Średnia ocen z facebook
4.9 / 5
Aktualna liczba opinii 176
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Zobacz więcej filmów

Oświetlenie biwakowe

Producenci

Delphin Light Contact 6+1 LED - lampa biwakowa

101001062

Nowy produkt

Bardzo praktyczna lampka do namiotu, posiadająca kilka funkcji, dzięki czemu znajduje zastosowanie w różnych sytuacjach. Jej główną zaletą wyróżniającą ją na tle zwykłych lampek jest to, że można ją sparować z wybranymi zestawami sygnalizatorów brań marki Delphin. Zasilanie: 3 x AA 1,5V.

Więcej szczegółów

124,00 zł brutto

Najtańsze opcje dostawy:

Odbiór osobisty w sklepie: Darmowy

Kurier GLS do 10 kg: 15,30 zł


Kupując ten produkt otrzymasz 12 pkt. karty klienta.


Opis

Waga105 g

Więcej informacji

Delphin Light Contact 6+1 LED - lampa biwakowa w sklepie wędkarskim Carpmix.pl
Bardzo praktyczna lampka do namiotu, posiadająca kilka funkcji, dzięki czemu znajduje zastosowanie w różnych sytuacjach. Jej główną zaletą wyróżniającą ją na tle zwykłych lampek jest to, że można ją sparować z wybranymi zestawami sygnalizatorów brań marki Delphin. Jeśli masz sparowany w ten sposób LightCONTACT w namiocie, dioda LED będzie się świecić przy każdym braniu, nawet jeśli nie usłyszałeś sygnalizatora brań lub po prostu nie włączyłeś dźwięków. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru spośród czterech kolorów diody LED, który będzie dla Ciebie najlepszy. Oprócz tego, że LightCONTACT może być używany jako „sygnalizacja świetlna brania”, może być również używana jako normalna lampka kempingowa, zarówno na ryby, jak i podczas innych zajęć na świeżym powietrzu. W tym przypadku 6 diod LED z regulowaną intensywnością światła zapewnia Ci jasne światło.
Mocowanie produktu jest praktycznie rozwiązane za pomocą czterech mocnych magnesów, umieszczonych bezpośrednio w lampce oraz jednego płaskiego metalowego krążka, który również znajduje się w zestawie. Dzięki tym elementom LightCONTACT można łatwo zamontować w dowolnym miejscu w namiocie lub wszędzie gdzie będziesz potrzebował i zawsze będzie bezpiecznie zamocowane.
Lampka zasilana jest trzema bateriami AA, które zapewniają bardzo dobrą żywotność. W przypadku niskiego poziomu naładowania baterii lampka zaalarmuje Cię trzykrotnym mignięcie 6 diod.
Kompatybilna z elektronicznymi zestawami sygnalizatorów:

  • Zestaw sygnalizacyjny Delphin TOTEM
  • Zestaw sygnalizacyjny Delphin FORZA
  • Zestaw sygnalizacyjny Delphin CODER

Parametry techniczne:

  • Źródło światła: 6 x LED (biała), 1 x LED (4 kolory).
  • Zasilanie: 3 x bateria 1,5V AA
  • Wymiary: 85 x 85 x 45 mm.
  • Waga: 105 g.

© Wszelkie prawa do opisu oraz zdjęć pozakatalogowych zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

9 Inne produkty w tej samej kategorii:

« Wstecz