Średnia ocen z facebook
4.9 / 5
Aktualna liczba opinii 154
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Twitter
CarpTV.pl
Zobacz więcej filmów

Galanteria spinningowa

Producenci

Delphin BOMB! Czeburaszka

Nowy produkt

CZEBURASZKA wkroczyła na rynek wędkarski , niczym wielka woda. Zadaniem tego ciężarka jest nadanie przynęcie bardzo kuszącego ruchu. Mocuje się ją do haczyka przy pomocy wewnętrznego systemu drucików. Oprócz ruchu, dużym plusem czeburaszki jest to, że przy idealnym doborze haczyka do przynęty, zmienia się potem jedynie poszczególne główki. Wymiana jest bardzo szybka i efektywna.

Więcej szczegółów

4,50 zł brutto

Najtańsze opcje dostawy:

Odbiór w Carpmix: Darmowy

Kurier GLS do 10 kg: 15,30 zł

Nie ma punktów za ten produkt.


Opis

Materiałołów
Ilość w opakowaniu5 szt.

Więcej informacji

Delphin BOMB! Czeburaszka w sklepie wędkarskim Carpmix.pl
CZEBURASZKA wkroczyła na rynek wędkarski , niczym wielka woda. Zadaniem tego ciężarka jest nadanie przynęcie bardzo kuszącego ruchu. Mocuje się ją do haczyka przy pomocy wewnętrznego systemu drucików. To połączenie i późniejszy ruch są dla ryb bardzo kuszące. Oprócz ruchu, dużym plusem czeburaszki jest to, że przy idealnym doborze haczyka do przynęty, zmienia się potem jedynie poszczególne główki. Wymiana jest bardzo szybka i efektywna. Podczas łowienia z czeburaszką zaleca się użycie karabińczyka Crosslock Snap. Ołowiane ciężarki serii BOMB! są bardzo dobrze wykonane. System drutów jest bardzo łatwy do zdejmowania i wkładania, a dodatkowo pętla z drutu zaprojektowana do mocowania do haczyka ma bardzo specyficzny kątowy kształt. Dzięki temu szybko określisz właściwą stronę i spowoduje jeszcze większy ruch nęconej przynęty. Zestaw zawiera 5 sztuk.

Seria produktów Delphin BOMB! została zaprojektowana z myślą o wymagających łowcach zębatych drapieżników. Wysoka jakość użytych materiałów oraz dbałość o szczegóły na każdym etapie produkcji, to wyróżniki akcesoriów ze znakiem B!

© Wszelkie prawa do opisu oraz zdjęć pozakatalogowych zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Ref.WagaCenaAvail.IlośćKup
6680000033 g 4,50 zł
6680000055 g 4,90 zł
6680000077 g 5,70 zł

10 Inne produkty w tej samej kategorii:

« Wstecz