Carpmix na facebook
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Twitter
CarpTV.pl
Zobacz więcej filmów

Łóżka karpiowe

Producenci

Łóżka karpiowe

Łóżka karpiowe.

Każdy karpiarz wyjeżdżając na dłuższą zasiadkę wie doskonale iż warunki nad wodą mogą być dalekie od choćby umiarkowanie komfortowych. Dlatego, mając w perspektywie przynajmniej kilka dni spędzonych z dala od dobrodziejstw cywilizacji, większość z nas samemu dba o to, aby bytować jak najwygodniej podczas wyprawy. Rzecz jasna z...

Łóżka karpiowe.

Każdy karpiarz wyjeżdżając na dłuższą zasiadkę wie doskonale iż warunki nad wodą mogą być dalekie od choćby umiarkowanie komfortowych. Dlatego, mając w perspektywie przynajmniej kilka dni spędzonych z dala od dobrodziejstw cywilizacji, większość z nas samemu dba o to, aby bytować jak najwygodniej podczas wyprawy. Rzecz jasna z pomocą przychodzą nam sklepy wędkarskie oferujące szereg produktów biwakowych mających poprawić komfort przebywania z dala od cywilizacji. Jednym z ważniejszych produktów jest dobre łóżko wędkarskie, bo choć nie korzysta się z niego bezpośrednio w łowieniu, to możliwość wygodnego wypoczynku na zasiadce może mieć olbrzymie znaczenie i wpływać pozytywnie na wyniki łowienia. Współczesna technika zaprzęgnięta do służby również nam - karpiarzom, pozwoliła na stworzenie lekkich a przy tym wygodnych, pełnowymiarowych łóżek przenośnych. Konstrukcja opiera się na składanej, aluminiowej bądź stalowej ramie na której osadzone są trzy lub cztery pary regulowanych nóg. Dzięki takiemu rozwiązaniu łóżka karpiowe są łatwe w transporcie, oraz stabilne, nawet na nierównym gruncie. Do produkcji materacy używa się pianki o podwyższonej gęstości, aby zapewnić komfort a przy tym maksymalnie zmniejszyć rozmiar i wagę łóżka. Do obszycia materaca najczęściej używa się mocnego i trwałego nylonu, który łatwo jest utrzymać w czystości. Nasz sklep wędkarski oferuje łóżka karpiowe firm Delphin i JRC.

Więcej

Łóżka karpiowe Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • 199,00 zł
  229,00 zł

  Kompaktowe łóżko karpiowe pełne niespodzianek. Pomimo mniejszych rozmiarów nie ustępuje komfortem większym modelom. Dzięki specjalnemu systemowi mocowania materaca do ramy jest bardzo trwałe. Nie zabiera dużo miejsca w transporcie, dlatego jest wygodną alternatywą dla karpiarzy zmagających się z niedostatkiem miejsca na sprzęt.

  199,00 zł
  Obniżka!

  Więcej

 • 659,00 zł

  Duże, szerokie i bardzo wygodne łóżko karpiowe XXL ST8 Plus. 190 kg wytrzymałości. Bardzo mocna konstrukcja na ośmiu nogach. Podstawą konstrukcji tego modelu jest zapewnienie maksymalnej wygody wypoczynku podczas zasiadek. Gruby materac wykonany w większości z dobrze izolującego i grubego a zarazem miękkiego polaru. Obszyty łatwym w czyszczeniu i...

  659,00 zł

  Więcej

 • 399,00 zł

  Lżejsza wersja komfortowego łóżka z serii CONTACT firmy JRC. Jeszcze lżejsze i łatwiejsze w transporcie, z zachowaniem wysokiej jakości materiałów dla wygody wypoczynku podczas zasiadek. Mocna stalowa rama, solidne naciągi, regulacja wysokości nóg oraz kąta nachylenia oparcia.

  399,00 zł

  Więcej

 • 32,00 zł

  Regulowana, niezależnie montowana dodatkowa noga do łóżek i foteli karpiowych. Jej zadaniem jest zapewnienie dodatkowej stabilizacji.

  32,00 zł

  Więcej

 • 80,00 zł

  Dostawka w formie krzesełka z oparciem do zamontowania na łóżku karpiowym. Pozwala na stworzenie wygodnego siedziska na łóżku, szczególnie przydatne gdy posiadamy kompaktowy namiot karpiowy. Składane zbudowane na mocnym stelażu.

  80,00 zł

  Więcej

 • 594,00 zł

  Bardzo mocne i niezwykle komfortowe łóżko karpiowe firmy DELPHIN o królewskich rozmiarach. Oparte na ośmiu niezależnie regulowanych nogach. Podstawą konstrukcji tego modelu było założenie maksymalnej wygody i komfort wypoczynku. Solidny i pewny naciąg oraz gruby materac wykonany z dobrze izolującego i przyjemnego w dotyku polaru. Obszyty dookoła,...

  594,00 zł

  Więcej

 • 533,00 zł

  NOWOŚĆ 2018! Wysokiej klasy łóżko karpiowe firmy DELPHIN, oparte na sześciu niezależnie regulowanych nogach. Dobór materiałów oraz dbałość o wykonanie i wykończenie zapewni komfort i wygodę nawet na najdłuższej zasiadce. Wzór kamuflujący CARPATH.

  533,00 zł

  Więcej

 • 643,00 zł

  NOWOŚĆ 2018! Wysokiej klasy łóżko karpiowe firmy DELPHIN, oparte na ośmiu niezależnie regulowanych nogach. Dobór materiałów oraz dbałość o wykonanie i wykończenie zapewni komfort i wygodę nawet na najdłuższej zasiadce. Wytrzymałość 190 kg! Wzór kamuflujący CARPATH.

  643,00 zł

  Więcej

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów