Carpmix na facebook
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Twitter
CarpTV.pl
Zobacz więcej filmów

Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Harison

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 22 elementów
 • 7,99 zł

  Naturalny aromat o bardzo intensywnym działaniu, służący do zwiększania atrakcyjności zapachowej przynęt i zanęt. Bardzo wygodny w użyciu, rozpylany bezpośrednio na przynętę za pomocą aerozolu.

  7,99 zł

  Więcej

 • 5,90 zł

  Komponent do zanęt, znakomicie nadający się do połowu ryb karpiowatych. Zawiera szereg atraktorów, ale jego podstawą jest bardzo mocny aromat piernikai.

  5,90 zł

  Więcej

 • 5,90 zł

  Komponent do zanęt, znakomicie nadający się do połowu ryb karpiowatych. Zawiera szereg atraktorów, ale jego podstawą jest bardzo mocny aromat truskawki.

  5,90 zł

  Więcej

 • 5,90 zł

  Komponent do zanęt, znakomicie nadający się do połowu ryb karpiowatych. Zawiera szereg atraktorów, ale jego podstawą jest bardzo mocny aromat wanilii.

  5,90 zł

  Więcej

 • 11,50 zł

  Tonące, twarde pellety o przedłużonym działaniu, do stosowania bezpośrednio na haczyk, również podczas łowienia na metodę i feeder. W ich skład wchodzą wysokiej jakości mączki rybne, olej roślinne oraz naturalne atraktory i aromaty.

  11,50 zł

  Więcej

 • 6,90 zł

  Profesjonalne zanęty wędkarskie oparte na starannie wyselekcjonowanych i dobranych, naturalnych składnikach. Grube wyselekcjonowane cząstki zanęty, zostały nasycone bio aktywatorami i substancjami potęgującymi łaknienie u dużych ryb.

  6,90 zł

  Więcej

 • 12,40 zł

  Profesjonalne zanęty wędkarskie oparte na innowacyjnej wysokobiałkowej mączce ze zmielonych suszonych larw i owadów zmieszanej z paszą białkową DDGS. Całości dopełnia słodki biszkopt, ziarna konopi, kukurydzy oraz gryki. Mieszanka specjalnie skomponowana do metody feederowej.

  12,40 zł

  Więcej

 • 12,40 zł

  Profesjonalne zanęty wędkarskie oparte na innowacyjnej wysokobiałkowej mączce ze zmielonych suszonych larw i owadów zmieszanej z paszą białkową DDGS. Całości dopełnia słodki biszkopt, ziarna konopi, kukurydzy oraz gryki. Odpowiednio dobrana granulacja mieszanki sprawia iż jest ona wszechstronna.

  12,40 zł

  Więcej

 • 5,90 zł

  Komponent do zanęt, znakomicie nadający się do połowu dużych karpi. Zawiera szereg atraktorów, w tym mocne aromaty truskawki i poziomki.

  5,90 zł

  Więcej

 • 4,70 zł

  Naturalny klej do zanęt, powstał w oparciu o mąkę kukurydzianą oraz skrobię ziemniaczaną. Wiąże sypkie oraz nawilżone zanęty.

  4,70 zł

  Więcej

 • 5,90 zł

  Grubo mielona maka uzyskana z prażonych konopi. Znakomity dodatek do zanęt oraz mieszanek przy połowach białych ryb.

  5,90 zł

  Więcej

 • 5,90 zł

  Komponent do zanęt, znakomicie nadający się do połowu leszczy. Zawiera szereg atraktorów, w tym mocny aromat piernika, wabiący duże leszcze. Zawiera dodatek soli.

  5,90 zł

  Więcej

Pokazuje 1 - 12 z 22 elementów