Carpmix na facebook
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Twitter
CarpTV.pl
Zobacz więcej filmów

Kategorie

Producenci

Nowe produkty

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów
 • 52,00 zł
  Nowy

  Torba-siatka z nowej serii bagaży wędkarskich AREA od firmy Delphin. Służy do transportu, przechowywania oraz suszenia kul proteinowych. Torba cała wykonana została z mocnej siatki i posiada pojedynczą komorę główną zapinaną na zamek błyskawiczny.

  52,00 zł

  Więcej

 • 62,00 zł
  Nowy

  Pokrowiec na kołowrotki z nowej serii bagaży wędkarskich AREA od firmy Delphin. Pokrowiec posiada pojedynczą komorę główną, z ruchomą przegródką zapinaną na rzep. Pokrowiec jest usztywniony wypełnieniem, zabezpieczającym wnętrze.

  62,00 zł

  Więcej

 • 136,00 zł
  Nowy

  Średnia torba karpiowa do transportu sprzętu i akcesoriów z nowej serii bagaży wędkarskich AREA od firmy Delphin. Torba posiada pojedynczą komorę główną, jedną dużą i dwie mniejsze zewnętrzne kieszenie, zapinane na zamki błyskawiczne oraz jedną kieszeń wewnątrz torby.

  136,00 zł

  Więcej

 • 149,00 zł
  Nowy

  Duża torba karpiowa do transportu sprzętu i akcesoriów z nowej serii bagaży wędkarskich AREA od firmy Delphin. Torba posiada pojedynczą komorę główną, jedną dużą i dwie mniejsze zewnętrzne kieszenie, zapinane na zamki błyskawiczne oraz jedną kieszeń wewnątrz torby.

  149,00 zł

  Więcej

 • 65,00 zł
  Nowy

  Zestaw obiadowy dla dwóch osób składający się z dwóch płaskich talerzy, dwóch widelców dwóch noży stołowych, noża do krojenia, noża wielozadaniowego z otwieraczem do butelek i puszek oraz korkociągiem i ręcznika. Całość zapakowana jest w wygodny pokrowiec wykonany z trwałego materiału, pokrytego wzorem maskującym CARPATH, opracowanym przez firmę Delphin.

  65,00 zł

  Więcej

 • 643,00 zł
  Nowy

  NOWOŚĆ 2018! Wysokiej klasy łóżko karpiowe firmy DELPHIN, oparte na ośmiu niezależnie regulowanych nogach. Dobór materiałów oraz dbałość o wykonanie i wykończenie zapewni komfort i wygodę nawet na najdłuższej zasiadce. Wytrzymałość 190 kg! Wzór kamuflujący CARPATH.

  643,00 zł

  Więcej

 • 533,00 zł
  Nowy

  NOWOŚĆ 2018! Wysokiej klasy łóżko karpiowe firmy DELPHIN, oparte na sześciu niezależnie regulowanych nogach. Dobór materiałów oraz dbałość o wykonanie i wykończenie zapewni komfort i wygodę nawet na najdłuższej zasiadce. Wzór kamuflujący CARPATH.

  533,00 zł

  Więcej

 • 15,30 zł
  Nowy

  Specjalne wkrętki do mocowania kulek do zestawu. Bardzo łatwe i szybkie w użyciu. Specjalny kołnierz chroni kulkę przed przedostaniem się wody do środka kulki, aby zbyt szybko nie spęczniała. Gruby gwint mocno i pewnie trzyma kulkę.

  15,30 zł

  Więcej

 • 20,40 zł
  Nowy

  Elastyczny marker do oznaczania na żyłce odległości łowienia. Odpowiednio dobrana średnica aby nie przeszkadzał przywiązany na żyłce. Jaskrawo pomarańczowy kolor. 7 metrów na szpulce.

  20,40 zł

  Więcej

 • 35,00 zł
  Nowy

  Zestaw składający się z igły oraz wiertła do kul zanętowych. Wykonane ze stali z gumowymi uchwytami w jaskrawych kolorach. Dzięki temu są trwałe oraz trudne do zgubienia. Niezbędne elementy każdej zasiadki.

  35,00 zł

  Więcej

 • 21,70 zł
  Nowy

  RIGA MORTIS to sztywna żyłka do konstruowania zestawów. Idealnie nadaje się do stiff rigów i chod rigów. Ma bardzo dużą pamięć kształtu, dzięki czemu zachowuje kształt zestawu nawet podczas rzutu. Łatwo się ją kształtuje i prostuje. Szybko tonąca.

  21,70 zł

  Więcej

 • 179,00 zł
  Nowy

  Śpiwór karpiowy przeznaczony do użytkowania od wiosny do późnej jesieni. Wykonany z poliestru, podszyty nylonową podszewką. Dwa mocne zamki błyskawiczne, ułatwiające szybkie wydostanie się ze śpiwora w przypadku brania.

  179,00 zł

  Więcej

Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów