Średnia ocen z facebook
4.9 / 5
Aktualna liczba opinii 154
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Twitter
CarpTV.pl
Zobacz więcej filmów

Producenci

Galanteria spinningowa Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • 6,60 zł

  Klasyczne mikro główki jigowe z kulistym, skupionym obciążnikiem, przeznaczone do połowów ryb drapieżnych w wodach śródlądowych. Ołowiany ciężarek połączony został z oryginalnymi, niezwykle ostrymi hakami firmy Mustad. Prosty grot haka i mikrozadzior nie kaleczący ryb. Główka bez kołnierza. Pięć sztuk w opakowaniu.

  6,60 zł

  Więcej

 • 7,00 zł

  Klasyczne główki jigowe z kulistym, skupionym obciążnikiem, przeznaczone do połowów ryb drapieżnych w wodach śródlądowych. Ołowiany ciężarek połączony został z oryginalnymi, niezwykle ostrymi hakami firmy Mustad. Prosty grot haka i mikrozadzior nie kaleczący ryb. Pod ciężarkiem specjalny kołnierz z 2 pierścieniami, zapobiegający zsuwaniu się przynęt z...

  7,00 zł

  Więcej

 • 6,40 zł

  Przypon jest wykonany w 100% z włókna fluorowęglowego. Dzięki niemu przynęta staje się prawie niewidzialna, oraz jest odporna na przegryzienie zębami drapieżnej ryby. Jest delikatna i miękka w dotyku, ale także bardzo wytrzymała dzięki specjalnemu składowi. Zakończone z jednej strony krętlikiem a z drugiej agrafką typu Snap. Dwie sztuki w opakowaniu. Trzy...

  6,40 zł

  Więcej

 • 20,70 zł

  Tytanowa linka idealna dla wędkarzy mających wysokie wymagania. Wysoka szlachetność i najlepsze cechy są oczywistością dla tego produktu. Ta linka jest wyjątkowa ze względu na miękkość, ale także bezkompromisową odporność na ostre zęby i przeszkody! Dzięki tym cechom każda manipulacja jest bardzo przyjemna i łatwa. Dwie sztuki w opakowaniu. Trzy rozmiary...

  20,70 zł

  Więcej

 • 18,00 zł

  Gotowy przypon na sandacze typu Stinger. Wykonany z 9 centymetrowego odcinka fluorocarbonu z potrójną kotwiczką VMC w rozmiarze 8. W zestawie 3 sztuki.

  18,00 zł

  Więcej

 • 5,90 zł

  Komplet stalowych krętlików z agrafką Duolock, służących do konstruowania zestawów. Mocne i wytrzymałe. Pokryte antyodblaskową powłoką żeby nie straszyć ryb. 9 sztuk w opakowaniu.

  5,90 zł

  Więcej

 • 8,20 zł

  Dzięki zastosowanemu krętlikowi przynęta nie skręca żyłki, a agrafka MICRO SNAP otwiera się bardzo dobrze. Dzięki sześciu rozmiarom i obciążeniom można je wykorzystać do szerokiego zakresu technik łowienia.

  8,20 zł

  Więcej

 • 6,40 zł

  Zestaw wytrzymałych krętlików karpiowych z agrafką typu Hooked do szybkiego montażu, służących do konstruowania zestawów końcowych.

  6,40 zł

  Więcej

 • 3,30 zł

  Leadery spinningowe wykonane z kilkunastu splecionych włókien wolframowych. Bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia. Zakończone z jednej strony krętlikiem a z drugiej agrafką typu Snap. Dwie sztuki w opakowaniu. Cztery rozmiary do wyboru.

  3,30 zł

  Więcej

 • 2,90 zł

  Leadery spinningowe wykonane z 49 splecionych włókien ze stali nierdzewnej. Zaplatane specjalną techniką, powodują iż leader jest gładki i miękki a przy tym trwały i odporny na uszkodzenia. Są łatwe w operowaniu i doskonale prezentują przynętę. Zakończone z jednej strony krętlikiem a z drugiej agrafką typu Snap. Trzy rozmiary do wyboru.

  2,90 zł

  Więcej

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów