YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Twitter
CarpTV.pl
Zobacz więcej filmów

Kategorie

Producenci

Nowe produkty

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 45 elementów
 • 12,50 zł
  Nowy

  Wielozadaniowe haki o szerokim wachlarzu zastosowań. Wykonane z bardzo mocnej stali wanadowej. Hak wyposażony w łopatkę do wiązania żyłki. Prosty grot ostrzony w technologii Needle Sharp. Haki posiadają standardowy zadzior. Nadają się również do łowienia morskiego.

  12,50 zł

  Więcej

 • 9,60 zł
  Nowy

  Najmocniejsze haki w serii Mystic Match, dzięki zastosowaniu nowatorskiej techniki gięcia Barbarian® Technical Locking Curve. Wykonane z bardzo mocnej stali wysokowęglowej. Dodatkowo kute w celu wzmocnienia konstrukcji, pokryte specjalną antyodblaskową warstwą PTFE.

  9,60 zł

  Więcej

 • 8,00 zł
  Nowy

  Haki zaprojektowane specjalnie pod łowienie na method feeder. Wykonane z bardzo mocnej stali wanadowej. Dodatkowo kute w celu wzmocnienia konstrukcji, niklowane na czarno aby zminimalizować ryzyko dostrzeżenia haka przez ryby. Łopatka do wiązania żyłki. Długi grot, lekko nachylony do wewnątrz.

  8,00 zł

  Więcej

 • 9,90 zł
  Nowy

  Gotowy, klasyczny przypon karpiowy z włosem, wykonany z 100% fluorocarbonu. Zaopatrzony w bardzo ostry hak i zakończony krętlikiem. 2 sztuki w opakowaniu.

  9,90 zł

  Więcej

 • 9,90 zł
  Nowy

  Gotowy, klasyczny przypon karpiowy z włosem, wykonany z plecionki Sufix w kolorze zielonym camo. Zaopatrzony w bardzo ostry hak i zakończony krętlikiem. 2 sztuki w opakowaniu.

  9,90 zł

  Więcej

 • 25,50 zł
  Nowy

  Podpórka teleskopowa z aluminium. Wyposażona w standardowy gwint do mocowania sygnalizatorów lub uchwytów pod wędki. W dolnej części świder ułatwiający instalację podpórki na brzegu. Regulacja wysokości za pomocą mocnego klipsa.

  25,50 zł

  Więcej

 • 15,30 zł
  Nowy

  Gotowy przypon wykonany z plecionki w otulinie Combi-Stiff, dzięki czemu jest odporniejszy na plątanie się. Został zaprojektowany we współpracy ze znanym, francuskim karpiarzem Pascalem Kowalikiem. Zaopatrzony w bardzo ostry hak i zakończony krętlikiem. 2 sztuki w opakowaniu

  15,30 zł

  Więcej

 • 26,70 zł
  Nowy

  HERCULINE BRAID to wolnotonąca, miękka plecionka przyponowa. Znakomicie sprawdza się do prezentacji szerokiej gamy zestawów, w tym do PVA. 20 metrów. Kolor: brązowy camo.

  26,70 zł

  Więcej

 • 26,70 zł
  Nowy

  HERCULINE BRAID to wolnotonąca, miękka plecionka przyponowa. Znakomicie sprawdza się do prezentacji szerokiej gamy zestawów, w tym do PVA. 20 metrów. Kolor: zielony camo.

  26,70 zł

  Więcej

 • 14,00 zł
  Nowy

  Gotowy przypon typu Chod Rig, wykonany ze specjalnej, sztywnej żyłki Riga-Mortis. Zaopatrzony w bardzo ostry hak Razor Point Stiff Rig / Chod rozmiar 8 oraz przezroczystą wkrętkę do kulek, z powodzeniem zastępującą włos. Zakończony krętlikiem 11 z krążkiem. 3 sztuki w opakowaniu. Wersja dłuższa przyponu o długości 8,25 cm.

  14,00 zł

  Więcej

 • 14,00 zł
  Nowy

  Gotowy przypon typu Chod Rig, wykonany ze specjalnej, sztywnej żyłki Riga-Mortis. Zaopatrzony w bardzo ostry hak Razor Point Stiff Rig / Chod rozmiar 4 oraz przezroczystą wkrętkę do kulek, z powodzeniem zastępującą włos. Zakończony krętlikiem 11 z krążkiem. 3 sztuki w opakowaniu. Wersja krótsza przyponu o długości 5,75 cm.

  14,00 zł

  Więcej

 • 25,50 zł
  Nowy

  Gotowy przypon wykonany ze 100% fluorocarbonu. Jest przezroczysty, zatem prawie zupełnie niewidoczny w wodzie. Dodatkowo ma całkowicie jednolitą budowę, więc wewnątrz nie powstają bąbelki powietrza. Bardzo gładka powierzchnia oraz duża wytrzymałość przyponu. Zakończony zgrzewaną pętlą z krętlikiem.

  25,50 zł

  Więcej

Pokazuje 1 - 12 z 45 elementów