Średnia ocen z facebook
4.9 / 5
Aktualna liczba opinii 176
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Zobacz więcej filmów

Producenci

Pojemniki / Wiaderka
Pojemniki na przynęty oraz zanętę

Pojemniki dla wędkarzy to szerokie spektrum produktów obejmujące zarówno miękkie jak i sztywne pojemniki, wykonane z różnych materiałów, w wielu rozmiarach i kształtach, i o różnym zastosowaniu. Najczęściej jednak są to pojemniki służące do przechowywania, mieszania i transportu wszelkiej maści zanęt i przynę...
Pojemniki na przynęty oraz zanętę

Pojemniki dla wędkarzy to szerokie spektrum produktów obejmujące zarówno miękkie jak i sztywne pojemniki, wykonane z różnych materiałów, w wielu rozmiarach i kształtach, i o różnym zastosowaniu. Najczęściej jednak są to pojemniki służące do przechowywania, mieszania i transportu wszelkiej maści zanęt i przynęt karpiowych. Ta szeroka grupa produktów obejmuje wiaderka zanętowe wykonane z sztywnych tworzyw sztucznych oraz z materiałów tekstylnych (np. nylon), małe słoiki i pudełka służące do przechowywania mniejszych lub zadipowanych przynęt, skrzynki i duże pudła na ekwipunek etc. Szczególnie dużą popularnością cieszą się miękkie wiaderka do przynęt, które po użyciu i umyciu można złożyć tak aby zabierały mało miejsca w transporcie, pomimo iż rozłożone mają często pojemność porównywalną z wiaderkami sztywnymi. To bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż możemy na zasiadkę zabrać kilka takich wiaderek i prawie tego nie odczuć przy pakowaniu ekwipunku, a później na łowisku mamy kilka pojemników do różnych zadań.

Więcej

Pojemniki / Wiaderka Jest 25 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów
 • 26,00 zł

  Wiadro z tworzywa sztucznego FEEDER, jest idealne do przygotowywania zanęt, gdy wychodzisz na ryby na krócej. Dostępne w ładnym bordowym kolorze z nadrukiem. Wyposażone jest w uchwyt wykonany z metalu z plastikową rączką dla lepszego komfortu noszenia oraz pokrywkę, która zabezpiecza zawartość i chroni mieszaninę przed wyschnięciem. Pojemność 10 litrów.

  26,00 zł

  Więcej

 • 35,00 zł

  Wiadro z tworzywa sztucznego FEEDER, jest idealne do przygotowywania zanęt, gdy wychodzisz na ryby na krócej. Dostępne w ładnym bordowym kolorze z nadrukiem. Wyposażone jest w uchwyt wykonany z metalu z plastikową rączką dla lepszego komfortu noszenia oraz pokrywkę, która zabezpiecza zawartość i chroni mieszaninę przed wyschnięciem. Pojemność 17 litrów.

  35,00 zł

  Więcej

 • 16,50 zł

  Wodoodporne pudełko do przechowywania przynęt. Wykonane z trwałego, mocnego tworzywa. Dopasowane do układania piętrowego. Pojemność 1,5 litra.

  16,50 zł

  Więcej

 • 17,50 zł

  Komfortowy w użyciu, składany pojemnik na wodę. Wykonany z mocnego, elastycznego tworzywa. Wyposażony w wygodny uchwyt oraz zawór wody. Przydatny produkt na dłuższe zasiadki, biwaki itp. Pojemność 10 litrów.

  17,50 zł

  Więcej

 • 45,20 zł

  Wodoodporne worki Carp Spirit mają zgrzewane łączenia. Szczelne zamknięcie worka przez zrolowanie jego górnej części i zapięcie klipsem daje pewność, że woda nie dostanie się do wnętrza. Worek jest w połowie wykonany z przezroczystej folii PVC, co pozwala widzieć jego zawartość. Idealny do ochrony przed wodą i wilgocią cennych przedmiotów, takich jak...

  45,20 zł

  Więcej

 • 27,00 zł

  Pudełko na robaki, wyposażone w sitko do ich przecierania do zanęty. Zamknięte drobno perforowaną pokrywką. Wykonane z trwałego tworzywa w kolorze czarnym.

  27,00 zł

  Więcej

 • 71,00 zł

  Komplet 6 zakręcanych pojemników z tworzywa, służących do przechowywania przynęt, dipów etc. Pod zakrętką znajduje się uszczelka która zabezpiecza przed rozlewaniem się płynnych produktów w czasie transportu.

  71,00 zł

  Więcej

 • 46,50 zł

  Pojemne wiaderko służące m.in. do nabierania wody, wykonane z miękkiego, zgrzewanego PVC. Bardzo pomocne przy wysokich brzegach i nie tylko! Znakomicie nadaje się do polewania zdobyczy wodą po położeniu jej na matę czy do mycia rąk i naczyń na łowisku.

  46,50 zł

  Więcej

 • 57,00 zł

  Wiaderko Square Carp Bucket firmy FOX, idealnie nadaje się do przenoszenia, przechowywania oraz mieszania wszelkiego rodzaju przynęt i zanęt. Wykonane z trwałego i estetycznego tworzywa, wyposażone w mocny uchwyt oraz pokrywę. Kolor maskujący.

  57,00 zł

  Więcej

 • 15,20 zł

  Wiaderko wykonane z trwałego tworzywa sztucznego, służące do transportu, przechowywania i mieszania przynęt i zanęt. Mocny uchwyt transportowy oraz przezroczysta pokrywka szczelnie zamykająca wiaderko.

  15,20 zł

  Więcej

 • 32,20 zł

  Wiaderko wykonane z trwałego tworzywa sztucznego, służące do transportu, przechowywania i mieszania przynęt i zanęt. Mocny uchwyt transportowy oraz przezroczysta pokrywka szczelnie zamykająca wiaderko.

  32,20 zł

  Więcej

 • 44,80 zł

  Bardzo praktyczne, lekkie, składane wiaderko wykonane z trwałego tworzywa. Zaopatrzone w mocny uchwyt transportowy oraz długi sznurek, pozwalający na pobieranie wody np. z trudnego brzegu. Pojemność: 10 litrów.

  44,80 zł

  Więcej

Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów