Średnia ocen z facebook
4.9 / 5
Aktualna liczba opinii 176
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Zobacz więcej filmów

Producenci

Sygnalizatory Solo Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
 • 80,00 zł

  Delphin FX1 to niezawodny sygnalizator zapewniający sygnalizację świetlną i dźwiękową w każdych warunkach. Obudowa sygnalizatora wykonana jest z czarnego solidnego tworzywa ABS. Całkowita wodoodporność to również aspekt, który przyczynia się do jego długowieczności. Każde urządzenie sygnalizacyjne można przełączać w tryb dzienny lub nocny za pomocą...

  80,00 zł

  Więcej

 • 74,00 zł

  Najnowszy sygnalizator brań firmy Delphin, powstał w oparciu o model Optimo. Dwa tryby pracy - dzienny i nocny. Posiada regulację głośności, tonów i czułości przesuwu żyłki, oraz funkcję wyciszenia na około 20 sekund. W komplecie odkręcany snag gear opracowany do tego sygnalizatora. Zasilane przez pojemne baterie 9V.

  74,00 zł

  Więcej

 • 74,00 zł

  Elektroniczny sygnalizator brań który powstał w oparciu o sprawdzone modele Briton. Dwa tryby pracy - dzienny i nocny. Posiada regulację głośności, tonów i czułości przesuwu żyłki, oraz funkcję wyciszenia na około 20 sekund. W komplecie odkręcany snag gear opracowany do tego sygnalizatora. Zasilane przez pojemne baterie 9V.

  74,00 zł

  Więcej

 • 65,00 zł

  Elektroniczny sygnalizator brań, wykonany z trwałego tworzywa. posiada regulację głośności, czułości posuwu żyłki oraz tonów. Elektronika została uszczelniona specjalną silikonową warstwą, zabezpieczając wrażliwe elementy przed wilgocią.

  65,00 zł

  Więcej

 • 65,00 zł

  Elektroniczny sygnalizator brań, wykonany z trwałego tworzywa. posiada regulację głośności, czułości posuwu żyłki oraz tonów. Elektronika została uszczelniona specjalną silikonową warstwą, zabezpieczając wrażliwe elementy przed wilgocią.

  65,00 zł

  Więcej

 • 29,50 zł

  Delphin SHOCKER to czuły, wstrząsowy sygnalizator brań o bardzo kompaktowej budowie. Alarm włącza się za każdym razem, gdy ryba poruszy wędką. Sygnalizator jest przymocowany do wędki gumowym paskiem, a ponieważ jego tył został zaprojektowany tak, aby pasował do kształtu wędki, sygnalizator pozostaje mocno na swoim miejscu. Możesz ustawić 4 różne dźwięki...

  29,50 zł

  Więcej

 • 53,00 zł

  Sygnalizator brań Runer 9V, to najnowszy produkt firmy DELPHIN w dziedzinie sygnalizowania brań. Wyposażony w dwie diody LED oraz sygnalizację dźwiękową, jest wodoodporny, funkcjonalny oraz bardzo prosty w obsłudze.

  53,00 zł

  Więcej

 • 126,00 zł

  Sygnalizatory Briton mogą współpracować z centralką. Nowoczesna elektronika zabezpieczona przed działaniem ekstremalnych warunków pogodowych. Wielostopniowa regulacja głośności, czułości i tonów. Praktyczny przełącznik ON/OFF. Funkcja podświetlania rolki. Gniazdo swingera, mechaniczna blokada rolki, dokręcane snag geary zabezpieczające wędki. Zasilanie...

  126,00 zł

  Więcej

 • 140,00 zł

  Sygnalizator brań z nadajnikiem, można go sparować z centralką. Posiada regulację głośności, tonów i czułości przesuwu żyłki. Sygnalizacja świetlna i dźwiękowa o czystej barwie. Dodatkowo w komplecie hanger oraz snag gear opracowany do tego sygnalizatora. Oryginalne i zgrabne, zasilane przez pojemne baterie 9V. Gwarancja - 36 miesięcy.

  140,00 zł

  Więcej

 • 49,00 zł
  Nowy

  Sygnalizatory elektroniczne z uniwersalnym gwintem. Można je instalować na podpórkach i statywach wędkarskich większości firm dostępnych na rynku. Wykonane z trwałego tworzywa ABS w kolorze czarnym. Regulacja siły głosu. Regulacja czułości przesuwu żyłki. Regulacja tonów. Zasilane baterią 9V.

  49,00 zł

  Więcej

 • 45,00 zł
  Nowy

  Sygnalizatory elektroniczne z uniwersalnym gwintem. Można je instalować na podpórkach i statywach wędkarskich większości firm dostępnych na rynku. Wykonane z trwałego tworzywa ABS w kolorze czarnym. Regulacja siły głosu. Regulacja tonów. Dioda nocna. Zasilane baterią 9V.

  45,00 zł

  Więcej

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów