Carpmix na facebook
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Twitter
CarpTV.pl
Zobacz więcej filmów

Plecionki przyponowe

Producenci

Plecionki przyponowe Jest 36 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów
 • 80,00 zł

  Jedna z najlepszych plecionek przyponowych dostępnych na rynku. Bardzo miękka, a przy tym niezwykle wytrzymała, znakomicie układa się na dnie. Szybko tonie, bez konieczności stosowania past obciążających.

  80,00 zł

  Więcej

 • 84,00 zł

  FOX Edges Coretex Matt to dwuwarstwowy materiał przyponowy, charakteryzujący się miękkością i dużą wytrzymałością na przetarcia. Rdzeń stanowi oryginalna plecionka Coretex o okrągłym przekroju, natomiast wierzchnią warstwę otulina z porowatego, miękkiego tworzywa w matowym wykończeniu.

  84,00 zł

  Więcej

 • 70,00 zł

  Plecionka przyponowa ciężko leżąca na dnie, pozwalająca się zaplatać podobnie jak leadcore, dzięki swojemu gęstemu grubszemu splotowi. Miękka, a zarazem bardzo wytrzymała w kolorze camo.

  70,00 zł

  Więcej

 • 88,00 zł

  FOX Edges Coretex Matt to dwuwarstwowy materiał przyponowy, charakteryzujący się miękkością i dużą wytrzymałością na przetarcia. Rdzeń stanowi oryginalna plecionka Coretex o okrągłym przekroju, natomiast wierzchnią warstwę otulina z dodatkiem wolframu, w matowym wykończeniu.

  88,00 zł

  Więcej

 • 28,50 zł

  Bardzo szybko tonąca plecionka w sztywnej otulinie wykonana z włókiem Gore i Dyneema.

  28,50 zł

  Więcej

 • 28,50 zł

  Bardzo szybko tonąca plecionka w sztywnej otulinie wykonana z włókiem Gore i Dyneema.

  28,50 zł

  Więcej

 • 28,50 zł

  Bardzo szybko tonąca plecionka wykonana z włókiem Gore i Dyneema. Bardzo odporna na przetarcia, wytrzymała pleciona. Szybkość z jaką plecionka tonie jest porównywalna do materiałów z fluorocarbonu.

  28,50 zł

  Więcej

 • 18,70 zł

  Znakomita plecionka przyponowa w otulinie firmy FIN, przeznaczona do tworzenia przyponów oraz wszelkich zestawów końcowych. Wykonana została specjalną techniką zaplatania 6 mikrowłókien, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała. Plecionka w otulinie o okrągłym przekroju, szybko tonąca, znakomicie trzymająca się dna.

  18,70 zł

  Więcej

 • 22,00 zł

  Znakomita plecionka karpiowa firmy FIN, przeznaczona do tworzenia specjalistycznych przyponów na ostrożne karpie.  Wykonana techniką zaplatania 6 wyjątkowo mocnych mikrowłókien, dzięki czemu jest bardzo miękka ale co ważne, szybko tonąca i dobrze przylegająca do dna. Dzięki specjalnej strukturze splotu nie mechaci się, dobrze komponując się z dnem.

  22,00 zł

  Więcej

 • 22,50 zł

  Znakomita plecionka karpiowa firmy FIN, przeznaczona do tworzenia specjalistycznych przyponów na ostrożne karpie. Wykonana techniką zaplatania 6 wyjątkowo mocnych mikrowłókien, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała a co bardzo ważne, szybko tonąca . Nie mechacąca się miękka struktura o okrągłym przekroju, mało widoczna i dobrze przylegająca do dna !!!

  22,50 zł

  Więcej

 • 23,00 zł

  Znakomita plecionka karpiowa firmy FIN, przeznaczona do tworzenia specjalistycznych przyponów na ostrożne karpie. Wykonana techniką zaplatania  6 wyjątkowo mocnych mikrowłókien, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała a co bardzo ważne, szybko tonąca, mało widoczna i dobrze przylegająca do dna. Nie mechacąca się miękka struktura o okrągłym przekroju !!!

  23,00 zł

  Więcej

 • 25,20 zł

  Kolejna plecionka z uznanej serii 8K. Super mocna dzięki zastosowaniu tonących włókien Dyneema® oraz PES, splatanych specjalną krzyżową techniką. Bardzo wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i przetarcia, okrągły przekrój. Miękka i szybko tonąca oraz dobrze stapiająca się z dnem ciemnego łowiska.

  25,20 zł

  Więcej

Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów