Średnia ocen z facebook
4.9 / 5
Aktualna liczba opinii 176
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Zobacz więcej filmów

Producenci

Akcesoria
Akcesoria karpiowe.

Akcesoria obejmują szerokie spektrum, najczęściej drobnych elementów ekwipunku wędkarskiego, mających wiele zadań związanych ze wspomaganiem niemal każdego elementu łowienia.

Igły i wiertła karpiowe.

To akcesoria służące w dużej mierze do pomocy w konstruowaniu zestawów końcowych, zwłaszcza przyponów. Wiertła karpiowe sł...
Akcesoria karpiowe.

Akcesoria obejmują szerokie spektrum, najczęściej drobnych elementów ekwipunku wędkarskiego, mających wiele zadań związanych ze wspomaganiem niemal każdego elementu łowienia.

Igły i wiertła karpiowe.

To akcesoria służące w dużej mierze do pomocy w konstruowaniu zestawów końcowych, zwłaszcza przyponów. Wiertła karpiowe służą do nawiercania kul proteinowych oraz twardych przynęt, aby umożliwić ich zamontowanie na włosie. Ich pojawienie się w ekwipunku karpiarza jest efektem coraz większej popularyzacji metody włosowej w łowieniu z gruntu. Igły najczęściej służą do przewlekania włosa przez nawierconą przynętę czy nawlekaniu stoperów, a specjalnie zakończone modele do oddzielania rdzenia od plecionki w leadcore'ach.

Nożyczki i kleszczyki karpiowe.

Jak nietrudno odgadnąć są to klasyczne nożyczki czy kleszczyki, dopasowane jednakże do specyfiki wędkarskiej. Choć rzecz jasna w wędkarstwie można stosować nożyczki chociażby krawieckie, często może to mieć negatywny wpływ na przykład na plecionki (strzępienie się końcówek itp.) Dlatego mimo wszystko warto sięgnąć po urządzenia konstruowane z myślą o zastosowaniu w wędkarstwie. Takie nożyczki ułatwiają np. cięcie twardych materiałów przyponowych jak leadcore'y i często projektowane są tak aby zwiększyć ergonomię ich użytkowania w specyficznych warunkach na łowisku.

Pozostałe akcesoria.

Jest to cały szereg elementów wyposażenia karpiowego o różnym zastosowaniu, najczęściej pomocniczym. Są to chociażby zaciągacze do węzłów, urządzenia do zdejmowania otulin z plecionek, ochraniacze na palce, ostrzałki do haków czy klipsy na żyłkę.

Więcej

Akcesoria Jest 56 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 56 elementów
 • 13,50 zł

  Delphin SLIM Safety to bardzo cienka igła do feedera. Dzięki cienkiej metalowej części z ostrą końcówką i haczykiem możesz bez problemu nawlekać małe przynęty za pomocą tej igły. Metalowa część pomimo bardzo małej średnicy jest nadal wystarczająco mocna i elastyczna. Jest również pomocna podczas łowienia karpi przy użyciu kulek proteinowych o bardzo małej...

  13,50 zł

  Więcej

 • 15,00 zł

  Igła do leadcore'ów jest długa i wąska oraz ma zmniejszone oczko, dzięki czemu bezproblemowo poradzi sobie z przewlekaniem i konstruowaniem zestawów opartych o leadcore. Ergonomiczny uchwyt zapewnia komfort pracy. Zabarwienie w jaskrawym kolorze, pozwoli na szybkie odnalezienie igły w ekwipunku lub na stanowisku.

  15,00 zł

  Więcej

 • 15,00 zł

  Igła Medium to uniwersalna igła do przynęt. Uszko z zapadką sprawdza się znakomicie podczas przebijania kul proteinowych, orzechów czy peletów. Ergonomiczny uchwyt zapewnia komfort pracy. Zabarwienie w jaskrawym kolorze, pozwoli na szybkie odnalezienie igły w ekwipunku lub na stanowisku. Igła pakowana do przyjaznego dla środowiska, eko opakowania.

  15,00 zł

  Więcej

 • 15,00 zł

  Igła Strong to bardzo mocna igła do najtwardszych przynęt. Uszko z zapadką sprawdza się znakomicie podczas przebijania kul proteinowych, orzechów czy peletów. Ergonomiczny uchwyt zapewnia komfort pracy. Zabarwienie w jaskrawym kolorze, pozwoli na szybkie odnalezienie igły w ekwipunku lub na stanowisku. Igła pakowana do przyjaznego dla środowiska, eko...

  15,00 zł

  Więcej

 • 12,00 zł

  Wiertełka Drill charakteryzują się wysoką wytrzymałością, dzięki czemu nadają się do nawiercania najtrudniejszych przynęt, takich jak suszone kule proteinowe, orzechy tygrysie lub pellety. Ergonomiczny uchwyt zapewnia komfort pracy. Zabarwienie w jaskrawym kolorze, pozwoli na szybkie odnalezienie wiertła w ekwipunku lub na stanowisku. Pakowana do...

  12,00 zł

  Więcej

 • 14,80 zł

  Igła ze stali przeznaczona do małych kul proteinowych i innych delikatnych przynęt. Dzięki zapadce, z powodzeniem można nią również przewlekać leadcore'y.

  14,80 zł

  Więcej

 • 14,80 zł

  Ta uniwersalna igła pasuje do większości drobnych przynęt i kulek proteinowych. Ruchoma zapadka pewnie trzyma włos podczas nawlekania przynęt. Jest to również świetne małe narzędzie do wiązania małych pętelek i krótkich włosów.

  14,80 zł

  Więcej

 • 26,50 zł

  Mocna, stalowa igła służąca do przewlekania przez twarde przynęty (kulki, orzechy itp.). Dzięki swojej konstrukcji idealnie nadaje się o plecionek.

  26,50 zł

  Więcej

 • 16,60 zł

  Igła ze stali głównie używana do nici i taśm PVA. Jej mocno zakrzywiony koniec zapewnia pewne trzymanie materiałów PVA podczas nawlekania na nie przynęt.

  16,60 zł

  Więcej

 • 17,50 zł

  Igła ze stali głównie używana do przewlekania przez materiały PVA. Dzięki zapadce nie zaczepia się i nie niszczy woreczków, nici i taśm.

  17,50 zł

  Więcej

 • 19,60 zł

  Wiertło do przynęt o średnicy 1,2 mm, wykonane ze stali nierdzewnej oraz wzmacnianego tworzywa sztucznego. Komfortowa rękojeść ułatwia nawiercanie twardych przynęt a jej jaskrawy kolor zapobiega zgubieniu wiertła. Niezbędny drobiazg na każdej zasiadce karpiowej.

  19,60 zł

  Więcej

 • 19,99 zł

  Ta niezwykle długa igła do kulek pozwala na bezproblemowe zakładanie większej ilości kulek na materiały PVA takie jak nić lub taśma.

  19,99 zł

  Więcej

Pokazuje 1 - 12 z 56 elementów