Średnia ocen z facebook
4.9 / 5
Aktualna liczba opinii 176
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Zobacz więcej filmów

Producenci

ŚpiworyŚpiwory karpiowe.

Długie zasiadki, często w dość skrajnych warunkach pogodowych spowodowały iż wędkarstwo karpiowe, oprócz sprzętu typowo wędkarskiego, zaadaptowało na swoje potrzeby dużo przydatnych rzeczy nie związanych bezpośrednio z samym łowieniem. Jednym z takich przedmiotów jest śpiwór, którego przydatność w wędkarstwie karpiowym jest ...Śpiwory karpiowe.

Długie zasiadki, często w dość skrajnych warunkach pogodowych spowodowały iż wędkarstwo karpiowe, oprócz sprzętu typowo wędkarskiego, zaadaptowało na swoje potrzeby dużo przydatnych rzeczy nie związanych bezpośrednio z samym łowieniem. Jednym z takich przedmiotów jest śpiwór, którego przydatność w wędkarstwie karpiowym jest bezdyskusyjna. Karpiowanie w swej istocie wymaga niejednokrotnie długich zasiadek, aby można było złowić okaz zadowalający dla wędkarza, zwłaszcza takiego z dłuższym stażem. Nie są niczym niezwykłym zasiadki trwające po kilka dni, czy tydzień, a specyfika tej odmiany wędkarstwa wymaga ciągłej obecności na stanowisku. Dzikie wody nie są w stanie zaoferować żadnych komfortów, a i na większości łowisk komercyjnych dostępne są tylko najprostsze udogodnienia. Śpiwór karpiowy zatem odgrywa niezwykle istotną rolę na zasiadce , zwłaszcza gdy wędkujemy wiosną lub jesienią. Jego rola jest oczywista, ma zapewnić podczas zasiadki jak największy komfort termiczny, co w przypadku wędkarstwa, ze względu na jego specyfikę jest rzeczą niezwykle istotną. Ale śpiwór karpiowy to nie to samo co śpiwór turystyczny, jego konstrukcja została dopasowana do specyficznych potrzeb karpiarzy. Jest większy od zwykłego śpiwora oraz wyposażony w dwa niezacinające się zamki po obu stronach. Znacząco ułatwia to wydostanie się ze śpiwora w czasie brania. Posiadają specjalne pasy i kaptury, dzięki którym można je mocować do łóżek lub foteli karpiowych. Ze względu na odporność termiczną śpiwory karpiowe często oznacza się jako trzysezonowe (do 8°C), czterosezonowe (zapewniają komfort do temp. 0°C) oraz pięciosezonowe ( do -10°C).

.

Więcej

Śpiwory Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
 • 399,00 zł

  ZONA FATRA to obszerny i wyjątkowo komfortowy, wielosezonowy śpiwór karpiowy który sprawdzi się nawet w bardzo niskich temperaturach. Jego przytulne polarowe wnętrze oraz wypełnienie z mikrofibry gwarantują wygodny sen w każdych warunkach. Zewnętrzna warstwa wykonana z miękkiego nylonu, skutecznie chroni przed wilgocią.

  399,00 zł

  Więcej

 • 263,00 zł

  Śpiwór karpiowy przeznaczony do komfortowego użytkowania od wiosny do późnej jesieni. Wykonany z ciepłego poliestru 190T, podszyty poliestrową podszewką. Dwa mocne zamki błyskawiczne, ułatwiające szybkie wydostanie się ze śpiwora w trakcie brania. Pas do przypięcia śpiwora do łóżka. Wymiary: 220 x 95 cm.

  263,00 zł

  Więcej

 • 389,00 zł

  Śpiwór Carp Spirit MAGNUM™ 4 Season to prawdziwy śpiwór całoroczny, który dzięki wypełnieniu Hollow Fibre poddanemu obróbce silikonem zapewnia wyjątkowe zabezpieczenie termiczne przez cały rok. Wykonany z poliestru oraz tkaniny polarowej. Szereg rozwiązań, zabezpieczających termicznie, w trudnych warunkach.

  389,00 zł

  Więcej

 • 552,00 zł

  Śpiwór CarpSpirit MAGNUM™ 5 Season zapewni każdemu komfort i ciepło w najtrudniejszych warunkach. Dzięki wypełnieniu z pustych, silikonowych włókien i odczepianej podszewce, śpiwór Magnum 5 Season możemy używać w każdej temperaturze. Rozmiar standardowy.

  552,00 zł

  Więcej

 • 454,00 zł

  Powiększony śpiwór Carp Spirit MAGNUM™ 4 Season XL to prawdziwy śpiwór całoroczny, który dzięki wypełnieniu Hollow Fibre poddanemu obróbce silikonem zapewnia wyjątkowe zabezpieczenie termiczne przez cały rok. Wykonany z poliestru oraz tkaniny polarowej. Szereg rozwiązań, zabezpieczających termicznie, w trudnych warunkach.

  454,00 zł

  Więcej

 • 650,00 zł

  Śpiwór CarpSpirit MAGNUM™ 5 Season zapewni nam komfort i ciepło w najtrudniejszych warunkach. Dzięki wypełnieniu z pustych, silikonowych włókien i odczepianej podszewce śpiwór Magnum 5 Season możemy używać w każdej temperaturze. Rozmiar XL.

  650,00 zł

  Więcej

 • 72,70 zł

  Termofor firmy FOX, z pokrowcem. Termofor został wykonany z miękkiego tworzywa, powoli i równomiernie oddającego ciepło. Pokrowiec został uszyty z bawełny, w wierzchniej części pokrytej polarem, a wewnątrz neoprenem, dzięki czemu znakomicie izoluje termofor.

  72,70 zł

  Więcej

 • 165,00 zł

  ATRA to lekki i bardzo wygodny śpiwór karpiowy, znakomicie sprawdzający się w okresie wiosenno-letnim. Został wykonany z dwustronnego, ciepłego polaru, zapewniającego komfort w chłodniejsze noce. Zapinany na mocny, dwustronny zamek błyskawiczny. Może również służyć jako dodatkowy wkład do śpiwora ZONA FATRA.

  165,00 zł

  Więcej

 • 179,00 zł

  Śpiwór karpiowy przeznaczony do komfortowego użytkowania od wiosny do późnej jesieni. Wykonany z ciepłego poliestru, podszyty nylonową podszewką. Dwa mocne zamki błyskawiczne, ułatwiające szybkie wydostanie się ze śpiwora w trakcie brania.

  179,00 zł

  Więcej

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów