Średnia ocen z facebook
4.9 / 5
Aktualna liczba opinii 154
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Twitter
CarpTV.pl
Zobacz więcej filmów

Producenci

Dipy, proszki, atraktory Jest 35 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów
 • 38,90 zł

  Odmienne oblicze kałamarnicy. Intensywny i przenikający zapach, jest sednem produktów Deadly Squid. Ubranie tej kompozycji w Boilie Glug pozwala na zewnętrzne aromatyzowanie kulek, pelletów, ziaren i innych przynęt karpiowych. Mocno skoncentrowane substancje, aminokwasy, ekstrakty, betaina - składniki są tak dobrane, aby przynęta w łowisku wabiła ryby z...

  38,90 zł

  Więcej

 • 38,90 zł

  Atak wprost z oceanu! Bogaty aromat niewielkiego oceanicznego skorupiaka zwabi nawet największe sztuki. Intensywny zapach i dodatek mączki krylowej daje coś więcej niż tylko Glug. Mocno skoncentrowane substancje, aminokwasy, extrakty, betaina - składniki są tak dobrane, aby przynęta w łowisku wabiła ryby z dużych odległości.

  38,90 zł

  Więcej

 • 38,90 zł

  Aromat, którego nie sposób się pozbyć... Podstawowa pozycja podczas wypraw karpiowych. To właśnie odnosi się do produktów serii Monsta Crab. Niesamowicie intensywny aromat, tym razem wykorzystany kompozycji w Boilie Glug, pozwala na zewnętrzne aromatyzowanie kulek, pelletów, ziaren i innych przynęt karpiowych - składniki są tak dobrane, aby przynęta w...

  38,90 zł

  Więcej

 • 38,90 zł

  Zielony małż, dostępny tylko u wybrzeży Nowej Zelandii stał się kolejnym bestsellerem. Przenikający aromat zastosowany w tej kompozycji Boilie Glug pozwala na zewnętrzne aromatyzowanie kulek, pelletów, ziaren i innych przynęt karpiowych. Mocno skoncentrowane substancje, aminokwasy, ekstrakty, betaina - składniki są tak dobrane, aby przynęta w łowisku...

  38,90 zł

  Więcej

 • 38,90 zł

  Wszystko co najsłodsze zamknięte w jednym aromacie. Podbicie walorów zapachowych poprzez n-butyric po raz kolejny dowiodło że jest to pozycja godna uwagi. Mocno skoncentrowane substancje, aminokwasy, extrakty, betaina - składniki są tak dobrane, aby przynęta w łowisku wabiła ryby z dużych odległości.

  38,90 zł

  Więcej

 • 38,90 zł

  Green Mulberry - Zielona Morwa to mega owocowa przynęta. Aromat jest bardzo mocny i charakteryzuje się słodko-kwaśną i kwiatową nutą zapachową. Pozwala na zewnętrzne aromatyzowanie kulek, pelletów, ziaren i innych przynęt karpiowych - składniki są tak dobrane, aby przynęta w łowisku wabiła ryby z dużych odległości.

  38,90 zł

  Więcej

 • 38,90 zł

  Sprawdzona kombinacja truskawkowej słodyczy i bogatego aromatu, eterycznego olejku bergamoty zaowocowała serią produktów o najwyższech walorach zapachowo smakowych. Mocno skoncentrowane substancje, aminokwasy, extrakty, betaina - składniki są tak dobrane, aby przynęta w łowisku wabiła ryby z dużych odległości.

  38,90 zł

  Więcej

 • 39,90 zł

  Bardzo mocny zapach kałamarnicy skuteczny cały rok. Przynęty najlepiej moczyć bezpośrednio przed użyciem. W celu uzyskania maksymalnej siły wabienia, przynęty zamoczyć na kilka godzin. Nie rozpuszcza materiałów PVA, doskonale nadaje się do PVA Stick i do Metody oraz do polewania i dopalania przynęt.

  39,90 zł

  Więcej

 • 39,90 zł

  Amino Glug służą do zewnętrznego aromatyzowania kulek, pelletów, ziaren i innych przynęt karpiowych. Kompozycja Marisco bazuje na składnikach: płynne syropy i słodziki, gliceryna, Salmon Protein Hydrolisate, Robin Red®, Amino yeast, Anchovy Extract, Betain HCl, aromaty, przyprawy i ekstrakty. Doskonały gęsty liquid o zapachu owoców morza z przyprawami...

  39,90 zł

  Więcej

 • 13,00 zł

  Płynny atraktor przyrządzony na bazie naturalnych dodatków i aminokwasów. Doskonały do sporządzania mieszanek, dopalania kulek i ziaren oraz pelletów i stick mixów. Wysoko skondensowany. Nie rozpuszcza materiałów PVA.

  13,00 zł

  Więcej

 • 15,50 zł

  Klasyczny, płynny atraktor przyrządzony na bazie naturalnych komponentów. Doskonały do dopalania kulek, ziaren, pelletów i stick mixów. Wysoko skondensowany, uwydatnia atrakcyjność przynęt, do których jest dodawany. Halibut Pellet to atraktor oparty w dużym stopniu na mączce oraz oleju halibutowym oraz płynnej betainie.

  15,50 zł

  Więcej

 • 15,50 zł

  Klasyczny, płynny atraktor przyrządzony na bazie naturalnych komponentów. Doskonały do dopalania kulek, ziaren, pelletów i stick mixów. Wysoko skondensowany, uwydatnia atrakcyjność przynęt, do których jest dodawany. Betaine Pellet to atraktor oparty w dużym stopniu na betainie oraz GLM.

  15,50 zł

  Więcej

Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów