Carpmix na facebook
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Twitter
CarpTV.pl
Zobacz więcej filmów

Hangery

Producenci

Hangery Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • 22,00 zł

  Hanger firmy DELPHIN, został wyposażony w niezawodny patent głowicy z dwoma idealnie gładkimi kulkami o odwrotnych biegunach. Ten system pozwala na bardzo płynną pracę hangera podczas brania a za razem obsługuje wszystkie średnice żyłek lub plecionek bez konieczności regulacji. Dwa dokręcane odważniki, miejsce na świetlik, mocny łańcuszek. Wersja BlackWay...

  22,00 zł

  Więcej

 • 22,00 zł

  Hanger firmy DELPHIN, został wyposażony w nie zawodny patent,głowicy z dwoma idealnie gładkimi kulkami o odwrotnych biegunach.Ten system pozwala na bardzo płynną pracę hangera podczas  brania a za razem obsługuję wszystkie średnice żyłek lub plecionek bez konieczności regulacji.Dwa dokręcane odważniki,miejsce na świetlika,mocny łańcuszek z solidną głowicą.

  22,00 zł

  Więcej

 • 89,00 zł

  Zestaw dwóch hangerów Esox Chain Indicator wykonanych z trwałych materiałów wysokiej jakości. Wyposażone są w dwa ciężarki dzięki którym można dopasować sygnalizator do warunków atmosferycznych oraz odległości.

  89,00 zł

  Więcej

 • 99,00 zł

  JRC Radar DS Hanger to bliźniaczy model podświetlanego sygnalizatora brań DS Swing Indicator. Zasadniczą różnicą jest zastosowanie miękkiego łącznika pomiędzy głowicą a uchwytem zamiast sztywnego ramienia. Model ten wyróżnia się możliwością zmiany kolorów oraz regulacją jasności diody LED.

  99,00 zł

  Więcej

 • 49,90 zł

  Masywny i wytrzymały, mechaniczny sygnalizator brań. Wykonany w 90% ze stali nierdzewnej. Głowice w różnych kolorach. Mocny i trwały łańcuch łączący uchwyt z głowicą.

  49,90 zł

  Więcej

 • 50,00 zł

  Klipsy do żyłki mocowane na wędzisku, pomiędzy kołowrotkiem a pierwszą przelotką. Wykonane z miękkiego tworzywa, nie niszczą i nie rysują powierzchni wędki. W kolorze czarnym z pomarańczowymi wykończeniami. Rozmiar S (small). 3 sztuki w opakowaniu.

  50,00 zł

  Więcej

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów