Średnia ocen z facebook
4.9 / 5
Aktualna liczba opinii 176
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Twitter
CarpTV.pl
Zobacz więcej filmów

feedery

Producenci

Delphin Symbol Feeder 2 Gen 360 cm/140 g

101000301

Nowy produkt

Delphin SYMBOL Feeder to popularna seria wędek feederowych. Pierwsza generacja zdobyła reputację niezawodnych wędek w każdych warunkach. Druga generacja Symbol Feeder oferuje zupełnie nowy i atrakcyjny wygląd. Ze względu na swoje atrybuty i wygląd zmienia tę serię wędek w konstrukcję, która wyprzedza co najmniej o jedną klasę konkurencję.

Więcej szczegółów

204,00 zł brutto

Najtańsze opcje dostawy:

Odbiór w Carpmix: Darmowy

Kurier GLS do 10 kg: 15,30 zł


Kupując ten produkt otrzymasz 20 pkt. karty klienta.


Opis

Waga268 g
MateriałWłókno węglowe
Długość12'/360 cm
Długość transportowa125 cm
Długość dolnika48 cm
Przelotki11xSiC
Ilość Sekcji3
Ciężar wyrzutu140 g

Więcej informacji

Delphin Symbol Feeder 2 Gen 360 cm/140 g - sklep wędkarski Carpmix.pl

Prezentujemy wędzisko z kategorii Carpmix Feedery, Delphin SYMBOL Feeder to popularna seria wędek feederowych. Pierwsza generacja zdobyła reputację niezawodnych wędek w każdych warunkach. Druga generacja Symbol Feeder oferuje zupełnie nowy i atrakcyjny wygląd. Ze względu na swoje atrybuty i wygląd zmienia tę serię wędek w konstrukcję, która wyprzedza co najmniej o jedną klasę konkurencję. Cena pokazuje, że wędka należy do segmentu podstawowego, ale jej cechy przekonają cię, że wcale tak nie jest, jak myślisz. Wąski matowy blank z dodatkowymi miedzianymi detalami, a także bardzo nietypowy, ale wygodny brązowy uchwyt. Wędka wyposażona jest w niezawodny i sprawdzony uchwyt kołowrotka DPS, w którym zmieścisz także większe kołowrotki i wysokiej jakości przelotki SiC z podwójną stopką. Dostępne są 2 szczytówki. Jeśli chcesz, możesz kupić zapasowe szczytówki light, medium i heavy. SYMBOL Feeder ma ciekawy design, oferuje świetną jakość do swojej wartości. Spodoba ci się również łowienie na rzekach przy użyciu ciężkich zestawów i hol dużych ryb.

Parametry techniczne:
Typ: 360 cm/140 g
Liczba segmentów: 3
Średnica blanku nad rękojeścią: 11,89 mm
Liczba przelotek: 11
Długość transportowa:  125cm
Waga: 268 g
Rękojeść: EVA
Długość dolnika do połowy uchwytu: 48 cm
Średnica szczytówki: 3 mm

© Wszelkie prawa do opisu oraz zdjęć pozakatalogowych zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.


Aby dowiedzieć się więcej o wędkarstwie → czytaj więcej

Poznaj nasz zespół

Od wielu lat pasjonujemy się wędkarstwem, sportowe połowy karpi i amurów to nasz sposób na życie, cieszymy się że możemy łączyć naszą pracę z zamiłowaniem i w ten sposób wyprowadzać satysfakcję z przebywania na łonie otoczenia i spotkań z serdecznymi klientami naszego sklepu. Najwięcej satysfakcji dają nam połowy karpi, monitorujemy że ta gałąź wędkarstwa bardzo dynamicznie się rozwija i nieustannie wprowadza nowe rozwiązania, z rozwoju tej branży mogą skorzystać wszyscy ci, którzy chcą się uzyskiwać coraz lepsze sukcesy nad wodą. Istotnymi elementami sukcesu nad wodą jest doświadczenie, wiedza, jak także dobrze dobrany sprzęt, trzeba również zwrócić uwagę na to czym nęcimy, jak i na co łowimy. Wszyscy karpiarze przyznają, że specjalistyczne wędkarstwo karpiowe to niesamowite i niedające się z niczym porównać przeżycie, w którym sukces w postaci pięknych okazów łowionych ryb zależy od przemyślanego planu działania oraz włażenia w połów pasji i serca. Gdy ta forma wędkarstwa sprawia ci zadowolenie a chcesz być bardziej efektywny w połowach, to zapraszamy do kontaktu z tym sklepem. Możemy zapewnić, że Carpmix to jeden z najdłużej funkcjonujących specjalistycznych sklepów karpiowych w Polsce.

Katalog Produktów Carpmix

Każdy wędkarz znajdzie u nas coś dla siebie

Jesteśmy pozytywnie zakręceni na punkcie karpiowania, ale nie zapominamy ile radości dają pozostałe rodzaje wędkowania i przygotowaliśmy bogatą ofertę dla spinningistów, spławikowców i wszystkich łowiących metodami gruntowymi.

W branży wędkarskiej działamy już od 20 lat nasz sklep stacjonarny mieści się w Bielsku-Białej, mamy też sklep internetowy i naturalnie czekamy na wasze telefony. Jesteście z nami już od tylu lat, dziękujemy za zaufanie, równocześnie zapewniamy, że czynimy wszystko co się da, by zapewnić naszym klientom pierwszorzędny ekwipunek, niekoniecznie drogi, różne atrakcje w formie promocji czy też systemów lojalnościowych.

Sklep prowadzony jest przez znakomitego i doświadczonego karpiarza, mającego na swym koncie cały szereg licznych, udokumentowanych fotkami i filmami, pięknych okazów ryb oraz pucharami z międzynarodowych maratonów karpiowych.

Chętnie dzielimy się z naszymi klientami, doświadczeniem z zasadzek i chętnie radzimy przy doborze najlepszego sprzętu i sposobów połowu.

Obserwujemy w ostatnich latach ogromny postęp w produkcji sprzętu wędkarskiego a w tym specjalistycznego karpiowego, rozpoczynając od wyrafinowanych kompletów a kończąc choćby na poprawiającym komfort pobytu nad wodą, mnogim sprzęcie biwakowym.

Jak to zawsze bywa na rynku pojawiają się też produkty niskiej jakości i nie przydatne podczas zasadzek nad wodą, z tego powodu bardzo dużą wagę przykładamy do przygotowania oferty naszego sklepu, staramy się aby był to najlepszy sprawdzony markowy ekwipunek i możliwie jak najkorzystniejszych cenach.

Tak postawa skutkuje bogatą i różnorodną ofertą wędzisk, kołowrotków, galanterii, sprzętu biwakowego, który wspaniale się sprawdza przy połowie ryb karpiowatych i drapieżników. Wszyscy członkowie ekipy Carpmix chętnie podzielą się zdobytą w trakcie pracy i pobytów nad wodą wiedzą i doświadczeniem tak żeby pomóc każdemu konsumentowi w doborze właściwych unikatów kuchni karpiowej oraz sprzętu dobranego do warunków połowu i możliwości klienta.

Dla nas karpiowanie to temat rzeka, lecz najwyższy czas spakować sprzęt i udać się nad wodę. Czekamy na wasze fotografie dokumentujące złowione okazy, ochoczo też porozmawiamy o waszych doświadczeniach znad wody, zapraszamy na Carpmix.pl

Produkty Carpmix Wędziska

Wędkarstwo feederowe to Twój sposób na połów zapraszamy do nas.

Wędkarstwo feederowe jest bardzo skuteczną strategią sportowego połowu ryb. Tym co charakteryzuje wędkarstwo feederowe to drganie szczytówki, które sygnalizuje branie .

Cechą charakterystyczną wędziska feederowego jest jego długość od 270 do 390 cm oraz ciężar wyrzutu 50 do 200g. Nikt nie dyskutuje z tym że wędkarstwo feederowe jest efektywne jednak tak jak w innych strategiach połowu ryb istotna jes wiedza, doświadczenie oraz sprzęt. Dla tej metody można znaleźć bardzo szeroką gamę sprzętu, niezwykle zasobny wybór przynęt i zanęt, temat który raz rozpoczęty nie ma finiszu, jednak to co się naprawdę liczy to rozwój i radość z łowionych ryb. Można łowić na wodach płynących czy stojących, w wielu różnych możliwościach używając właśnie wędkarstwo feederowe.

W naszej ofercie znajduję się rozległy wybór wędzisk, kołowrotków, bogactwo przynęt i zanęt feederowych, bardzo ochoczo służymy pomocą, by klient z tej oferty wybrał to co najlepiej sprawdzi się w warunkach i strategiach w jakich planuje połowy. Oferowany przez nas ekwipunek jest sprawdzony w rutynie, lecz też uregulowany do rozmaitych możliwości finansowych naszych klientów, dla każdego coś znajdziemy. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu w Bielsku-Białej a jeżeli nie możesz do nas przyjść jesteśmy w internecie i czekamy na Twój telefon.

Więcej Informacji Carpmix Feedery

Chcesz złowić suma mamy coś dla Ciebie.

Ten typ wędkarstwa również w ciągu ostatnich lat intensywnie się rozwija. Duża ilość łowionych i zgłaszanych, często rekordowych sumów, sprawia, że ta odmiana wędkarstwa stała się bardzo chodliwa. Bardzo rozległym uproszczeniem dla sumiarzy jest rozwój techniki, który sprawia, że w chwili obecnej mogą oni korzystać z lekkich i równocześnie bardzo mocnych wędzisk kołowrotków i plecionek, haków i kotwiczek, oraz wielu innych detali, którym należy poświecić dużo uwagi. Sumy to ryby piękne, ale też niezwykle waleczne, dlatego kompletując ofertę dla sumiarzy zwracamy uwagę przede wszystkim na to by sprzęt był mocny i trwały.

Zapoznają się z naszą propozycją wędzisk spinnigowych.

Wędkarstwo spinnigowe znacząco odbiega od innych metod połowu ryb tutaj trzeba sprowokować rybę do ataku na przynętę.

To założenie powoduje ze spinning wymaga swojego rodzaju wędki. Przede wszystkim należy skierować uwagę na długość wędki spinningowej czyli od 1,8 do 3,2 m. Na kołowrotek często nawija się żyłkę, lecz coraz popularniejsza staje się plecionka. Twistery, rippery, blachy czy woblery czyli przynęty sztuczne to najczęściej stosowane wabiki oprócz tego na końcowym odcinku żyłki umieszcza się przypony.

W naszej ofercie znajdziesz też bardzo duży wybór wędek spławikowych.

Najpopularniejszą metodą wędkowania jest wędkarstwo spławikowe.

Wędki spławikowe wyróżniają się sporą długością i względnie małą masą rzutową. Kompletując sprzęt dla tego typu wędkarstwa bardzo dużą uwagę trzeba zwrócić na wybór spławika, który jest sygnalizatorem brań, a więc odgrywa znaczącą funkcję w trakcie łowów. Występuje parę typów wędek spławikowych, np. bat – najprostszy typ wędki, w którego wędzisku nie ma kołowrotka ani przelotek. Ciekawym rozwiązaniem wykorzystywanym do dalekich połowów są uklejówki, to szybkie i giętkie wędki teleskopowe, można też posłużyć się bolonką czyli długą wędką z przelotką oraz kołowrotkiem.

Wędkarstwo karpiowe

Zanęta jest niezwykle istotna w połowie karpi.

Karpie są rybami łakomymi i jednocześnie bardzo wybrednymi. Zanęta musi mieć odpowiedni zapach i smak, żeby połów zakończył się sukcesem. Karpiarze często wybierają kulki proteinowe. Składają się one z białka, tłuszczy, węglowodanów oraz minerałów i witamin. Ponadto charakteryzuje je odpowiednia konsystencja, co jest bardzo ważne przy połowie karpi, należy też skierować uwagę na fakt, że nie rozpadają się podczas rzutu. Kulki proteinowe są ofertowa w różnej wielkości oraz w różnym wariancie (słodkie, śmierdzące, mieszane). Karpie są wybredne dlatego nie można używać jednego typu kulek trzeba je odpowiednio zestawiać w zależności od akwenu i pory roku.

Pop up istotne w kuchni karpiowej.

Pop up to kolejny rodzaj przynęt ochoczo stosowanych przez karpiarzy.

Ten rodzaj przynęty zalicza się do pływaków i są to pływające kulki proteinowe. Solidny aromat to następna właściwość charakterystyczna pop up. Agresywne barwy stosowane przez producentów, odgrywają bardzo istotną rolę i przyczyniają się do dobrych łowów. Te cechy pop up wywołują, że są one widoczne na dnie. Bardzo dobre efekty daje też łączenie pop up z innymi przynętami ale to wymaga sporego obeznania od karpiarza.

Zobacz jakie pellety przygotowaliśmy na Twoje połowy

Z naszego obeznania oraz obserwacji wynika, że karpiarze z pewnym stażem nad wodą ochoczo stosują pellet jako zanętę w czasie połowu karpi.

Wśród plusów tej metody możemy wymienić szybkość pracy oraz wybiórczy rozmiar. Po wrzuceniu do wody pellety rozpadają się względnie szybko i tworzą pożądany przy połowie dywan zanętowy. Kolejną cechą charakterystyczną pallet jest ich różnorodny skład. Na rynku spotkać można pellety z dużą ilością mączki rybnej, czy też pellety mleczne lub zbożowe, a więc takie w których składzie dominują składniki roślinne. Spotkamy się z karpiarzami którzy używają średnie pellety jak przynęty.

Dumbelsy wykorzystywaliśmy nad wodą wielokrotnie i to z rozległym sukcesem.

Przynęty tego typu, jak wskazuje nasze doświadczenie wielokrotnie przyczyniły się do naszych triumfów nad wodą. Cechą dumbelsów która naszym zadaniem głównie przyczynia się do ich efektywności jest miękkość , która sprawia, że karpie idealnie ją podbierają. Nie bez znaczenia jest też lekkość dumbelsów, dzięki temu zachowują się na wodzie w sposób jak najbardziej naturalny. Smak i zapach w tych dwóch walorach propozycja dumbelsów jest bardzo szeroka.

Z pewnością znacie że jednym z elementów sukcesu nad wodą jest zapach przynęty, zapach bowiem rozchodzi się w niektórych przypadkach bardzo szybko i jest istotny w trakcie połowów

Na rynku spotykać można rozległy wybór przynęt pochodzenia roślinnego.

Przynęty roślinne, mogą być też stosowane przez karpiarzy i wielu wypadkach umożliwiają sukces nad wodą. Należy jednak wiedzieć, że o doborze konkretnej przynęty powinna decydować pora roku oraz warunki dominujące na konkretnym akwenie.

Głównymi komponentami przynęt roślinnych są kukurydza, groszek, pszenica, konopie, kasza pęczak, kartofle, płatki owsiane oraz ryż preparowany czy fasola.

Wiemy, że dobranie przynęty nie jest proste bardzo wiele zależy od warunków panujących na zasadzce, chętnie podpowiemy Ci jak wybrać przynęte do konkretnej sytuacji nad wodą tak by Twój połów zakończył się triumfem.

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

« Wstecz