Średnia ocen z facebook
4.9 / 5
Aktualna liczba opinii 176
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Zobacz więcej filmów

Producenci

Łóżka karpiowe

Łóżka karpiowe.

Każdy karpiarz wyjeżdżając na dłuższą zasiadkę wie doskonale iż warunki nad wodą mogą być dalekie od choćby umiarkowanie komfortowych. Dlatego, mając w perspektywie przynajmniej kilka dni spędzonych z dala od dobrodziejstw cywilizacji, większość z nas samemu dba o to, aby bytować jak najwygodniej podczas wyprawy. Rzecz jasna z...

Łóżka karpiowe.

Każdy karpiarz wyjeżdżając na dłuższą zasiadkę wie doskonale iż warunki nad wodą mogą być dalekie od choćby umiarkowanie komfortowych. Dlatego, mając w perspektywie przynajmniej kilka dni spędzonych z dala od dobrodziejstw cywilizacji, większość z nas samemu dba o to, aby bytować jak najwygodniej podczas wyprawy. Rzecz jasna z pomocą przychodzą nam sklepy wędkarskie oferujące szereg produktów biwakowych mających poprawić komfort przebywania z dala od cywilizacji. Jednym z ważniejszych produktów jest dobre łóżko wędkarskie, bo choć nie korzysta się z niego bezpośrednio w łowieniu, to możliwość wygodnego wypoczynku na zasiadce może mieć olbrzymie znaczenie i wpływać pozytywnie na wyniki łowienia. Współczesna technika zaprzęgnięta do służby również nam - karpiarzom, pozwoliła na stworzenie lekkich a przy tym wygodnych, pełnowymiarowych łóżek przenośnych. Konstrukcja opiera się na składanej, aluminiowej bądź stalowej ramie na której osadzone są trzy lub cztery pary regulowanych nóg. Dzięki takiemu rozwiązaniu łóżka karpiowe są łatwe w transporcie, oraz stabilne, nawet na nierównym gruncie. Do produkcji materacy używa się pianki o podwyższonej gęstości, aby zapewnić komfort a przy tym maksymalnie zmniejszyć rozmiar i wagę łóżka. Do obszycia materaca najczęściej używa się mocnego i trwałego nylonu, który łatwo jest utrzymać w czystości. Nasz sklep wędkarski oferuje łóżka karpiowe firm Delphin i JRC.

Więcej

Łóżka karpiowe Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • 499,00 zł

  Ten model dowodzi, że łóżko karpiowe o ośmiu nogach nie musi kosztować majątku. EF8 to podstawowy model wygodnych łóżek a dzięki swoim ośmiu nogom jest bardzo stabilny. Materac składa się z solidnego polaru w kolorze khaki, który jest wygodny, miękki i ciepły. Zagłówek jest również wykonany z polaru, ale czarny.

  499,00 zł

  Więcej

 • 362,00 zł

  Kompaktowe, składane łóżko karpiowe z regulowanym nachyleniem oparcia. Sześć regulowanych teleskopowo nóg na dużych, ruchomych stopkach. Mocna stalowa konstrukcja, łatwy w czyszczeniu, wypełniony pianką materac. W dolnej części specjalny materiał, minimalizujący ryzyko ubłocenia łóżka. Wytrzymałość do 125 kg.

  362,00 zł

  Więcej

 • 32,00 zł

  Regulowana, niezależnie montowana dodatkowa noga do łóżek i foteli karpiowych. Jej zadaniem jest zapewnienie dodatkowej stabilizacji.

  32,00 zł

  Więcej

 • 821,00 zł

  Superkomfortowe łóżko karpiowe z serii MAGNUM XL od Carp Spirit o powiększonych rozmiarach i wytrzymałości. Lekka, aluminiowa konstrukcja na której opiera się wygodny materac, wypełniony włóknami Hollow Fibre, zapewniającymi również komfort termiczny. Boki materaca zostały uszyte z trwałej i mocnej tkaniny Camo Skin, w barwach maskujących. Poduszka...

  821,00 zł

  Więcej

 • 990,00 zł

  Superkomfortowe łóżko karpiowe z serii MAGNUM XL od Carp Spirit o powiększonych rozmiarach i wytrzymałości, wyposażone w samo nadmuchujący się materac z zaworem, który gwarantuje niezrównany komfort i izolację termiczną. Lekka, aluminiowa konstrukcja. Boki materaca zostały uszyte z trwałej i mocnej tkaniny Camo Skin, w barwach maskujących. Poduszka...

  990,00 zł

  Więcej

 • 518,00 zł

  NOWOŚĆ 2018! Wysokiej klasy łóżko karpiowe firmy DELPHIN, oparte na sześciu niezależnie regulowanych nogach. Dobór materiałów oraz dbałość o wykonanie i wykończenie zapewni komfort i wygodę nawet na najdłuższej zasiadce. Wzór kamuflujący CARPATH.

  518,00 zł

  Więcej

 • 639,00 zł

  NOWOŚĆ 2018! Wysokiej klasy łóżko karpiowe firmy DELPHIN, oparte na ośmiu niezależnie regulowanych nogach. Dobór materiałów oraz dbałość o wykonanie i wykończenie zapewni komfort i wygodę nawet na najdłuższej zasiadce. Wytrzymałość 190 kg! Wzór kamuflujący CARPATH.

  639,00 zł

  Więcej

 • 722,00 zł

  Bardzo wysokie łóżko AP8 FlatLux z płaską i bardzo wytrzymałą konstrukcją stalową, jest słusznie uważane za nasz najbardziej ekskluzywny model pośród dostępnych łóżek karpiowych. Duży rozmiar materaca o wymiarach 210x90 cm zapewnia wspaniały odpoczynek na rybach lub na kampingu. Komfort zapewniają 3 miękkie części wykonane z polaru w kolorze khaki w...

  722,00 zł

  Więcej

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów