Średnia ocen z facebook
4.9 / 5
Aktualna liczba opinii 176
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Zobacz więcej filmów

wędki sumowe

Producenci

Delphin Hazard 225 cm/500 g

101000327

Nowy produkt

Hazard - specjalistyczne wędzisko sumowe firmy DELPHIN. Dedykowane dla znawców sztuki połowu dużych i walecznych okazów ryb. Blanki o wyjątkowej wytrzymałości i sprężystości, uzbrojone w dwustopkowe, odporne na duże przeciążenia, przelotki Full Metal. Pancerny aluminiowy uchwyt kołowrotka z dodatkową nakrętką kontrującą. Znakomite wędzisko na sumy w przystępnej cenie.

Więcej szczegółów

259,00 zł brutto

Najtańsze opcje dostawy:

Odbiór osobisty w sklepie: Darmowy

Kurier GLS do 10 kg: 15,30 zł


Kupując ten produkt otrzymasz 25 pkt. karty klienta.


Opis

Waga428 g
MateriałWłókno węglowe
Długość225 cm
Długość transportowa115 cm
Długość dolnika55 cm
Przelotki7 x Full Metal
Ilość Sekcji2
Ciężar wyrzutu500 g

Więcej informacji

Wędka sumowa Delphin Hazard 225 cm - Sklep wędkarski CARPMIX.PL
Hazard to muskularne wędzisko sumowe firmy DELPHIN. Produkt z kategorii Carpmix Wędki Sumowe . Dedykowane dla wędkarzy, specjalizujących się w połowach dużych i walecznych okazów ryb. Dzięki wykorzystaniu dotychczasowych doświadczeń w projektowaniu wędzisk na sumy, w Hazardzie zastosowano najnowsze technologie i materiały, stosowane w produkcji wędzisk o bardzo dużej wytrzymałości. Wykonane z wyjątkowo mocnego ale i odpowiednio elastycznego włókna węglowego z małą średnicą blanków. Siedem dwustopkowych przelotek Full Metal. Pancerny aluminiowy uchwyt kołowrotka z nakrętką blokującą. Specjalistyczny pewnie trzymający się dłoni, dłuższy dolnik z metalową końcówką, pokryty twardszym neoprenem. Elementy łączenia blanków z metalowymi pierścieniami wzmacniającymi. Kije sumowe Hazard, wykorzystywane są również przez wędkarzy do ciężkich połowów morskich. Potężna moc, elegancja i przystępna cena.

© Wszelkie prawa do opisu oraz zdjęć pozakatalogowych zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.


Aby dowiedzieć się więcej o wędkarstwie → czytaj więcej

Kilka słów o naszej zespole

Naszym sposobem na życie jest wędkarstwo zwłaszcza pasjonujemy się sportowym połowem karpi i amurów, cieszymy się że możemy połączyć pasję z pracą, prowadzenie sklepu wędkarskiego daje nam olbrzymią satysfakcję oraz zadowolenie obcowania z przyrodą i naszymi klientami, czyli osobami takim jak my, pasjonującymi się wędkarstwem. Najwięcej satysfakcji dają nam połowy karpi, monitorujemy że ta gałąź wędkarstwa bardzo dynamicznie się rozwija i ciągle wprowadza nowe rozwiązania, z rozwoju tej branży mogą skorzystać wszyscy ci, którzy chcą się uzyskiwać coraz lepsze sukcesy nad wodą. Rozważając nasze swoje zasadzki możemy stwierdzić, że bardzo istotna jest wiedza, doświadczenie, ekwipunek, znaczącą rolę odgrywa też to czym nęcimy, jak i na co łowimy. Wszyscy karpiarze potwierdzą, że specjalistyczne wędkarstwo karpiowe to wspaniałe i niedające się z niczym porównać przeżycie, w którym sukces w formie pięknych okazów łowionych ryb zależy od przemyślanego planu działania oraz włażenia w połów pasji i serca. Kochasz łowić karpie i chcesz osiągać coraz to lepsze triumfy, zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem. Możemy się zapewnić, że nasz sklep Carpmix.pl jest jednym z najdłużej działających specjalistycznych sklepików dla karpiarzy w kraju.

Lubisz zasadzki nad wodą u nas znajdziesz sprzęt

Oczywiście nie zapominamy o innych wędkarzach i mamy w ofercie dużej jakości sprzęt dla sumiarzy, spinningistów, spławikowców i tych, którzy łowią procedurami gruntowymi.

Nasz sklep mieści się w Bielsku-Białej, naturalnie działamy też przez internet i możemy się pochwalić, że działamy już prawie od 20 lat Namiętność i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu sklepu dla wędkarzy jest dla nas zobowiązaniem do przygotowanie dla naszych klientów najlepszej oferty w cenach odpowiednich dla jakości sprzętu, mamy także bardzo atrakcyjny program lojalnościowy i promocyjny.

Warto skorzystać z naszej oferty, bo sklepy kierowany jest przez znakomitego i doświadczonego karpiarza, który może zaprezentować liczne zdjęcie i filmy pięknych okazów ryb, ma również sukcesy potwierdzone pucharami w międzynarodowych maratonów karpiowych.

Naturalnie cały personel sklepu pasjonuje się połowem karpi i bardzo ochoczo dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z klientami, w ten sposób jesteśmy w stanie dobrać sprzęt, który najlepiej sprawdzi się nad wodą.

Obserwujemy w ostatnich latach ogromny progres w produkcji sprzętu wędkarskiego a w tym specjalistycznego karpiowego, rozpoczynając od ekskluzywnych zestawów a kończąc choćby na poprawiającym komfort pobytu nad wodą, licznym sprzęcie biwakowym.

Jak to zawsze na rynku pojawiają się też oferty sprzętu, bardzo cienkiego i nie przypadającego się na zasadzki, dlatego nasz sklep szuka i sprawdza tak by przedstawić klientom ofertę markowego sprzętu w atrakcyjnych cenach.

W naszej ofercie można znaleźć specjalistyczny ekwipunek do połowu karpi oraz innych ryb zwłaszcza drapieżników, to przede wszystkim wędziska, kołowrotki, galanteria, ekwipunek biwakowy. Personel z przyjemnością dzieli się swoim doświadczeniem i nietuzinkową wiedzą, doradzając np. przy zakupie unikatów karpiowej kuchni, oraz odpowiednio dobranego do potrzeb i możliwości sprzętu.

Dla nas karpiowanie to temat rzeka, ale najwyższy czas spakować sprzęt i udać się nad wodę. Czekamy na wasze zdjęcia dokumentujące złowione okazy, chętnie też porozmawiamy o waszych doświadczeniach znad wody, zapraszamy na Carpmix.pl

Zobacz co przygotowaliśmy dla wędkarzy feederowych.

W ostatnich latach monitorujemy coraz większą popularność wędkarstwa feederowego, które jest bardzo wydajną strategią połowu ryb. Tym co cechuje wędkarstwo feederowe to drżenie szczytówki, które sygnalizuje branie .

Od 270 do 390 cm to długość wędzisk feederowych, a ciężar ich wyrzutu to rozpiętość pomiędzy 50-200 g. Nie dyskutujemy z tym, że metodą feederowa jest owocodajna, jednak i w tym przypadku wiedza, nabyte doświadczenie i ekwipunek się ma znaczenie. Zastosowane metody przynęt i zanęt, czy możliwości sprzętowe są gigancie jednak to co się naprawdę liczy to doskonalenie umiejętności wędkarskich, które przyczyniają się do osiągania sukcesów nad wodą Można łowić na wodach płynących czy stojących, w wielu rozmaitych możliwościach używając właśnie wędkarstwo feederowe.

Wychodząc na przeciw życzeniom naszych klientów indywidualnie dobieramy wędziska, akcesoria, kołowrotki, przynęty i zanęty z szerokiej oferty naszego sklepu. Staramy się o jak najlepszą ofertę sprzętu feederowego dla mniej i bardziej zasobnych klientów - dla każdego coś łownego. Zapraszamy do naszego sklepu w Bielsku- Białej i na w internecie, zobacz naszą ofertę.

Wędkarstwo sumowe

Minione lata to szybki rozwój wędkarstwa sumowego. Duża ilość łowionych i zgłaszanych, często rekordowych sumów, sprawia, że ta odmiana wędkarstwa stała się bardzo chodliwa. Rozwój techniki w ciągu ostatnich lat sprawi, że wędkarstwo sumowe ma w swojej ofercie bardzo lekkie a zarazem wytrzymałe wędziska, mocne kołowrotki, plecionki, haki i kotwiczki, z które można zastosować do połowu tych potężnych i bardzo silnych ryb. Sumy są niezwykle pięknymi i walecznymi rybami, nasz sklep stara się zaopatrzyć klientów w odpowiedni sprzęt, przede wszystkim trwały i solidny, który dobrze nadaje się do połowu tych ryb.

Zapoznają się z naszą ofertą wędzisk spinnigowych.

Wędkarstwo spinningowe różni się od powszechnie znanego sposobu połowu ryb – w uproszczeniu polega na sprowokowaniu ryby do zaatakowania przynęty.

Takie założenie powoduje, że wędki spinnigowe muszą być innego typu. Wędka spinningowa ma długość od 1,8 m do 3,2 m. Monitorujemy rozwój jeżeli chodzi o użycie plecionki, coraz częściej zastępuje ona żyłkę i jest nakręcana na kołowrotek. Twistery, rippery, blachy czy woblery czyli przynęty sztuczne to najczęściej stosowane wabiki oprócz tego na ostatnim fragmencie żyłki umieszcza się przypony.

Interesujesz się wędkarstwem spławikowym?

Najpopularniejszą metodą wędkowania jest wędkarstwo spławikowe.

Wędki spławikowe wyróżniają się znaczną długością i relatywnie małą masą rzutową. Ponieważ spławik sygnalizuje brania jest on niezwykle istotnym elementem kompletu w wędkarstwie spławikowym. Na rynku jak także w ofercie naszego sklepu można znaleźć bardzo dużo rodzaji wędek spławikowych, najprostszą z nich jest bat, ten typ wędziska nie posiada kołowrotka ani przelotek. Do odległych połowów doskonale nadają się bolonki czyli wędziska długie z przelotkami i kołowrotkiem, wśród wędzisk spławikowych wyróżniamy też uklejówki, których są teleskopowe, szybkie i elastyczne.

Sprawdź naszą ofertę dla karpiarzy.

Karpie to ryby wybredne, dlatego w trakcie połowów bardzo istotna jest zanęta.

Karpie są rybami żarłocznymi i jednocześnie bardzo wybrednymi. Sukces nad wodą w formie udanego połowu karpia jest możliwy jeśli zanęta będzie miała odpowiedni smak i zapach. Wielu fachowych karpiarzy chetnie wykorzystuje kulki proteinowe. Kulki proteinowe mają bardzo bogaty skład czyli białka, tłuszcze, węglowodany, minerały i witaminy. W kulkach jest więc wszystko to co karpie lubią, nie bez znaczenia jest też ich konsystencja oraz to że nie poddają się rozpadowi w trakcie rzutu. Kulki proteinowe są ofertowa w różnorodnej wielkości oraz w rozmaitym wariancie (słodkie, śmierdzące, mieszane). Żeby dobrze dobrać kulki proteinowe nieodzowne jest doświadczenie, gdyż ich typ dobieramy do akwenu oraz pory roku.

Zapoznaj Się Z Produktami Carpmix

Pop Up przynęta na karpie

Karpiarze w tym także nasza ekipa wielokrotnie przekonali się jak skuteczne mogą być pop up w trakcie zasadzek.

Ten typ przynęty zalicza się do pływaków i są to pływające kulki proteinowe. Aby pop up sprawdził się nad wodą musi być mocno aromatyzowany. Okazuje się, że kolor ma spore znaczenie, pop up oferowane są z zasady w agresywnych kolorach. Wyżej wymienione właściwości powodują, że pop up zdecydowanie wyróżniają się na dnie. Bardzo dobre efekty daje też łączenie pop up z innymi przynętami lecz to wymaga sporego doświadczenia od karpiarza.

Dobra zanęta - pellet.

Zanętą przy połowie karpi może by odpowiednio zastosowana pellet.

To co podoba się karpiarzom przy zastosowaniu tej zanęty to szybkość pracy i wybiórczy rozmiar. Oczywiście wszyscy wiedzą, że bonusem pellet jest to że w wodzie rozpadają się i tworzą dywan zanętowy. Skład pellety jest bardzo rozmaity. Przede wszystkim należy wymienić pellet zbożowy a więc ze składników roślinnych, pellet mleczny czy pellet którego głównym elementem jest mączka rybna. Spotykamy się z karpiarzami którzy używają średnie pellety jak przynęty.

Czytaj Więcej Wędziska Carpmix

Doświadczenie naszej ekipy przywiezione z zakończonych triumfem pobytów nad wodą, skłaniają nas do twierdzenia, że warto zaopatrzyć się w dumbelsy.

Ten typ przynęty doskonale potwierdza się nad wodą. Właściwością dumbelsów która naszym zadaniem głównie przyczynia się do ich efektywności jest miękkość , która sprawia, że karpie idealnie ją podbierają. Następną zaletą dumbelsów jest ich lekkość, która sprawia, że w wodzie są bardzo naturalne. Smak i zapach w tych dwóch walorach oferta dumbelsów jest bardzo szeroka.

Zapach rozchodzi się w wodzie bardzo szybko i jest jednym z istotnych elementów przyczyniających się do sukcesu nad wodą.

W chwili bieżącej propozycja skierowana do wędkarzy jeżeli chodzi o przynęty roślinne jest bardzo bogata.

Karpiarze również stosują przynęty roślinne, bo w wielu wypadkach zapewniają one udany połów. Jednak aby skutecznie łowić ryby przy udziale przynęt roślinnych trzeba mieć spore doświadczenie i dobrać je odpowiednio do pory roku i warunków panujących w akwenie.

Kukurydza, groszek, konopie, pszenica, kasza pęczak, ziemniaki, płatki owsiane ryż preparowany czy fasola to główne składniki z których robi się przynęty roślinne.

Wiemy, że dobranie przynęty nie jest proste bardzo wiele zależy od warunków panujących na zasadzce, chętnie podpowiemy Ci jak wybrać przynęte do konkretnej sytuacji nad wodą tak by Twój połów zakończył się triumfem.

Informacje O Produkcie Carpmix Wędki Sumowe

15 Inne produkty w tej samej kategorii:

« Wstecz