YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Twitter
CarpTV.pl
Zobacz więcej filmów

Kategorie

Newsletter

Producenci

Nowe produkty

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 40 elementów
 • 84,00 zł
  Nowy

  Najnowsza żyłka karpiowa mono klasy premium, przeznaczona do łowienia ekstremalnych warunkach. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii produkcji, łączy w sobie 3 cechy idealnej żyłki: wysoką wytrzymałość na węźle, niską rozciągliwość oraz niemal całkowity brak pamięci kształtu (nie skręca się). Rdzeń żyłki wykonano z japońskiego nylonu, który został...

  84,00 zł

  Więcej

 • 19,20 zł
  Nowy

  Najwyższej  klasy żyłka karpiowa, wyprodukowana ze 100% japońskiego fluorocarbonu. Charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością na węźle oraz dużą elastycznością. Praktycznie niewidoczna w wodzie. Szybko tonąca. Znakomity materiał przyponowy.

  19,20 zł

  Więcej

 • 10,50 zł
  Nowy

  Znakomita plecionka karpiowa firmy FIN, przeznaczona do tworzenia specjalistycznych przyponów na ostrożne karpie. Wykonana techniką zaplatania  6 wyjątkowo mocnych mikrowłókien, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała a co bardzo ważne, szybko tonąca, mało widoczna i dobrze przylegająca do dna. Nie mechacąca się miękka struktura o okrągłym przekroju !!!

  10,50 zł

  Więcej

 • 49,00 zł
  Nowy

  Znakomity bezrdzeniowy leadCore, od firmy FIN. Miękki, szybko tonący, pewnie przylegający do dna. Kamuflażowa barwa, specjalnego bardzo mocnego i odpornego na przetarcia splotu materiału. Naturalny dla strefy dennej, kolor tego ważnego elementu zestawu końcowego.

  49,00 zł

  Więcej

 • 15,20 zł
  Nowy

  Ultra Heavy 45 lbs- leadcore z ołowianym rdzeniem firmy FIN. Ciężki a za razem bardzo miękki i odporny na przetarcia produkt. Idealnie przylegający i układający się na dnie materiał. Kamuflująca barwa leadcora.

  15,20 zł

  Więcej

 • 44,70 zł
  Nowy

  Leadcore z ołowianym rdzeniem, który dociąża plecionkę a przy tym jest na tyle miękki że bardzo dokładnie przylega do dna. Na oliwkową plecionkę został cyfrowo nadrukowany wzór camo, aby lepiej maskować zestaw.

  44,70 zł

  Więcej

 • 8,50 zł
  Nowy

  Małe pudełko na akcesoria karpiowe wykonane z mocnego tworzywa. Przezroczyste wieczko. Osiem przegródek. Pasuje do systemu Accessory Box lub może być używane oddzielnie.

  8,50 zł

  Więcej

 • 8,50 zł
  Nowy

  Małe pudełko na akcesoria karpiowe wykonane z mocnego tworzywa. Przezroczyste wieczko. Cztery przegródki. Pasuje do systemu Accessory Box lub może być używane oddzielnie.

  8,50 zł

  Więcej

 • 8,50 zł
  Nowy

  Małe pudełko na akcesoria karpiowe wykonane z mocnego tworzywa. Przezroczyste wieczko. Dwie przegródki. Pasuje do systemu Accessory Box lub może być używane oddzielnie.

  8,50 zł

  Więcej

 • 362,00 zł
  Nowy

  W zestawie 2 swingery oraz 2 elektroniczne sygnalizatory. Kompaktowy a przy tym solidny stojak karpiowy typu tripod. Wykonany z aluminium oraz mocnego tworzywa. Bardzo łatwy w składaniu i rozkładaniu. Nie zabiera wiele miejsca podczas transportu. W komplecie wygodny pokrowiec do transportu poda.

  362,00 zł

  Więcej

 • 35,50 zł
  Nowy

  Marker wędkarski służący do oznaczania i badania łowiska. Dwie sztuki w komplecie. Czerwone, dobrze widoczne końcówki.

  35,50 zł

  Więcej

 • 31,00 zł
  Nowy

  Gotowe przypony karpiowe typu Stiff Chod Rig wykonane z żyłki Fox Edges Rigidity Trans Khaki oraz haków Fox Arma Point Edges Stiff Rig Beaked. Przypon zawiera również krętlik Edges Micro Hook Ring na pętli D do mocowania przynęt oraz krętlik Flexi Ring w rozmiarze 11. Wytrzymałość żyłki dobrana została do rozmiaru haka. Wersja krótsza.

  31,00 zł

  Więcej

Pokazuje 1 - 12 z 40 elementów