Carpmix na facebook
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Twitter
CarpTV.pl
Zobacz więcej filmów

Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Lastia

Producent wysokiej jakości produktów kuchni karpiowej z naturalnych komponentów: kul proteinowych, pop-upów, kul zanętowych, pelletów, dipów, aktywatorów oraz komponentów do nęcenia i produkcji przynęt.

Lastia to firma z ugruntowaną pozycją oraz sporą tradycją. Od ponad 14 lat zbiera doświadczenia w produkcji przynęt karpiowych.

Wszystkie kolekcje kul proteinowych oraz innych produktów firmy Lastia powstają w oparciu o naturalne komponenty wysokiej jakości, i są pozbawione jakichkolwiek sztucznych konserwantów i dodatków. Wielu producentów stosuje syntetyczne składniki do konserwowania kul proteinowych chcąc w ten sposób maksymalnie przedłużyć okres ich przydatności do użycia, gdyż jest to najtańsza i najprostsza metoda osiągnięcia tego celu. Konserwowanie kulek ma zapobiegać szkodliwemu efektowi działalności bakterii, rozkładających proteiny na proste aminokwasy, zapobiegając tworzeniu się szkodliwych i niebezpiecznych mikotoksyn oraz pleśni. Niestety w większości przypadków za sprawą użytych w konserwantach i aromatach związków chemicznych, przynęta jest mniej chętnie pobierana przez karpie a powtarzalność brań widocznie mniejsza. Dlatego produkty Lastia zawierają naturalne konserwanty własnej receptury. Skład ten gwarantuje wysoką wartość odżywczą, a kulki Lastia są świetną alternatywą zarówno na krótsze jak i dłuższe zasiadki. Kule hakowe wytwarzane są z wysokiej jakości białka zwierzęcego, wyselekcjonowanych mielonych ziaren, najlepszych mączek rybnych, stymulatorów trawienia i wielu innych naturalnych komponentów. Skład ten gwarantuje wysoką wartość energetyczną i odżywczą, a boiliesy Lastia są świetną alternatywą tak na krótsze, jak i dłuższe zasiadki. Dzięki odpowiednim proporcjom składników w kulkach Lastia, nęcone karpie pozostają w bogatym w pokarm łowisku znacznie dłużej a za sprawą wyjątkowych stymulatorów trawienia, żerująca ryba lepiej przyswaja pokarmu i zdecydowanie szybciej go trawi, co sprawia że nie zalega on w przewodach pokarmowych ryb. Wzbogacone oleje pochodzenia naturalnego, zwiększają atrakcyjność przynęty, dzięki czemu można osiągać sukcesy na przełowionych wodach o dużej presji wędkarskiej. Nieocenioną zaletą kulek Lastia jest ich naturalny aromat oraz to jak pracują w wodzie, tworząc miękką zewnętrzną otoczkę, uwalniającą bardzo szybko jej naturalne walory smakowo-zapachowe, przy czym środek pozostaje twardy, po to by nasza przynęta była odporna na atak drobnicy. Aby kule długo zachowywały naturalną świeżość, pakowane są w bardzo praktyczne opakowania z zapięciem strunowym

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 44 elementów
 • 36,00 zł

  Nowość 2014. Całkiem nowa seria kul proteinowych dedykowana łowcom amurów. Dzięki specjalnemu składowi nie mają sobie równych w wabieniu amurów.

  36,00 zł

  Więcej

 • 23,00 zł

  Nowość 2014. Całkiem nowa seria kul proteinowych dedykowana łowcom amurów. Dzięki specjalnemu składowi nie mają sobie równych w wabieniu amurów. Wersja pływająca (pop-up).

  23,00 zł

  Więcej

 • 17,00 zł

  Nowa seria kul hakowych o średnicy 16 mm zaprojektowana została z myślą o szybkim łowieniu na krótkich zasiadkach czy zawodach. Skład kulek został tak dobrany, aby przy dużej szybkości pracy osiągać najwyższą efektywność wabienia karpi. Kule z tej linii charakteryzują się szybką pracą i wysoką skutecznością, nie mając sobie równych w ilości brań.

