Średnia ocen z facebook
4.9 / 5
Aktualna liczba opinii 176
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Zobacz więcej filmów

Producenci

Zanęty  Jest 39 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 39 elementów
 • 23,00 zł

  Sensas 3000 Super Feeder Carp to popularna zanęta wysokiej jakości, która dzięki wielu atrakcyjnym składnikom przyciągnie i utrzyma w miejscu żerowania wiele ryb. Ta mieszanka zanętowa przeznaczona jest do feederów, a jej słodki smak tworzony jest głównie przez aromat orzechów i kukurydzy.

  23,00 zł

  Więcej

 • 28,00 zł

  Sensas 3000 Super Feeder Big Fish to popularna zanęta wysokiej jakości, która dzięki wielu atrakcyjnym składnikom przyciągnie i utrzyma w miejscu żerowania wiele ryb. Doskonała zanęta, która pozwoli wyselekcjonować piękne okazy przede wszystkim na średnich i dużych odległościach przy w miarę stałym prądzie.

  28,00 zł

  Więcej

 • 23,00 zł

  Doskonała zanęta leszczowa przeznaczona na wody stojące oraz płynące. Skuteczna również na krąpie. Intensywny piernikowy zapach wabi ryby z dużych odległości. Po odpowiednim skomponowaniu można ją stosować na wody o większej głębokości i silniejszym uciągu. Mieszanka wzbogacona o składniki odżywcze, które długo utrzymują ryby w strefie nęcenia.

  23,00 zł

  Więcej

 • 23,00 zł

  Doskonała zanęta leszczowa przeznaczona na wody stojące oraz wolno płynące kanały. Skuteczna również na krąpie. Intensywny ziołowy zapach wabi ryby z dużych odległości. Po odpowiednim skomponowaniu można ją stosować na wody o większej głębokości i silniejszym uciągu. Mieszanka wzbogacona o składniki odżywcze, które długo utrzymują ryby w strefie nęcenia.

  23,00 zł

  Więcej

 • 23,00 zł

  Jedna z najlepszych i najczęściej używanych zanęt zawodniczych. Mieszanka o brązowym kolorze i specyficznym zapachu, lekko klejąca, przeznaczona do połowu płoci i innych ryb. Ta najwyższej jakości specjalistyczna zawodnicza zanęta na płocie Sensas została opracowana dzięki wielkiemu doświadczeniu naszych testerów i zawodników Team Sensas.

  23,00 zł

  Więcej

 • 23,00 zł

  Jedna z najlepszych i najczęściej używanych zanęt zawodniczych. Mieszanka o ciemnobrązowym kolorze i specyficznym zapachu, klejąca, przeznaczona do połowu dużych płoci i innych ryb. Ta najwyższej jakości specjalistyczna zawodnicza zanęta na płocie Sensas została opracowana dzięki wielkiemu doświadczeniu naszych testerów i zawodników Team Sensas.

  23,00 zł

  Więcej

 • 23,00 zł

  Zanęty 3000 Super Black zostały opracowane z myślą o połowach w jasnych wodach w określonych porach sezonu. W rzeczywistości stosując te zanęty możemy łowić cały rok. Ich sposób produkcji pozwala na zachowanie koloru podczas całego łowienia. Drobna zanęta przeznaczona do połowów małych i dużych płoci. Bezspornie skuteczna zarówno w ciepłych, jak i zimnych...

  23,00 zł

  Więcej

 • 22,20 zł

  Specjalnie opracowana receptura łącząca unikalną kombinację dodatków, smaków i atraktorów Dostępne są trzy mieszanki - dwie słodkie mieszanki do miejsc naturalnych i jedna, która jest idealna zbiorniki komercyjne.

  22,20 zł

  Więcej

 • 24,80 zł

  Doskonała, słodka zanęta firmy Dynamite Baits, o dużej zawartości protein, substancji oleistych oraz atraktorów wabiących z dodatkiem specjalnego słodzika. Dzięki zastosowaniu specjalnie dobranych komponentów najwyższej jakości, zanęta Swim Stim F1 szybko zaczyna pracować, długo tworząc trwałą chmurę wabiącą karpie. Znakomicie nadaje się do zanęcania oraz...

  24,80 zł

  Więcej

 • 27,90 zł

  Mieszanka zanętowa, opracowana z myślą o stosowaniu w rzekach o różnym nurcie. Oparty w dużej mierze na biszkopcie, ten słodki miks ma na celu szybkie i efektywne wabienie większych okazów. Został tak dopracowany aby nie dopuścić do przekarmienia wabionych ryb. Sprawdza się również jako zanęta oraz w połączeniu z innymi zanętami, miksami czy pelletami.

  27,90 zł

  Więcej

 • 34,50 zł

  Mieszanka zanętowa, opracowany z myślą o stosowaniu go bezpośrednio w nęconym obszarze, jak i w koszyczkach method feeder. Bogaty w proteiny oraz atraktory, oparte w dużej mierze na pelletach halibutowych i mielonych konopiach. Intensywnie przyciąga ryby spokojnego żeru i utrzymuje je w łowisku przez dłuższy czas.

  34,50 zł

  Więcej

 • 13,90 zł

  Seria SPECIALIST, to mieszanki zanęt nowej generacji, wyprodukowane z wysokiej jakości składników, w dużej części wyprażonych, oraz odpowiednio dobranych aromatów i smaków. Dają znakomite efekty zarówno stosowane same, jak i mieszane z innymi zanętami Match Pro.

  13,90 zł

  Więcej

Pokazuje 1 - 12 z 39 elementów