Średnia ocen z facebook
4.9 / 5
Aktualna liczba opinii 176
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Zobacz więcej filmów

Producenci

Parasole

Parasole wędkarskie.

Parasole wędkarskie to produkty będące w połowie drogi między zwykłym parasolem przeciwdeszczowym, a dużym parasolem turystycznym czy plażowym. Jedynym chyba co go odróżnia od pozostałych, jest rodzaj materiałów użytych do produkcji. Choć tak jak w przypadku pozostałych parasoli jego zadaniem jest ochrona przed niekomfort...

Parasole wędkarskie.

Parasole wędkarskie to produkty będące w połowie drogi między zwykłym parasolem przeciwdeszczowym, a dużym parasolem turystycznym czy plażowym. Jedynym chyba co go odróżnia od pozostałych, jest rodzaj materiałów użytych do produkcji. Choć tak jak w przypadku pozostałych parasoli jego zadaniem jest ochrona przed niekomfortowymi warunkami atmosferycznymi, to jednak w odróżnieniu od zwykłych modeli, parasol wędkarski wykonany jest z materiałów o dużo większej wodoodporności, nierzadko dodatkowo powlekanych warstwą np. poliuretanu, dla dodatkowej ochrony. Częstym elementem który również odróżnia parasol wędkarski, jest dopinana osłona obejmująca część lub całość obwodu czaszy, a której celem jest zapewnienie dodatkowej ochrony przed niepogodą. Sztyca na której stoi parasol z reguły wykonana jest z aluminium, co pozwala zmniejszyć wagę całej konstrukcji. Parasole wędkarskie najczęściej wykorzystywane są podczas krótszych zasiadek, gdy nie ma sensu brać ze sobą namiotu, ale i podczas długiej zasiadki, gdy z reguły mamy ustawiony namiot dla parasola znajdzie się zastosowanie. Największymi zaletami parasoli są łatwość montażu i demontaźu na stanowisku - wystarczy kilkanaście sekund na ustawienie oraz rozmiary, które pozwalają na transport schronienia nawet na krótkie zasiadki, dzięki czemu nie będą doskwierać nagłe zmiany pogody.

Więcej

Parasole Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • 340,00 zł

  Parasol wędkarski firmy DELPHIN, z dopinanym bocznym panelem. Przeznaczony do ochrony przed deszczem i słońcem, znakomicie sprawdza się zarówno podczas krótszych jak i dłuższych zasiadek.

  340,00 zł

  Więcej

 • 556,00 zł

  Parasol z osłoną boczną i zdejmowaną osłoną przednią (drzwi). Posiada jedno okno przednie i dwa boczne. Pokrycie wykonane jest z lekkiego ale w 100% wodoodpornego materiału, powlekanego PVC w unikalnej kamuflażowej kolorystyce, z klejonymi szwami. Wzmocniony słupek parasolowy zapewnia dużą stabilność.

  556,00 zł

  Więcej

 • 15,40 zł

  Uchwyt do parasola wykonany ze stali, z dwoma mocnymi szpikulcami, za pomocą których wbijany jest w grunt. Ułatwia montaż parasola wędkarskiego na stanowisku. Zaopatrzony w specjalną stopkę ułatwiającą wbicie uchwytu nawet w twardszy grunt. Parasol trzymany jest za pomocą śruby dociskowej.

  15,40 zł

  Więcej

 • 14,50 zł

  Ochraniacz na gwint. Umożliwia wbijanie w twardą nawierzchnię podpórek czy sztyc parasola, bez konieczności niszczenia tychże. Wystarczy nakręcić na gwint i można bez obaw wbijać młotkiem w oporny grunt.

  14,50 zł

  Więcej

 • 269,00 zł

  Klasyczny parasol wędkarski służący do ochrony przed niepożądanymi warunkami atmosferycznymi na zasiadce. Wykonany z wodoodpornego Nylonu, wyposażony w dopinany bok.

  269,00 zł

  Więcej

 • 30,00 zł

  Uchwyt do parasola z wiertłem, wykonany ze stali. Ułatwia zainstalowanie parasola wędkarskiego na stanowisku. Zaopatrzony w specjalną poprzeczkę ułatwiającą wkręcenie uchwytu do gruntu. Parasol trzymany jest za pomocą śruby dociskowej.

  30,00 zł

  Więcej

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów