Carpmix na facebook
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Twitter
CarpTV.pl
Zobacz więcej filmów

Kategorie

Producenci

O nas

Witamy wszystkich pozytywnie zakręconych pasją karpiowania.

"Carpmix" na rynku od 2004 roku. Kierujemy swoją ofertę przede wszystkim do wędkarzy specjalizujących się w łowieniu ryb karpiowatych, jak również wykorzystujących gruntowe metody połowu innych gatunków. Posiadamy w ofercie wysokiej jakości sprzęt feederowy, sumowy oraz spinningowy.

Karpiowanie dla wielu z nas stało się absolutną pasją i często powodem rezygnacji z innych odmian wędkarstwa.

Niepowtarzalna atmosfera zasiadek, celne dalekie rzuty, klimat nocnych połowów, song sygnalizatorów i piękne odjazdy holowanych okazów lądujących w podbieraku, fotka, buźka i woda, to tylko cząstka bajkowej magii karpiowania.Na rynku europejskim obserwujemy w ostatnich latach ogromny postęp w produkcji specjalistycznego sprzętu karpiowego w szerokim tego słowa znaczeniu, zaczynając od wyrafinowanych haków a kończąc np. na ogrzewanych, solidnych, komfortowo wyposażonych namiotach w niczym nie przypominających, tych sprzed lat.

Sięgając pamięcią wstecz, uśmiechniemy się, widząc jak ogromny postęp dokonał się w produkowanym sprzęcie i bogactwie oferty kuchni karpiowej.

Pojawiają się niestety również produkty niskiej jakości i przydatności, ale decyzja o zakupie zawsze uzależniona jest od wiedzy na ten temat i zasobów naszego portfela, jakkolwiek dostępność do sprzętu w atrakcyjnych cenach jest dużo większa a wybór nie mały.

Specjalizacja tej branży wędkarskiej rozwija się dynamicznie a skierowana jest do wszystkich, chcących mieć bezpośredni wpływ na swoje sukcesy, zależne w dużym stopniu od wiedzy, doświadczenia i sprzętu, którym dysponują a oddają się tej pasji w sposób przemyślany, choć wymagający większego zaangażowania.

Poziom polskich karpiarzy amatorów i zawodowców jest bardzo wysoki, że wspomnę przy okazji o coraz większej liczbie zgłaszanych okazów, poprawianych rekordach i wspaniałych wynikach naszych teamów na arenach europejskich.

Duży wkład w rozwój tej bardzo specyficznej dziedziny wędkarstwa mają nasze rodzime profesjonalne portale internetowe, fachowe czasopisma, publikacje, nakręcone filmy z udziałem prawdziwych rutyniarzy i zdobycze techniki w postaci przemyślanych, sprawdzonych, często nowatorskich propozycji sprzętowych ułatwiających osiąganie sukcesów i podwyższających komfort czynnego wypoczynku nad wodą.


Przy tak bogatej ofercie towarowej na rynku „CARPMIX” stara się o poszerzanie swojej oferty, zwiększając różnorodność propozycji sprzętowych renomowanych firm, mając na uwadze przede wszystkim dobrą relację ceny do wysokiej jakości i zadowolenie naszych klientów.


Życzymy udanych zakupów.

UWAGA - Bakcyl karpiowania jest nieuleczalny, czego doświadczamy razem z państwem ciesząc się dzięki temu świetnym zdrowiem i wspaniałymi humorami, bo takie są objawy choroby zwanej „Hobbinus - Cyprinus”.

Karpie, Amury, Leszcze i oby coś ….! – czego Państwu i sobie życzymy w nadchodzącym sezonie.

Team CARPMIX

           

Galeria sklepu (kliknij zdjęcie aby zobaczyć więcej)

Sklep wędkarski CARPMIX - Biesko-Biała

Dojazd do sklepu CARPMIX - współrzędne GPS: 49°48'55.8"N, 19°3'6.875"E