YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Twitter
CarpTV.pl
Zobacz więcej filmów

Kategorie

Newsletter

Producenci

Lista produktów producenta: Nash

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 49 elementów
 • 50,00 zł

  Nash 4G Squid Bait Soak to zagęszczony dip służący do dopalania zarówno dłogo jak i krótko trwałego, zanęt, kulek i miksów. Błyskawicznie rozpuszczająca się w wodzie baza, zapewnia błyskawiczne wabienie ryb w zanęcane miejsce.

  50,00 zł

  Więcej

 • 52,00 zł

  Jądrem tych przynęt jest neutralnie zbalansowana kulka, wokół której wyhodowana została otoczka z żywych kultur, a całość nasączona jest ekstraktem 4G z kałamarnicy. Gdy kulka trafia do wody kultury zaczynają równomiernie uwalniać aromaty, aminokwasy i nukleotydy, wysyłając do karpi sygnał żerowania identyczny z naturalnym. Średnica 15 mm.

  52,00 zł

  Więcej

 • 56,00 zł

  Jądrem tych przynęt jest neutralnie zbalansowana kulka, wokół której wyhodowana została otoczka z żywych kultur, a całość nasączona jest ekstraktem 4G z kałamarnicy. Gdy kulka trafia do wody kultury zaczynają równomiernie uwalniać aromaty, aminokwasy i nukleotydy, wysyłając do karpi sygnał żerowania identyczny z naturalnym. Średnica 20 mm.

  56,00 zł

  Więcej

 • 56,00 zł

  Stick Mix 4G Squid od firmy Nash oparty na legendarnym już ekstrakcie z kałamarnicy 4G z dodatkiem m.in. skopexu, Robin Reda, oleju z czerwonej wątroby oraz szeregu innych składników o dużej atrakcyjności odżywczej dla karpi. Szybko pracuje błyskawicznie wysyłając sygnał pokarmowy w łowisku. Opakowanie 1 kg.

  56,00 zł

  Więcej

 • 37,00 zł

  AQUA-TRACT to opracowany przez japońskich hodowców karpi koi, stymulator apetytu o szybkim i kompleksowym działaniu. Pobudza do żerowania nawet najbardziej ospałe karpie. Może być stosowany jako składnik kulek, mieszanek zanętowych czy past.

  37,00 zł

  Więcej

 • 74,00 zł

  CRUSTACEAN EXTRACT to niezwykle skuteczny ekstrakt z owoców morza. Sprawdza się na każdym łowisku, o każdej porze roku. Bogaty w aminokwasy. Może być z powodzeniem używany jako komponent do produkcji kulek jak i samodzielny dodatek do gotowych produktów. Nie rozpuszcza materiałów PVA.

  74,00 zł

  Więcej

 • 55,00 zł

  SHELLFISH SENSE APPEAL to płynny miks ekstraktów ze skorupiaków. To stymulator aromatyczny o szybkim działaniu. Wabi karpie bezbłędnie w zanęcony obszar. Doskonały dodatek do produkcji kul proteinowych, pelletów i past.

  55,00 zł

  Więcej

 • 73,00 zł

  Doskonała wiadomość dla osób szukających miękkiego materiału przyponowego, który poradzi sobie w najcięższych warunkach! Armourlink to miękka, tonąca plecionka o niespotykanej wytrzymałości na przetarcia!

  73,00 zł

  Więcej

 • 39,00 zł

  Nash Ball Blaster to znakomite rozwiązanie do nęcenia większymi kulami na naprawdęe duże odległości. Ta specjalna proca posyła kule zanętowe na odległość ponad 100 metrów, nawet za pomocą "miękkich" wędzisk, z bardzo dużą precyzją. Świetna alternatywa dla spoda lub procy.

  39,00 zł

  Więcej

 • 56,00 zł

  Duże wiaderko karpiowe do transportu, przechowywania i mieszania przynęt i zanęt. Wykonane z mocnego tworzywa. Wygodny i trwały uchwyt transportowy ułatwiający przenoszenie dużych ilości materiału zanętowego. Wiadro wyposażone jest w szczelną pokrywkę.

  56,00 zł

  Więcej

 • 16,00 zł

  Ta niezwykle długa igła do kulek pozwala na bezproblemowe zakładanie większej ilości kulek na materiały PVA takie jak nić lub taśma.

  16,00 zł

  Więcej

 • 34,00 zł

  Chod-link to jedyny na świecie sztywny i unikalny materiał przyponowy stworzony do konstrukcji zestawów typu Chod Rig. Posiada bardzo wysoką pamięć materiału, dzięki czemu nie odkształca się podczas użytkowania.

  34,00 zł

  Więcej

Pokazuje 1 - 12 z 49 elementów