkiej Brytanii. W kolejnych latach firma Fox rosła coraz bardziej, aż w końcu zmuszona była do otwarcia ogromnego europejskiego centrum dystrybucji w Meer, na granicy holendersko - belgijskiej. Szybki skok do 2015 roku i Fox International teraz zatrudnia ponad 100 osób, rozmieszczonych w całej Wielkiej Brytanii i Europie, w tym dedykowany zespół sprzedawców, zespół ekspertów marketingu i specjalistów od mediów, dział projektowania specjalistycznego w tym mocny dział rozwoju produktów CAD oraz silny zespół konsultantów wędkarskich w całej Europie.

W ostatnich latach firma rozwijała się bardzo dynamicznie, a obecnie sprzedaje ponad 3000 produktów w ponad 30 krajach, w tym USA, Japonii i Rosji. Portfolio marek Fox International ma kilka flagowych produktów, które pomagają wzmocnić wspaniałą reputację w zakresie innowacji i jakości. Na rynku karpiowym produkty takie jak alarmy Micron, seria łóżek karpiowych Flatliner, akcesoria Edges, namioty Supa Brolly, kołowrotki FX11 i systemy Rapide PVA przyczyniły się do tego iż Fox jest powszechnie uważany za topową "markę" na rynku wędkarskim. Ponadto marka Matrix posiada również szereg produktów wyróżniających się na rynku, w tym siedziska-skrzynki Super Box, system feederowy Evolution , rolownice Quad i szereg innych akcesoriów.

Fox International posiada długą tradycję zbudowaną na innowacyjnych, wysokiej jakości produktach które zostały zaprojektowane przez wędkarzy dla wędkarzy i to jest ten etos, który powoduje że firma w dalszym ciągu będzie dostarczać produkty, których wymagają nasi klienci, zaprojektowane i wyprodukowane w oparciu o rygorystyczne normy, które są wizytówką Fox International...

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 119 elementów
 • 70,20 zł

  Znakomicie wykonana czapka z daszkiem typu Trucker, dla fanów firmy FOX i nie tylko. Wykonana z bawełny (65%) i poliestru (35%). Czapka w kolorach czarnym i pomarańczowym, dopasowana do kolorystyki ubrań FOX. Rozmiar uniwersalny.

  70,20 zł

  Więcej

 • 114,70 zł

  Rewelacyjna torba wędkarska wykonana z tworzywa EVA. Nieprzemakalna, szczelna, zapinana na mocny, dwustronny zamek. Może służyć jako wiaderko, do przechowywania rzeczy narażonych na zmoknięcie (np. na pontonie) oraz do przechowywania przemokniętego ekwipunku (ubrań itp).

  114,70 zł

  Więcej

 • 121,00 zł

  Rewelacyjna torba wędkarska wykonana z tworzywa EVA. Nieprzemakalna, szczelna, zapinana na mocny, dwustronny zamek. Może służyć jako wiaderko, do przechowywania rzeczy narażonych na zmoknięcie (np. na pontonie) oraz do przechowywania przemokniętego ekwipunku (ubrań itp).

  121,00 zł

  Więcej

 • 21,90 zł

  Gotowe przypony karpiowe wykonane z plecionki przyponowej Fox Edges Coretex Matt oraz haków Fox Arma Point Curve. Wytrzymałość plecionki dobrana została do rozmiaru haka. W komplecie znajdują się również: 2 x krętlik rozm. 7, 2 x krętlik Kwik Change i 2 x stopery do kulek Hair Extending Boilie Props.

  21,90 zł

  Więcej

 • 31,00 zł

  Zachwalane za swoją twardość oraz niesamowitą ostrość jedne z najlepszych haków dostępnych na rynku od wielu lat.

  31,00 zł

  Więcej

 • 31,00 zł

  Gotowe przypony karpiowe typu Stiff Chod Rig wykonane z żyłki Fox Edges Rigidity Trans Khaki oraz haków Fox Arma Point Edges Stiff Rig Beaked. Przypon zawiera również krętlik Edges Micro Hook Ring na pętli D do mocowania przynęt oraz krętlik Flexi Ring w rozmiarze 11. Wytrzymałość żyłki dobrana została do rozmiaru haka.

  31,00 zł

  Więcej

 • 31,00 zł

  Gotowe przypony karpiowe typu Stiff Chod Rig wykonane z żyłki Fox Edges Rigidity Trans Khaki oraz haków Fox Arma Point Edges Stiff Rig Beaked. Przypon zawiera również krętlik Edges Micro Hook Ring na pętli D do mocowania przynęt oraz krętlik Flexi Ring w rozmiarze 11. Wytrzymałość żyłki dobrana została do rozmiaru haka. Wersja krótsza.

  31,00 zł

  Więcej

 • 21,90 zł

  Gotowe przypony karpiowe wykonane z plecionki przyponowej Fox Edges Coretex Matt oraz haków Fox Arma Point Wide Gape. Wytrzymałość plecionki dobrana została do rozmiaru haka. W komplecie znajdują się również: 2 x krętlik rozm. 7, 2 x krętlik Kwik Change i stopery do kulek Hair Extending Boilie Props.

  21,90 zł

  Więcej

 • 71,00 zł

  Komplet 6 zakręcanych pojemników z tworzywa, służących do przechowywania przynęt, dipów etc. Pod zakrętką znajduje się uszczelka która zabezpiecza przed rozlewaniem się płynnych produktów w czasie transportu.

  71,00 zł

  Więcej

 • 24,00 zł

  Uchwyt dolnika, wykonany z miękkiego tworzywa, które nie niszczy wędki. Dzięki swojej konstrukcji uchwyt dobrze przylega do wędki, zabezpieczając ją przed przypadkowym spadnięciem, bądź wciągnięciem do wody.

  24,00 zł

  Więcej

 • 24,00 zł

  Uchwyt dolnika, wykonany z miękkiego tworzywa, które nie niszczy wędki. Dzięki swojej konstrukcji uchwyt dobrze przylega do wędki, zabezpieczając ją przed przypadkowym spadnięciem, bądź wciągnięciem do wody.

  24,00 zł

  Więcej

 • 70,00 zł

  Plecionka przyponowa ciężko leżąca na dnie, pozwalająca się zaplatać podobnie jak leadcore, dzięki swojemu gęstemu grubszemu splotowi. Miękka, a zarazem bardzo wytrzymała w kolorze camo.

  70,00 zł

  Więcej

Pokazuje 1 - 12 z 119 elementów