  17,00 zł

  Więcej

 • 34,00 zł

  Diamond Edition to najnowsza linia kulek proteinowych wykonanych wyłącznie z naturalnych substancji. Składa się z wysokiej jakości białka zwierzęcego, najwyższej jakości białego mięsa ryb, odżywek i specjalnie zmodyfikowanych włókien pektyny.

  34,00 zł

  Więcej

 • 29,00 zł

  Kulki proteinowe Lastia wytwarzane są z wysokiej jakości białka zwierzęcego, wyselekcjonowanych mielonych ziaren, najlepszych  mączek rybnych, stymulatorów trawienia i wielu innych składników własnej receptury firmy. Skład ten gwarantuje wysoką wartość odżywczą.

  29,00 zł

  Więcej

 • 39,70 zł

  Kulki proteinowe Lastia wytwarzane są z wysokiej jakości białka zwierzęcego, wyselekcjonowanych mielonych ziaren, najlepszych  mączek rybnych, stymulatorów trawienia i wielu innych składników własnej receptury firmy. Skład ten gwarantuje wysoką wartość odżywczą. Pakowane w wygodne wiaderka. 1 kg.

  39,70 zł

  Więcej

 • 23,00 zł

  Dipowane kulki w rozmiarze 24mm serii Diamond, dzięki zastosowaniu do produkcji m.in. białek zwierzęcych, mięsa ryb oraz włókien pektyny, czyni je niezwykle konkurencyjnym pokarmem na łowiskach o dużej presji wędkarskiej o czym można sie przekonać na wielu zbiornikach komercyjnych. Złożenie kulki zapewnia ciągłą prace kulki na jej powierzchni,...

  23,00 zł

  Więcej

 • 27,80 zł

  Brutal Fish serii Economic od razu po wejściu na rynek zyskał sobie wielu zwolenników. Niezwykła nuta smakowo zapachowa  obok której nie przejdziesz obojętnie, świetnie sprawdza się na każdym łowisku. Dedykowany na chłodniejsze wody ze względu na szybszą pracę uwalniającą bogate złożenie kulki.

  27,80 zł

  Więcej

 • 62,00 zł

  Seria kul zanętowych stworzona w 2007 r, i od tamtego czasu święci tryumfy na wielu wodach w całej europie. Została skomponowana z myślą o nęceniu punktowym. Mix owocowy, rybny, robin red.

  62,00 zł

  Więcej

 • 39,90 zł

  Exclusive Brutal Fish Despota to wyjątkowe kulki o niezwykle silnej i charakterystycznej woni  mięsno-rybnej. Brutalny ale wyjątkowo łowny śmierdziel, o znacznie bogatszym składzie z dużą ilością mlecznych protein. Pracujące kule, wabiące karpie, uwalniając chmurę smakowo zapachową.

  39,90 zł

  Więcej

 • 42,00 zł

  Exclusive Brutal Fish Despota to wyjątkowe kulki o niezwykle silnej i charakterystycznej woni  mięsno-rybnej. Brutalny ale wyjątkowo łowny śmierdziel, o znacznie bogatszym składzie z dużą ilością mlecznych protein. Pracujące kule, uwalniając chmurę smakowo zapachową wabią karpie. Zapakowane w praktyczne i wygodne wiaderko.

  42,00 zł

  Więcej

 • 20,50 zł

  3 lata testów pozwoliły na wypuszczenie najbardziej oczekiwanej serii Pop-Upów, bazujących na mlecznych proteinach co jest niezwykłą rzadkością wśród kulek pływających. Marzenie każdego karpiarza, szukającego Pop-upa o dobrej wyporności a pracującego jak naturalna kulka tonąca.

  20,50 zł

  Więcej

Pokazuje 1 - 12 z 44 elementów