Średnia ocen z facebook
4.9 / 5
Aktualna liczba opinii 154
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Twitter
CarpTV.pl
Zobacz więcej filmów

Producenci

Galanteria spinningowa Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
 • 6,60 zł

  Klasyczne mikro główki jigowe z kulistym, skupionym obciążnikiem, przeznaczone do połowów ryb drapieżnych w wodach śródlądowych. Ołowiany ciężarek połączony został z oryginalnymi, niezwykle ostrymi hakami firmy Mustad. Prosty grot haka i mikrozadzior nie kaleczący ryb. Główka bez kołnierza. Pięć sztuk w opakowaniu.

  6,60 zł

  Więcej

 • 7,00 zł

  Klasyczne główki jigowe z kulistym, skupionym obciążnikiem, przeznaczone do połowów ryb drapieżnych w wodach śródlądowych. Ołowiany ciężarek połączony został z oryginalnymi, niezwykle ostrymi hakami firmy Mustad. Prosty grot haka i mikrozadzior nie kaleczący ryb. Pod ciężarkiem specjalny kołnierz z 2 pierścieniami, zapobiegający zsuwaniu się przynęt z...

  7,00 zł

  Więcej

 • 6,40 zł

  Przypon jest wykonany w 100% z włókna fluorowęglowego. Dzięki niemu przynęta staje się prawie niewidzialna, oraz jest odporna na przegryzienie zębami drapieżnej ryby. Jest delikatna i miękka w dotyku, ale także bardzo wytrzymała dzięki specjalnemu składowi. Zakończone z jednej strony krętlikiem a z drugiej agrafką typu Snap. Dwie sztuki w opakowaniu. Trzy...

  6,40 zł

  Więcej

 • 20,70 zł

  Tytanowa linka idealna dla wędkarzy mających wysokie wymagania. Wysoka szlachetność i najlepsze cechy są oczywistością dla tego produktu. Ta linka jest wyjątkowa ze względu na miękkość, ale także bezkompromisową odporność na ostre zęby i przeszkody! Dzięki tym cechom każda manipulacja jest bardzo przyjemna i łatwa. Dwie sztuki w opakowaniu. Trzy rozmiary...

  20,70 zł

  Więcej

 • 18,00 zł

  Gotowy przypon na sandacze typu Stinger. Wykonany z 9 centymetrowego odcinka fluorocarbonu z potrójną kotwiczką VMC w rozmiarze 8. W zestawie 3 sztuki.

  18,00 zł

  Więcej

 • 5,90 zł

  Komplet stalowych krętlików z agrafką Duolock, służących do konstruowania zestawów. Mocne i wytrzymałe. Pokryte antyodblaskową powłoką żeby nie straszyć ryb. 9 sztuk w opakowaniu.

  5,90 zł

  Więcej

 • 8,20 zł

  Dzięki zastosowanemu krętlikowi przynęta nie skręca żyłki, a agrafka MICRO SNAP otwiera się bardzo dobrze. Dzięki sześciu rozmiarom i obciążeniom można je wykorzystać do szerokiego zakresu technik łowienia.

  8,20 zł

  Więcej

 • 6,40 zł

  Zestaw wytrzymałych krętlików karpiowych z agrafką typu Hooked do szybkiego montażu, służących do konstruowania zestawów końcowych.

  6,40 zł

  Więcej

 • 3,30 zł

  Leadery spinningowe wykonane z kilkunastu splecionych włókien wolframowych. Bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia. Zakończone z jednej strony krętlikiem a z drugiej agrafką typu Snap. Dwie sztuki w opakowaniu. Cztery rozmiary do wyboru.

  3,30 zł

  Więcej

 • 2,90 zł

  Leadery spinningowe wykonane z 49 splecionych włókien ze stali nierdzewnej. Zaplatane specjalną techniką, powodują iż leader jest gładki i miękki a przy tym trwały i odporny na uszkodzenia. Są łatwe w operowaniu i doskonale prezentują przynętę. Zakończone z jednej strony krętlikiem a z drugiej agrafką typu Snap. Trzy rozmiary do wyboru.

  2,90 zł

  Więcej

 • 4,50 zł
  Nowy

  CZEBURASZKA wkroczyła na rynek wędkarski , niczym wielka woda. Zadaniem tego ciężarka jest nadanie przynęcie bardzo kuszącego ruchu. Mocuje się ją do haczyka przy pomocy wewnętrznego systemu drucików. Oprócz ruchu, dużym plusem czeburaszki jest to, że przy idealnym doborze haczyka do przynęty, zmienia się potem jedynie poszczególne główki. Wymiana jest...

  4,50 zł

  Więcej

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów