Carpmix na facebook
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Twitter
CarpTV.pl
Zobacz więcej filmów

Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Nash

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów
 • 55,00 zł
  Obniżki !

  SHELLFISH SENSE APPEAL to płynny miks ekstraktów ze skorupiaków. To stymulator aromatyczny o szybkim działaniu. Wabi karpie bezbłędnie w zanęcony obszar. Doskonały dodatek do produkcji kul proteinowych, pelletów i past.

  55,00 zł

  Więcej

 • 73,00 zł
  Obniżki !

  Doskonała wiadomość dla osób szukających miękkiego materiału przyponowego, który poradzi sobie w najcięższych warunkach! Armourlink to miękka, tonąca plecionka o niespotykanej wytrzymałości na przetarcia!

  73,00 zł

  Więcej

 • 39,00 zł
  Obniżki !

  Nash Ball Blaster to znakomite rozwiązanie do nęcenia większymi kulami na naprawdęe duże odległości. Ta specjalna proca posyła kule zanętowe na odległość ponad 100 metrów, nawet za pomocą "miękkich" wędzisk, z bardzo dużą precyzją. Świetna alternatywa dla spoda lub procy.

  39,00 zł

  Więcej

 • 16,00 zł
  Obniżki !

  Ta niezwykle długa igła do kulek pozwala na bezproblemowe zakładanie większej ilości kulek na materiały PVA takie jak nić lub taśma.

  16,00 zł

  Więcej

 • 25,30 zł
  Obniżki !

  Rurka dociążająca zestawy, wykonana z tworzywa sztucznego z dużą domieszką wolframu. Rurka z domieszką wolframu zachowuje elastyczność, zyskując jednocześnie większy ciężar, dzięki czemu znakomicie przylega do dna.

  25,30 zł

  Więcej

 • 14,10 zł
  Obniżki !

  Clingers to stoperki w dwóch wersjach kolorystycznych i trzech wielkościach. Diffusion Camo to doskonale znany już materiał silikonowy, który znakomicie zlewa się z każdego rodzaju dnem. 

  14,10 zł

  Więcej

 • 15,80 zł

  Stoperki silikonowo-wolframowe o szerokim wachlarzu zastosowania. Możemy wykorzystać je do wszelkiego rodzaju konstrukcji zestawów końcowych, przyponów lub blokowania bałwanka na włosie.

  15,80 zł

  Więcej

 • 29,90 zł
  Obniżki !

  Fang Uni to uniwersalny hak o wygiętych do środka ostrzu oraz oczku, zdający egzamin w wielu sytuacjach. Dzięki swej konstrukcji wybacza wiele błędów i dobrze trzyma się wargi ryby.

  29,90 zł

  Więcej

 • 95,00 zł
  Obniżki !

  Torba-pokrowiec wykonana z wodoodpornego nylonu, pokrytego dodatkowo od wewnątrz warstwą PVC.Można w niej przenosić matę H-Gun Elevator, mały fotel karpiowy i/lub szereg sprzętów niezbędnych na brzegu podczas zasiadki.

  95,00 zł

  Więcej

 • 13,00 zł

  Booster Juice z serii Instant Action firmy Nash, to płynny dopalacz aromatyczny, znakomicie sprawdzający się również przy szybkim łowieniu. Skład został tak dobrany, aby boostera można było używać przez cały rok, niezależnie od temperatury wody. Skład jest komplementarny do składu kulek serii Instant Action. Nie rozpuszcza materiałów PVA. 

  13,00 zł

  Więcej

 • 33,00 zł
  Obniżki !

  Nash Instant Action to seria kulek przeznaczona do szybkiego łowienia. Ich złożenie powoduje iż mogą szybciej pracować nawet w zimnej wodzie, a uwalniane intensywne aromaty szybciej ściągają ryby w nęcone miejsce.

  33,00 zł

  Więcej

 • 56,00 zł
  Obniżki !

  KEY to najbardziej udany, innowacyjny oraz łowny produkt w historii NashBaits. Po kilku sezonach badań i testów udało się opracować kulkę bezkompromisową która na wielu łowiskach europy przynosiła największe okazy. Teraz dodatkowo w wersji Cultured, czyli w otoczce z żywych kultur mikroorganizmów, które maksymalnie upodobniają kulki do naturalnego pokarmu...

  56,00 zł

  Więcej

Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów